מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 107 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

dan79 אתה מערבב כמה דברים.

בקשר לסוללות, אתה באמת חושב שמכרו נטבוקים עם 3 תאים כי זה באמת מה שאנשים צריכים? חשבת אולי שמכרו אותם עם סוללה חלשה כדי שאנשים יקלטו שזה לא מספיק להם וירוצו לקנות עוד סוללה של 6 תאים? שמת לב ששום סוללת לא מתאימה לאחר, למה חשבת זה כך?

עד לא מזמן מכרו מצלמות דיגיטליות של 5 מגפיקסל עם כרטיס זיכרון של 16 מגבייט, כי משתמש ממוצע צריך 16 מגבייט? ומה עם שנמכרו עם 8 מגבייט?

ואם לדבר כבר על ההצלחה של , המחשב שלהם היה בתחתית הסקלה מבחינת המחיר וזה מראה על תכנון ושיווק מצד (ואולי קצת מזל). מה שקובע מה שיימכר זה הצרכן והיבואן, אבל, הכל מושפע מהשיווק, זה לא חדש שאנשים קנו מוצרים פחות טובים בגלל שיווק מוצלח של חברה כזו או אחרת.

עוד משהו על פרסום - שמת לב שבפרסומות הכל נוצץ ויפה? המסך של 9" נראה ענק התמונה מרהיבה והסאונד נשמע מצוין ומשום מה איזה כוסית תמיד משתמשת במחשב שלהם?

יש אכן מידה של צדק בדבריך.

אבל תסביר לי דבר אחד:

כיצד זה יתכן שגם היום מרבית היצרניות בוחרות לצייד את הנטבוקים החדשים שלהם עם 3-4 תאים?(לדוגמא פוג'יטסו סימנס ורבים אחרים).

אבל בוא נדבר תכלס לעניין:

בהנחה שאתה לא סטודנט שמקליד את ההרצאות תוך כדי ההקשבה להן (גם זה נראה לי אידיוטי למדי ,שהרי עצם ההקלדה תוך כדי ההאזנה פוגעת

בריכוז ובקשב ונראית לי מיותרת שלא לומר פרימיטיבית בעידן שבו ניתן להוריד את כל ההרצאה מהאתר של האוניברסיטה ופשוט לעבור עלייה

מהר ב-FAST FOWARD בבית ולסכם את כל הנקודות החשובות ).

מה אתה מעדיף קומפקטי ככול האפשר ששוקל פחות מקילו שאתה פשוט יכול לזרוק אותו לתרמיל ולשכוח מקיומו עד לזמן שאתה צריך אותו

ושיספיק מבחינת זמן העבודה ב-99 אחוז מהמקרים,

או שאתה מעדיף נטבוק גדול יותר וכבד יותר משמעותית בחצי קילו שכבר מתחיל להעיק על הכתף ושאתה לא ממש יכול להתעלם מקיומו

בתיק\תרמיל ,רק עקב החשש שמא הסוללה לא תספיק לך.

אני סבור שהתשובה לכך מובנית מאליה....

אתה סותר את עצמך (כרגיל). העובדה היא ש- 1000HE מגיע עם סוללת 6 תאים שמאפשרת שימוש לשעות רבות. מלבד העובדה שמוכרים 6 תאים לדגמים שונים של ו- (ה- U115 בין היתר, שאמור לשבור את השיא של ה- 1000HE). ספציפית אצלנו בארץ - IVORY מוכרים את השילוב של ה- WIND עם 6 תאים. עפ"י גישתך שלך לא היו מוכרים משהו שהיו יודעים שאין לו שוק. אם דברייך היו נכונים ("99%...") - לא היו דוחפים כאלה. אתה גם שוכח שבתחילה כלל לא היו 6 תאים, זה משהו שהגיע בהמשך.

