מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 91 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

אני אחזור מעט לנושא המקורי ואוסיף נטבוק נוסף לאוסף ובגלל היותו "חדש" ובמחיר הזוי של 898 שקלים ( :o) אני חושב שמוטב להוסיפו למאגר/ת'ארד הזה..

מעט פרטים עליו-

http://www.tgspot.co.il/umpc/officedepot-sale-fic-ce-260/

הנייד נמכר באופיס דיפו..

פתחתי עליו ת'ארד בעניין שכנראה אולי אני ארכוש אותו בקרוב..

למישהו יש נסיון/ עבר עם החברה/מכיר אותה? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

YogiBear הנייד אינו חדש. ובעל מעבד שנוי במחלוקת שידוע שנאבק רק להריץ , שלא לדבר להדליק תוכנות...

למה הוא טוב? לא יודע... ראיתי סקירות של מחשבים עם המעבד הזה שלא מצליחים להריץ סרטון בלי להתקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YogiBear - יש כמה חברות שמשווקות את המחשב תחת השם שלהן. FIC זאת סתם חברה שהדביקה עליו את השם שלה.

שים לב שהקישור מאתר שצירפת ובעצם הקישור מדף הבית של אופיס דיפו לא מוביל לשום מקום, נכון לכתיבת שורות אלה אז אני לא יודע אם עדין אפשר לרכוש אותו.

מלבד זאת - מה הצרכים שלך? מה אתה מתכנן לעשות איתו?

Dimka - אאל"ט זה אותו מעבד כמו ב- mini 2133 ואני חושב שזאת הגזמה להגיד שהוא לא יודע להתמודד עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בגלל שאני לא רואה את עצמי מתחיל לפרט מהתחהל את כל הפרטים שלי שוב ושוב אני פשוט אעתיק את מרבית הפרטים שלי מהת'ארד המקורי שלא הנפיק פרי..

"שלום חברים יקרים! Cheesy

אחרי שיטוט וחיפוש ובדיקה מדי פעם כאן בפורום אני יודע שכיום מלך הביצה הראשי זה הווינד.

מכיוון שכתלמיד הוא טיפה יקר לי כגאדג'ט חמוד צדדי חיפשתי לי נייד (נט בוק) לדרכים וכאלה ובזמנו מצאתי את ה-EEE המקורי הראשון בגרסאת ה-4 ג'יגה שהיום נמכר במחיר טוב של 999 ברונלייט יבואנית בארץ בגלל "אריזה פגומה".

היום לפתע אני משוטט לי ברשת באתרים ומצאתי הפתעה מפתיעה- נט בוק חמוד וקטן במחיר מדהים של 898 שקל שזה ממש בדיחה טובה.

הנייד נמכר באופיס דיפו ככה שיש "חנות טובה" ולא חנות קטנה שתפשוט ת'רגל..

בדקתי לי מעט מפרט עליו בכללי וקצת פרטים,

סה"כ הוא יחסית "חזק"- מעבד VIA 1.2 לעומת סלרונים למינהם, מסך מגע 7 אינטש' מובנה, ג'יגה , 60 ג'יגה ועוד כל מיני פיצ'רים ממש נחמדים.

אז כמובן שיש לו את "החסרון" של הקטע של המערכת הפעלה שזה נראה לי כמו אתגר נחמד להתקין מערכת הפעלה ליצור שכזה וסה"כ בכללי מאמין שזה לא תהיה בעיה גדולה מדי בשבילי להתקין מערכת ב- BOOT.

אז קצת פרטים על הנייד-

http://www.tgspot.co.il/umpc/officedepot-sale-fic-ce-260/

http://www.wisebuy.co.il/wiseguys_review.aspx?PcatID=453&PID=34931&CID=1922

http://www.officedepot.co.il/home.do;jsessionid=0000hyeLXCowQ5MTMPpAUw0Na2X:12bbi68k5- הכרזה על הנייד למעלה באמצע באתר של דיפו..

אומנם הנייד טיפה ערום, לא מוכר וטיפה סיני אבל סה"כ הוא מציע מחיר ממש משתלם ומפרט עשיר ומעניין.

כמונן ששמעתי שיש לו גם שטות ליד המסך של מחשבון שהופך לטלפון שדרכו אפשר לדבר כי בעצם יש שקע ל-SIM ואז אפשר לדבר על הסים דרך הנייד."