יש טעויות רבות במה שכתבת גם קודם, אבל אני יודע שזה לא יועיל לחזור אליהן. הנקודה היא שאף אחד לא דיבר על התמונה הכללית, כל אחד דיבר על עצמו ועל מה שהוא מכיר מהסביבה שלו, ואתה באת וביטלת צרכים של אנשים אחרים. אני צריך זמן עבודה ארוך - אני מתלהב מזמן עבודה ארוך - אני יודע שרבים אחרים צריכים ויתלהבו מזמן עבודה ארוך (מבלי לדעת מה אחוזם בעוגה הכלל עולמית של צרכי הנטבוקים). אל תבטל את זה, אל תגיד לי מה אני או מישהו אחר צריך, ואל תזרוק אחוזים שאינם בדוקים סטטיסטית.

מי שלא מדייק זה אתה ידידי.

אסוס מזה זמן רב מוכרת את הנטבוקים שלה עם סוללות 6 תאים ובכל זאת אייסר ואפילו "עקפו אותה בסיבוב" עם נטבוקים שהיו

מצוידים עם 3 תאים "בלבד".

אני עומד מאחורי נתוני המכירות שציטטתי ואתה יכול למצוא להם אסמכתא להם בקלות רבה בחיפוש קליל (גם בשרשור הזה דנו בעבר בהיקפי המכירות).

אני לא מזלזל בצרכים שלך וממש לא מתכוון לומר לך מה לרכוש-הכסף שלך,מבחינתי אתה יכול לרכוש גם טיסה לחלל החיצון בסוכנות נסיעות רוסית.....

גם אני מעדיף שתספק כמה שיותר זמן ,אבל לשם כך אני לא מוכן לסחוב עוד חצי קילו על הגב בשעה שאני ורוב המשתמשים יכולים

להסתפק בנטבוק ששוקל פחות ב-30 אחוז .

קנה ותיסחב מצידי מה שבא לך על הגב ,אבל אל תגיד שאתה מייצג את המשתמש הממוצע,כי אתה ממש רחוק מכך.

ולגבי u115 יש לי הרבה לומר בתור אחד שחפר בנושא המעבד שלו N530 1.3MHZ שלראשונה שולב דווקא בנטבוקים של חברת

קונג'יטסו שכמעט קניתי בעצמי,אבל על כך אני ארחיב בתגובה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי שלא מדייק זה אתה ידידי.

אסוס מזה זמן רב מוכרת את הנטבוקים שלה עם סוללות 6 תאים ובכל זאת אייסר ואפילו MSI "עקפו אותה בסיבוב" עם נטבוקים שהיו

מצוידים עם סוללות 3 תאים "בלבד".

אני עומד מאחורי נתוני המכירות שציטטתי ואתה יכול למצוא להם אסמכתא להם בקלות רבה בחיפוש קליל (גם בשרשור הזה דנו בעבר בהיקפי המכירות).

אני לא מזלזל בצרכים שלך וממש לא מתכוון לומר לך מה לרכוש-הכסף שלך,מבחינתי אתה יכול לרכוש גם טיסה לחלל החיצון בסוכנות נסיעות רוסית.....

גם אני מעדיף סוללה שתספק כמה שיותר זמן ,אבל לשם כך אני לא מוכן לסחוב עוד חצי קילו על הגב בשעה שאני ורוב המשתמשים יכולים

להסתפק בנטבוק ששוקל פחות ב-30 אחוז .

קנה ותיסחב מצידי מה שבא לך על הגב ,אבל אל תגיד שאתה מייצג את המשתמש הממוצע,כי אתה ממש רחוק מכך.

ולגבי u115 יש לי הרבה לומר בתור אחד שחפר בנושא המעבד שלו N530 1.3MHZ שלראשונה שולב דווקא בנטבוקים של חברת

קונג'יטסו שכמעט קניתי בעצמי,אבל על כך אני ארחיב בתגובה אחרת

"טקטיקת הדיון" שלך מוצלחת, מפני שכל מטרתה היא לעייף, ואני מתעייף. אתה חוזר על טיעונים פעם אחר פעם וממלא את חלל ההודעה שלך בניסוחים מפותלים וארוכים, שכל מטרתם לחזור על מה שכבר הבעת בעבר.