אז מישהו ענה לי תשובה קצרה ואמ לי שבשימוש אינסטנסיבי הוא לא יעיל והחזרתי לו תשובה-

"השאלה זה מה זה אינסטנטסיבי, זה דבר מאוד אידבדואלי, אני מאמין בשביל דברים כבדים כמובן משתמש במחשב הנייח שלי אבל המטרות של הנייד הנ"ל אצלי זה יהיה בעיקר גלישה ברשת ואפליקציות כאלה ואחרות כשאני בדרכים ובכללי אומנם זה לא השוואה הכי הוגנת אבל זה או ה-FIC או לקנות טאץ'/אייפון.

המחשב ישמש אותי במלוא המילה- נט- בוק, מחשב לשימוש באינטרנט ותוכנות בסיסיות חמודות שכאלה. אני אטייל איתו ואשתמש בו בנסיעות ארוכות ברכבת- בבית במיטה וכאלה.. Tongue

השאלה היא עד כמה אני אוכל להגיע עם מעבד שכזה בתוכנות? נגן אודיו/ וידיאו יריץ? תוכנת סרטוט פשוטה יריץ (סקאטצ' אפ וכדומה..)? משחקים כלשהם? מכונת הורדות ניידית?

מהסקירה החביבה שהבאתי מדובר על משהו מאוד עלוב אבל זה XP והכל ואני מתכנן להתקין איזה הפצת לינוקס או האקינטוש ב- BOOT ככה שאני מאמין שאני אוכל להריץ יותר דברים ואולי אפילו אני שוקל להתקין WIN 7 בשל היותו תומך במסך מגע וגם כי הנתונים של ה-FIC מתאימים לחומרה ש-7 דורש בכללי.."

סה"כ אני ממש ממש מבולבל מהשוק, לא יודע מה לבחור ומה האידיאל בתחום הזה בשבילי בשביל מישהו שמעוניין בנייד/נט בוק (מעדיף יותר) עד איזה 1500 וחושב על אולי להביא מחו"ל בגלל המגוון והמחיר והסוללות "המלאות" שבאות שם בניגוד לבלופים של ה-3 תאים בארץ...

אולי אני בכלל טועה שאני בא לכיוון הנט בוקס ובעצם אולי אני מחפש טאץ'/ אייפון? :bash: (אני מבולבל מאוד וחסר החלטה על משהו קונקרטי... :nixweiss:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל אלה - האסוס. הוא מגיע עם של 6 תאים. אני לא יודע מה אתה עושה בצבא שכל כך משעמם לך אבל אם אתה צריך כמה שעות בלי טעינה הוא ללא ספק עדיף ונותן תמורה למחירו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הבדל במחיר? אפשר לקנות את האסוס ב-2350 גם כן 6 תאים ו-160 ג'יגה הרדיסק.

אבל

יש בחו"ל כבר pre-order ל- 1000HE שמגיע עם המעבד החדש N280 1.66.

ההבדל במהירות השעון זניח אבל היתרון הוא הבאס - 667 במקום 553 וצ'יפסט חדש שתומך בפענוח חומרה של . כמו כן - מדברים על 9.5 שעות עבודה עם אותה של 6 תאים. גם אם מורידים את ההגזמות הרגילות אפשר בטח להגיע ל-8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSI WIND, האידיאלי בשבילך וכרגע למיטב ידיעתי הוא הכי טוב שיש בתחום הנקבוקחם בארץ (הוא גם זול)-

http://ivory.co.il/product.asp?productid=1980&CatCode=

תתחדש ותהנה! :xyxthumbs:

ממש ,אבל ממש לא.

היי אני רוצה לקנות מחשב אולטרה שיעביר לי את הזמן בצבא..

איזה מחשב מבין הבאים הכי כדאי לקנות ולמה?

LG X110

HP Mini-Note 2133 FU353EA

Toshiba NB100

Compaq Mini 700EI

Asus Eee 1000H

תודה לכל מי שיעזור,

לירן.

אין ספק שה-1000H עדיף מבין הרשימה למעלה.

LiranV אם אתה מוכן להשקיע את הכסף אז EEE 1000H. אבל WIND זו הבחירה שמביאה הכי הרבה תמורה למחיר (גרסה עם סוללת 6 תאים).

יש ל-1000H יתרונות קטנים, השאלה אם הבדל במחיר זניח בשבילך.