דוגמה: הבנו שאתה חושב שצריך להוריד את ההרצאות. עוד הבנתי שאין לך מושג על מה אתה מדבר - מתוך עשרות קורסים שעשיתי רק מרצה אחת שלחה סיכומי הרצאות טובים ומלאים. השאר מכינים מצגות עם נקודות, ומרחיבים בדיבור - אין ברירה אלא לסכם. מובן שאפשר לכתוב אם אין לך נייד, או לקחת ממישהו אחר במידה ואתה מתעצל/מתקשה לסכם.

כנ"ל הבנו את עניין המשקל, כנ"ל הבנו שאתה קורא לי פראייר ומרחם עליי וממש לא אכפת לך מה אעשה עם הכסף שלי. אין לי מושג אם אני מייצג את המשתמש ה"ממוצע" אבל בפעם האלף, הנקודה היא שאני יודע בוודאות שיש עוד אנשים כמוני (עובדה, בינתיים אתה בדעת מיעוט כאן, אז סימן שאני לא מדמיין אנשים אחרים שאכפת להם מזמן סוללה).

לגבי נתוני מכירות ובכלל, לא זכור לי שאי פעם בת'רד הארוך הזה הבאת ראיות לדבר כלשהו. אתה תמיד אומר "בחיפוש קל ניתן למצוא...", "בקרוב אני אביא נתונים...". אתה מוזמן להוכיח אחרת.

תחסוך מאיתנו את ההרחבה כי אתה שוב טועה (שוקהלם), ה- Z530 הוא 1.6GHz. לא המצאה שלי, עפ"י - http://global.msi.com.tw/index.php?func=newsdesc&news_no=710

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"טקטיקת הדיון" שלך מוצלחת, מפני שכל מטרתה היא לעייף, ואני מתעייף. אתה חוזר על טיעונים פעם אחר פעם וממלא את חלל ההודעה שלך בניסוחים מפותלים וארוכים, שכל מטרתם לחזור על מה שכבר הבעת בעבר.

דוגמה: הבנו שאתה חושב שצריך להוריד את ההרצאות. עוד הבנתי שאין לך מושג על מה אתה מדבר - מתוך עשרות קורסים שעשיתי רק מרצה אחת שלחה סיכומי הרצאות טובים ומלאים. השאר מכינים מצגות עם נקודות, ומרחיבים בדיבור - אין ברירה אלא לסכם. מובן שאפשר לכתוב אם אין לך נייד, או לקחת ממישהו אחר במידה ואתה מתעצל/מתקשה לסכם.

כנ"ל הבנו את עניין המשקל, כנ"ל הבנו שאתה קורא לי פראייר ומרחם עליי וממש לא אכפת לך מה אעשה עם הכסף שלי. אין לי מושג אם אני מייצג את המשתמש ה"ממוצע" אבל בפעם האלף, הנקודה היא שאני יודע בוודאות שיש עוד אנשים כמוני (עובדה, בינתיים אתה בדעת מיעוט כאן, אז סימן שאני לא מדמיין אנשים אחרים שאכפת להם מזמן סוללה).

לגבי נתוני מכירות ובכלל, לא זכור לי שאי פעם בת'רד הארוך הזה הבאת ראיות לדבר כלשהו. אתה תמיד אומר "בחיפוש קל ניתן למצוא...", "בקרוב אני אביא נתונים...". אתה מוזמן להוכיח אחרת.

תחסוך מאיתנו את ההרחבה כי אתה שוב טועה (שוקהלם), ה- Z530 הוא 1.6GHz. לא המצאה שלי, עפ"י - http://global.msi.com.tw/index.php?func=newsdesc&news_no=710

אין לי שום "טקטיקת דיון".

כך אני מתבטא,אם לא מוצא חן בעינייך,אתה מוזמן להתעלם.

מודה,אני לא מכיר את כל מוסדות הלימוד בארץ.

אני יודע שבאוניברסיטת תל -אביב אפשר להוריד את מרבית ההרצאות מהאתר של האוניברסיטה עם קוד שמונפק מיד עם הרישום .

הנחתי שזה כך גם בשאר האוניברסיטאות.

לא קראתי לך פרייאר\בשום כינוי גנאי אחר אז אבקשך להימנע "מלשים לי מילים בפה".

אנא הצמד לגופו של עניין ולא לגופו של דובר.....

אפשר גם להקליט הרצאות עם הרבה נגני MP3 פשוטים ואחר כך לעבור עליהם במהירות

עם FAST-FORWD.

אין ויכוח על היקפי המכירות ,הנתונים ידועים היטב ואין לי שום סיבה לשקר שהרי אין לי מה להרוויח מכך.

יש לך אצבעות... אז תעשה חיפוש בשרשור הזה ,כדי שאני לא אצטרך שוב פעם לחזור על דבריי.

ובכלל עזוב את הגישה התוקפנית,החשדנית והשלילית ,היא ממש לא לעניין.

ולגבי המעבד ,אני אכן טעיתי בין ה-z530 במהירות 1.6 לבין Z520 במהירות 1.3 שיש בנטבוקים כמו ה-SC3 של חברת קונג'יטסו

ושיהיה בנטבוק החדש של אסוס ה-T91 .

http://ark.intel.com/cpu.aspx?groupID=35466

GO AHEAD AND SHOOT ME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל, לא חידשת שום דבר.

קשה להתעלם ממך, ההתבטאויות שלך מאוד אגרסיביות והניסוחים לרוב מתלהמים. שלא נדבר על כך שההודעות מאוד ארוכות ולפעמים אף מודגשות.

אז זה לא ככה בשאר האוניברסיטאות.

לא דיברתי לגופו של דובר, אתה היית מאוד ברור בהתבטאויותיך, כשאתה אומר שאתה "מרחם" על אנשים כמותי הרי שזה לא משאיר מקום לספקות.

נכון אפשר גם להקליט. אפשר גם לבוא עם מצלמת וידאו. אפשר לעשות עוד אלף פעולות מעצבנות ולא יעילות.

לא מעניין אותי אם יש לך או אין לך להרוויח, וזה נאמר בלי טיפת תוקפנות. אתה אמרת שאתה תביא בהמשך נתונים, אז תביא. אתה לא יכול פעם אחר פעם להגיד שתביא נתונים, לדבר על נתונים ולהגיד לכולנו שקל למצוא אותם, ולא לספק אפילו לינק אחד כל הזמן הזה.

אין קשר לגישה תוקפנית, חשדנית ושלילית. אתה זה שתקף פה. פשוט קח את זה ככלל-אצבע, כשאתה אומר שתשים לינק - תשים אותו. כשאתה מדבר על נתונים מתוך לינק - תביא את הלינק. במיוחד אם זה קל, ובמיוחד אם מבקשים ממך. אנד אוף סטורי.

שוט יו? מה אתה כל כך מתגונן? סה"כ תיקנתי אותך, במקום שתבדוק עכשיו דברים אחרים שאמרת - אתה קופץ להתגונן כאילו מישהו מתקיף אותך.

---

אני מתלבט בין ASUS 1000HE עם 2GB זכרון מחו"ל ב- ~1900 ש"ח, לבין MSI WIND עם סוללת שש תאים, 2GB זכרון, שנתיים אחריות ב- ~2500 ש"ח.

אם אני הולך על ה- ASUS אין לי עברית על המקלדת ואני לא בטוח איך זה ישפיע עליי (אני מקליד עיוור, אבל בכל זאת..), וכמו כן אין לי אחריות. הוא גם קצת יותר כבד. מצד שני, יש לי איתו יותר זמן עבודה, קישוריות N ומקלדת שאמורה להיות טובה עפ"י הביקורות.

הסתובבתי לי באתר של אייבורי ונתקלתי ב- WIND U100 עם מעבד N280 ואני לא מבין איך זה יכול להיות. זו בבירור אינה טעות, הם אפילו נותנים לו מחיר אחר - http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=3155&CatCode=315

עפ"י האתר של ל- U123 ומעלה יש N280. אני יודע שזה גם ככה לא הבדל משמעותי, אבל עדיין מעניין אותי..