תסכים איתי ש-60 שקל לא משחקים תפקיד בסדר גודל של קנייה שכזאת לאור היתרונות של ה-1000 ,שלטעמי הם ממש לא זניחים.

יחד עם זאת,אם יש נכונות להוסיף 600 שקל ומוכנים להיסתפק במסך 9אינץ אז ה-m912m משאיר את כולם הרחק מאחור

בזכות שילוב תכונות שאין בשום נטבוק אחר וכל זאת בקומפקטיות שמאפשרת ניידות מקסימלית:

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=7390(להקיש בקישור שניפתח על עיר כולשהיא-לא חשוב איזו)

איזה הבדל במחיר? אפשר לקנות את האסוס ב-2350 גם כן 6 תאים ו-160 ג'יגה הרדיסק.

אבל יש בחו"ל כבר pre-order ל- 1000HE שמגיע עם המעבד החדש N280 1.66.

ההבדל במהירות השעון זניח אבל היתרון הוא הבאס - 667 במקום 553 וצ'יפסט חדש שתומך בפענוח חומרה של . כמו כן - מדברים על 9.5 שעות עבודה עם אותה של 6 תאים. גם אם מורידים את ההגזמות הרגילות אפשר בטח להגיע ל-8.

דודיפלצת,אתה מפתיע כתמיד....

תגיד, כשפריט מסויים מופיע בתור pre-order ,מהו בעצם סדר גודל של טווח הזמן המקובל בין הזמנה לבין קבלת המוצר בפועל?

האם מדובר בכרטיס מסך חדש ON-BOARD ?

מה דעתך על הסידרה החדשה של ה-eee :

מוזר שהמעבד וה-chipset החדש לא שולבו בסידרה הזו.

שים לב בסירטון שמדובר במסך עם ציפוי מבריק ( GLOSSY ) בדומה ל- one ואני ממש לא מבין איך אנשים קונים עם מסך כזה

שהוא פשוט אסון לעיניים בגלל השתקפויות אור שאי אפשר ממש לשלוט בהם כשנימצאים עם בשטח.

תודה לאל שאסוס לא הרסה גם את ה-1000HE עם מסך מבריק והשאירה אותו עם מסך מט רגיל בדומה לזה שיש ב-WIND

השוו בעצמכם בין ההשתקפויות הזועתיות בסירטון הקודם (T91 ,T101 ) לבין הסירטון הבא שמתאר את ה-1000HE :

מוזרות בעיניי ההחלטות של לצייד את T91 ,T101 במסכים מבריקים ולא פרקטיים ,אבל הדבר הכי תמוהה בעיניי זה לצייד את

T91 במעבד 1.3GHZ. :bash:

האם יש כאן איזה שהוא הגיון שמסתתר מאחורי השיקולים של או שהם פשוט ירדו מהפסים :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נט בוק שלא יכול לנגן סרטים? כולם יכולים לנגן סרטים! :smile1: (כמעט כולם)

נט בוק עם כונן DVD? לא קיים כזה ולא יהיה קיים כי אחרת זה כבר לא נט בוק, היחוד של נט בוקים זה גודל של בין 7-10 אינטש' מסך, משקל של בערך קילו ומחיר זול ומפרט פשוט.

זה נט- בוק, ספר , המטרה שלהם היא להיתחבר לרשת וזה המטרה העיקרית שלהם במקור..כמובן שהם מתחילים להיתחזק פה ושם ויש שיפורים אין סופיים אבל זה הרעיון המקורי במוצר.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרומה הקטנה שלי לכל המתלבטים בין שלל המחשבים האולטרה-ניידים שצצים כפטריות אחרי הגשם:

מנסיון יומיומי של מספר חודשים עם ה MSI Wind (בים באוויר וביבשה! ברכבת, בבית, במכונית ובשטח) שכולל מגוון רחב של שימושים ותוכנות:

אם אתם מחפשים מחשב שמשלב ניידות, נוחות ושימושיות מעולים ולא כל כך חשוב לכם פיצ'רים כמו מסך מגע ושאר ירקות, ה- Wind זה המחשב בשבילכם. יכול להיות שיש כאלה שהם לא פחות טובים ואולי אפילו טובים ממנו, אבל גם יכול להיות שלא, כך שאם אתם לא רוצים להמר לכו על ה- Wind ולא תטעו.

ושאלה לבעלי ה- Wind: מישהו התקין את ה- החדש? ואם כן, האם כדאי? איזה אפשרויות נוספות זה נותן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...