אני בכיף אשמע דעות על ההתלבטות שלי, ויותר מזה הייתי רוצה לשמוע ממשתמשי WIND עם סוללת 6 תאים על הביצועים שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jay k ככל הנראה מדובר בגירסא המחודשת של u100 שנקראת u100 plus

http://www.ubergizmo.com/15/archives/2009/03/msi_wind_u100_plus_and_u110_eco.html

ההבדל הוא רק במעבד והצ'יפסט כל השאר אותו דבר

יש לי וינד עם סוללת 6 תאים אבל לא בדקתי עוד כמה זמן הוא יכול להחזיק מעמד כמובן שזה גם תלוי מאוד בשימושים

מה שכן הביצועים שלו מעולים הכל פועל מהר וגם משחקים ישנים עובדים מעולה כמו vc, serious sam, ut99 ,virtua tennis1 ..

מה שכן יש משהו אחד שמציק לי ואני לא יודע איך לבדוק אם זה נורמלי... יש לי לא מעט רעשים של תקתוקים כנראה מהכונן קשיח...

מישהו יכול להגיד לי אם אמור להיות רעש כזה? אין לי כרגע עם מי להשוות אותו לצערי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל, לא חידשת שום דבר.

-כרגיל גישה מזלזלת ומתנשאת ללא שום הצדקה

קשה להתעלם ממך, ההתבטאויות שלך מאוד אגרסיביות והניסוחים לרוב מתלהמים. שלא נדבר על כך שההודעות מאוד ארוכות ולפעמים אף מודגשות.

אז מה? ,האם צורת ההתבטאות שלך שונה מהותית משלי?

ממש אבל ממש לא.להיפך !!!

אני מודה שאני נוטה לקיצוניות לפעמים.אבל זה כדי להעביר מסר ולא כדי להעליב \לרדת לרמה האישית כפי שאתה מרשה לעצמך לעשות.

אז זה לא ככה בשאר האוניברסיטאות.

מקבל ,כנראה הכללה לא נכונה שלי.

לא דיברתי לגופו של דובר, אתה היית מאוד ברור בהתבטאויותיך, כשאתה אומר שאתה "מרחם" על אנשים כמותי הרי שזה לא משאיר מקום לספקות.

לא זכור לי שהשתמשתי במילה "מרחם" כלפיך ובכל מקרה אני מבטיח לך שלא הייתה לי שום כוונה לפגוע.

נכון אפשר גם להקליט. אפשר גם לבוא עם מצלמת וידאו. אפשר לעשות עוד .

שמע,עברית היא לא שפת האם שלי כך שאפילו את המכינה לא הייתי מצליח לעבור בהצלחה בלי להשתמש בהקלטה של הרצאות.

חבר שלי ללימודים ראה את השיטות שלי ,נהג כמוני והצליח בזכותם למרות שהוא סובל מדיסלקציה קלה.

כך שאין לך מושג עד כמה את טועה כשאתה אומר "אלף פעולות מעצבנות ולא יעילות".

מבחינתי דוקא להקליד תוך כדי הרצאה -זה פשוט גזר דין מוות מפני שאני פשוט לא מסוגל גם להקשיב בריכוז להרצאה וגם להקליד תוך כדי.

לא מעניין אותי אם יש לך או אין לך להרוויח, וזה נאמר בלי טיפת תוקפנות. אתה אמרת שאתה תביא בהמשך נתונים, אז תביא. אתה לא יכול פעם אחר פעם להגיד שתביא נתונים, לדבר על נתונים ולהגיד לכולנו שקל למצוא אותם, ולא לספק אפילו לינק אחד כל הזמן הזה.

אין קשר לגישה תוקפנית, חשדנית ושלילית. אתה זה שתקף פה. פשוט קח את זה ככלל-אצבע, כשאתה אומר שתשים לינק - תשים אותו. כשאתה מדבר על נתונים מתוך לינק - תביא את הלינק. במיוחד אם זה קל, ובמיוחד אם מבקשים ממך. אנד אוף סטורי.

עמוד 125 בשרשור

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=346993.1240

הקרדיט שייך לדימקה. יש עוד הרבה ,אלא שאין לי כוח לחפש מחט בערימת שחת בשרשור הזה ,אפילו לא את התגובות שלי עצמי בעבר.

שוט יו? מה אתה כל כך מתגונן? סה"כ תיקנתי אותך, במקום שתבדוק עכשיו דברים אחרים שאמרת - אתה קופץ להתגונן כאילו מישהו מתקיף אותך.

אני מתלבט בין ASUS 1000HE עם 2GB זכרון מחו"ל ב- ~1900 ש"ח, לבין MSI WIND עם סוללת שש תאים, 2GB זכרון, שנתיים אחריות ב- ~2500 ש"ח.

אם אני הולך על ה- ASUS אין לי עברית על המקלדת ואני לא בטוח איך זה ישפיע עליי (אני מקליד עיוור, אבל בכל זאת..), וכמו כן אין לי אחריות. הוא גם קצת יותר כבד. מצד שני, יש לי איתו יותר זמן עבודה, קישוריות N ומקלדת שאמורה להיות טובה עפ"י הביקורות.

הסתובבתי לי באתר של אייבורי ונתקלתי ב- WIND U100 עם מעבד N280 ואני לא מבין איך זה יכול להיות. זו בבירור אינה טעות, הם אפילו נותנים לו מחיר אחר - http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=3155&CatCode=315

עפ"י האתר של ל- U123 ומעלה יש N280. אני יודע שזה גם ככה לא הבדל משמעותי, אבל עדיין מעניין אותי..

אני בכיף אשמע דעות על ההתלבטות שלי, ויותר מזה הייתי רוצה לשמוע ממשתמשי WIND עם סוללת 6 תאים על הביצועים שלה.

אם אתה מסוגל להתנתק מהגישה השלילית והלא מוצדקת כלפיי אז קבל את המלצתי:

תזמין מהאתר BH את ה-1000HE .

תרכוש ב-20 שקל מדבקות עברית וסגור עניין .

אין פה בכלל על מה להתלבט .

מוצר טוב מבית טוב לא דורש בדרך כלל מימוש אחריות וממילא אתה נהנה מאחריות כשאתה רוכש מאתר כמו

BH.

גם יותר זול באופן משמעותי ,גם כמעט פי שניים זמן עבודה וגם WI-FI בתקן N .

ממילא האחריות בארץ לא שווה יותר מדי ( ברשתות כמו IVORY ובמיוחד KSP לכשתבוא לממש אחריות ,במקרה של בעייה באמת רצינית

אז יש סיכוי טוב שינסו להתנער ממך ןלגלגל את האחריות עלייך בנימוק שהנייד נפל ולכן האחריות לא תופסת......

(דווקא סוללה יחליפו לך בקלות מפני שקל להוכיח שהבעיה נובעת מהסוללה)

אגב,המשקל של ה-WIND עם סוללת 6 תאים הוא בסך הכול כ-100 גרם פחות מהאסוס ולא כפי שמפורסם באתר שלהם -1.3 קילו.

לטעמי 100 גרם לא מהווים פקטור שיש להתחשב בו כאשר יש כל כך הרבה יתרונות לטובת האסוס.

גם הפער לטובת ה-he1000 במקלדת משמעותי למדי על פי הסקירות שקראתי.

הפער במעבדים בין N270 ל-N280 הוא זניח עד לא קיים,ובכל מקרה את שניהם את יכול להמהיר

ל-2 GHZ .

בהצלחה בכל מקרה בקנייה,אתה באמת תזדקק לה במקרה של משום שבקרת האיכות שלהם -פחות טובה בהשוואה לאסוס.

אני דווקא פיתחתי CRASH על ה-U115 או ליתר דיוק על ה-CPU .

מתברר שהמעבד שלו-Z530 שעובד באותו התדר של ה-N270-כלומר 1.6GHZ

שותה רק כחצי (4.5 W ) לעומת צריכת החשמל של ה-N270 .

מתי ה-U115 אמור לצאת לשוק?

יש עוד נטבוקים שעובדים עם ה- Z530 ?

לטעמי השיפור הכי גדול הוא במעבד,שהרי כבר היום ניתן להזמין מחו"ל בחיבור SATA

בעלויות נמוכות למדי ולהחליף בעצמך את הדיסק הקשיח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן יש משהו אחד שמציק לי ואני לא יודע איך לבדוק אם זה נורמלי... יש לי לא מעט רעשים של תקתוקים כנראה מהכונן קשיח...

מישהו יכול להגיד לי אם אמור להיות רעש כזה? אין לי כרגע עם מי להשוות אותו לצערי

המחשב (שלי למשל) שקט לחלוטין ללא כל רעשים כפי שאתה מתאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מסוגל להתנתק מהגישה השלילית והלא מוצדקת כלפיי אז קבל את המלצתי:

תזמין מהאתר BH את ה-1000HE .

תרכוש ב-20 שקל מדבקות עברית וסגור עניין .

אין פה בכלל על מה להתלבט .

מוצר טוב מבית טוב לא דורש בדרך כלל מימוש אחריות וממילא אתה נהנה מאחריות כשאתה רוכש מאתר כמו

BH.

גם יותר זול באופן משמעותי ,גם כמעט פי שניים זמן עבודה וגם בתקן N .

ממילא האחריות בארץ לא שווה יותר מדי ( ברשתות כמו IVORY ובמיוחד KSP לכשתבוא לממש אחריות ,במקרה של בעייה באמת רצינית

אז יש סיכוי טוב שינסו להתנער ממך ןלגלגל את האחריות עלייך בנימוק שהנייד נפל ולכן האחריות לא תופסת......

(דווקא יחליפו לך בקלות מפני שקל להוכיח שהבעיה נובעת מהסוללה)

אגב,המשקל של ה-WIND עם סוללת 6 תאים הוא בסך הכול כ-100 גרם פחות מהאסוס ולא כפי שמפורסם באתר שלהם -1.3 קילו.

לטעמי 100 גרם לא מהווים פקטור שיש להתחשב בו כאשר יש כל כך הרבה יתרונות לטובת האסוס.

גם הפער לטובת ה-he1000 במקלדת משמעותי למדי על פי הסקירות שקראתי.

הפער במעבדים בין N270 ל-N280 הוא זניח עד לא קיים,ובכל מקרה את שניהם את יכול להמהיר

ל-2 GHZ .

בהצלחה בכל מקרה בקנייה,אתה באמת תזדקק לה במקרה של משום שבקרת האיכות שלהם -פחות טובה בהשוואה לאסוס.

אני דווקא פיתחתי CRASH על ה-U115 או ליתר דיוק על ה-CPU .

מתברר שהמעבד שלו-Z530 שעובד באותו התדר של ה-N270-כלומר 1.6GHZ

שותה רק כחצי (4.5 W ) לעומת צריכת החשמל של ה-N270 .

מתי ה-U115 אמור לצאת לשוק?

יש עוד נטבוקים שעובדים עם ה- Z530 ?

לטעמי השיפור הכי גדול הוא במעבד,שהרי כבר היום ניתן להזמין מחו"ל בחיבור SATA

בעלויות נמוכות למדי ולהחליף בעצמך את הדיסק הקשיח .

זה שאני מתקן אותך ויש לי ביקורת כלפייך לא אומר שהגישה שלי שלילית. לא מוצדקת - לדעתך.

תיקון טעויות:

לגבי האחריות של אייבורי וקייאספי, דימקה כבר נתן דוגמה לאיך שאייבורי היו איתו בסדר גמור (שזה שקול לכך שהם היו איתך לא בסדר), אני אמנם לא מימשתי אחריות באייבורי אבל על קייאספי אני כן יכול להגיד שהיו איתי בסדר. כך שאני אשמח אם תמנע מהכללות או לפחות תגיד שלדעתך הסיכוי לקבל שם שירות גרוע הוא גבוה ממקומות אחרים, אבל כשאתה מתבטא בקיצוניות כזאת אתה לא ממחיש, אתה סתם עושה עוול.

אני רואה שתיקנת את הטעות של ה- 1.2 קילו, אבל ההפרש בין 1.45 ל- 1.3 הוא 150 גרם :P

בכל מקרה, תודה על האינפוט.

כן, ה- U115 באמת נראה מצויין..

בכל אופן, 99% שאני הולך על ה- 1000HE (לא מ- BH, זה יוצא ~2,000 ש"ח, יקר מדי), כנראה שמחר אזמין ובסוף החודש אקבל. ה"בעיה" היא שצריך לשלם את ה- 15.5% במסלול האדום בכניסה לארץ לפי מה שכתוב בת'רד הנעוץ, וזה הופך את כל הקנייה לפחות כדאית. יש דרך להתחמק מזה? מה קורה כשפותחים את המזוודה ומוצאים את הקופסה של הלפטופ? יש קנס? עדיף אולי להשאיר את הקופסה בחו"ל כאילו זה הלפטופ של בעל המזוודה? זה יתפוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות מחשב netbook/umpc וראיתי שהם באים עם wndows xp

השאלה שלי: האם אפשר לקנות בלי מערכת הפעלה? כמה כסף זה יכול לחסוך? אם אני קונה עם מערכת ההפעלה ולא מסכים להסכם המשתמש אני יכול לקבל זיכוי? האם התהליך הוא מול היבואן או מול החנות? מה אומר החוק בעניין?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות מחשב netbook/umpc וראיתי שהם באים עם מערכת הפעלה wndows xp

השאלה שלי: האם אפשר לקנות בלי מערכת הפעלה? כמה כסף זה יכול לחסוך? אם אני קונה עם מערכת ההפעלה ולא מסכים להסכם המשתמש אני יכול לקבל זיכוי? האם התהליך הוא מול היבואן או מול החנות? מה אומר החוק בעניין?

תודה

אתה יכול לנסות, יש לזה תקדים, לא מזמן מישהו קיבל החזר ממיקרוסופט על וינדוס שהגיע עם המחשב (אחרי תביעה ארוכה למיטב זכרוני) בגלל שלא הסכים להסכם ורצה להתקין לינוקס, כעיקרון היצרן מחויב לשווק את המחשב עם מערכת הפעלה, בחלק מהמקרים ראיתי מחשבים שמגיעים עם פרי דוס (רק אצל דל??) אבל עוד לא ראיתי נטבוקים שמגיעים ללא מערכת הפעלה... לא בארץ ולא בחו"ל (בחו"ל אפשר לבחור בין לינוקס לXP בחלק מהדגמים)[br]פורסם בתאריך: 16.03.2009 בשעה 23:49:26

תיקון טעות, הוא תבע את דל...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3632367,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מהו הצפי להשקה של 1000HE וה-Wind U115 בארץ? הם שתי אופציות מאוד מעניינות...

[ותסלחו לי אם זה רשום באחד העמודים הקודמים בת'רד הזה, זה פשוט לא אנושי לחפש בו...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, 99% שאני הולך על ה- 1000HE (לא מ- BH, זה יוצא ~2,000 ש"ח, יקר מדי), כנראה שמחר אזמין ובסוף החודש אקבל. ה"בעיה" היא שצריך לשלם את ה- 15.5% במסלול האדום בכניסה לארץ לפי מה שכתוב בת'רד הנעוץ, וזה הופך את כל הקנייה לפחות כדאית. יש דרך להתחמק מזה? מה קורה כשפותחים את המזוודה ומוצאים את הקופסה של הלפטופ? יש קנס? עדיף אולי להשאיר את הקופסה בחו"ל כאילו זה הלפטופ של בעל המזוודה? זה יתפוס?

אני כבר הזמנתי את ה 1000HE דווקא מ B&H , מאיפה אתה מזמין??

ובכל מקרה עם אתה רונה בחו"ל עדיף על כל מקרה לא לחזור עם הקופסה שהמכס לא יפתחו עיניים, כי אם מגיע עם המחשב בתיק 95% לא יהיה אכפת להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...