מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 25 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה הוא יעלה בערך בארץ ?

גודל המסך נראה 9 אינצ' ,לא ?

אף אחד פה לא מגדת עתידות אבל אם אתה רוצה לקבל הערכה תיקח את המחיר בדולרים ותכפיל ב10 :lol:

אגב עברתי על הרשימה ב umpcportal ומצאתי מעניין -

Raon Digital Everun Note הוא בא עם turion X2 1.2GHz ועם chipset 690E שזה אומר שיש לו כרטיס מסך בערך כמו x1250 שהוא עדיין די חלש אבל לפי מה שראיתי באתר הזה הוא מקבל ב3dmark ציון בערך פי 2 יותר גבוה. עדיין אין מידע על אבל נראה לי 2 או 3 תאים כי הוא קטן משהו כמו 7". צריך לצאת בתחילת ספטמבר מעניין מתי נראה reviews עליו. המסך שלו הוא אולי 7" אבל הם אומרים שהרזולוציה היא 1024X600 . אני כרגע לא יכול לבדוק את הסרטים שעשו עליו.

יש עוד כמה UMPC מעניינים ברשימה אולי כדאי לחכות עם הקניה ולי יש הרבה זמן (חיכיתי איזה 6 שנים לקנות מחשב חדש :lol: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשך הימים האחרונים עשיתי סריקה נרחבת אחרי מחשב netbook.

הגעתי לשתי מסקנות:

1. אם אתם רוצים מסך 10 אינטש, מחשב ה netbook הטוב ביותר כיום, או לפחות לא פחות טוב משום דבר אחר (גם אם לוקחים בחשבון את המחשבים שכבר הוכרזו ועוד לא יצאו, כמו ה S10 של Lenovo), הוא ה WIND. בהשוואה ישירה ל EEE, ה WIND שוקל פחות ממנו, והמקלדת של ה WIND נוחה יותר ולא מרגישה זולה כמו זו של ה EEE (לפי דיווחים).

2. עבור ישראלים, משתלם יותר לקנות בארץ, גם אם ניתן כרגע לרכוש רק את גרסת שלושת התאים. פשוט לא משתלם לקנות מחו"ל ואח"כ לשלם משלוח + מיסים + צריבת עברית על מקלדת, ואחרי הכל להיות בלי אחריות אמיתית בארץ.

כפי הנראה סוללת 6 התאים תעלה באזור 70$ (זו ההנחה שלי מכיוון שזה המחיר של סוללת 6 תאים למחשבים דומים), ובמקרה הגרוע שהיא תהיה יקרה מדי בארץ, נוכל להזמין אותה מחו"ל, דמי המשלוח לא יהיו יקרים כי הסוללה קלת משקל, ובנוסף אם המוכר נחמד הוא גם יסכים לשלוח בצורה כזו שלא יהיו מיסים. סה"כ יהיה מדובר על סכום של 300-400 ש"ח, וזה בערך התוספת שיבקשו בארץ על קניית WIND עם 6 תאים, לכשיגיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ACER ASPIRE ONE יורד למחיר של 330/350 דולר - מה שהופך את המתחרים שלו ליקרים ללא שום הצדקה:

http://www.xbitlabs.com/news/mobile/display/20080825172245_Acer_Lowers_Pricing_of_Aspire_One_Netbooks.html

למה אין הצדקה? המחשב בעל איכות בניה נמוכה יחסית למתחרים (שים לב שאני לא אומר גרועה, אבל נמוכה יותר), המקלדת גם פחות נוחה.

אגב המחיר שציינת זה לדגם החלש (512 זיכרון פנימי, 8GB קשיח).

ל-unfair:

העלות של המחשב עם הנתונים שציינת יהיה כמחיר של WIND (פחות או יותר, לא משהו דרמתי), ומה שיחסל את היתרון היחידי עליו.

ל-noam23:

המקלדת ב-EEE לא "מרגישה זולה", אומרים שהיא פשוט לא נוחה... המחשב רחוק מלהרגיש זול אפילו גרסת 700. כל השאר מסכים איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-noam23:

המקלדת ב-EEE לא "מרגישה זולה", אומרים שהיא פשוט לא נוחה... המחשב רחוק מלהרגיש זול אפילו גרסת 700. כל השאר מסכים איתך.

דימקה, תסתכל על קטעי הוידאו ב Youtube, רואים שכאשר לוחצים על המקשים בצד שמאל של המקלדת, אם לוחצים טיפה חזק מדי כל המקלדת מתקפלת באזור הזה. פשוט הזדעזעתי. קראתי הודעות בפורומים רבים על אנשים שהחזירו את המחשב בשל התופעה הזו.

דרך אגב, מישהו יודע מדוע אייבורי מפרסמים את ה WIND כמחשב ששוקל 1.2 קילוגרם ?, ה WIND מפורסם באתר היצרן כשוקל 1.04 קילוגרם (עם גרסת 3 התאים). גם גירסת ה 6 תאים שוקלת פחות מ 1.2 קילוגרם (היא שוקלת 1.18 קילוגרם), אז מה בדיוק עשו אייבורי למחשב שהפך אותו לכבד יותר ב 20% מהמשקל של המחשב שנמכר בחו"ל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

noam23 דווקא את התופעה הזו "ההתקפלות" של המקלדת ראיתי בכמה סרטונים על (רק שאני לא מצליח למצוא סרטון לגבות את זה...), וגם בהרבה סקירות אומרים שהוא לא מרגיש איכותי כמו האחרים.

יש לך לינק לדבר הזה שקרה ב-EEE? פשוט בכל מקום רושמים שאיכות הבניה שלו היא הטובה ביותר אחרי MINI... זו הסיבה שאני סקפטי כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימקה, תקרא בבקשה את מה שהוספתי להודעה הקודמת שלי ותראה אם יש לך תשובה.

בנתיים אמצא לך סרטון עם התופעה המדוברת.

עדכון:

דימקה, תקפוץ ל 6 דקות ו 10 שניות, בסרטון הבא:

http://www.youtube.com/watch?v=VtWSK9QI7ZI

הוא אומר ש אמרו לו שזו לא המקלדת הסופית, אבל אנשים בפורומים מדווחים בדיוק על אותה הבעיה שהוא מדגים בקליפ הזה. ייתכן שיש להם בעיה ב Quality control...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרטון... אני חושב שמדובר במחשב הספציפי, מקסימום בדגם הספציפי, ואני בטוח שלא ראיתי בשום מקום אחר שמתלוננים על איכות בניה של המקלדת, רק הרבה תלונות על הנוחות שלה, מקשים קטנים וכו'.

בקיצור... נכון לרגע זה, המחשב שבאמת שווה לקנות זה MSI Wind ל-10", ו-Asus 901 ל-9". מבחינת איכות בניה ותמורה למחיר.

קצת סובייקטיבי אבל לא הייתי נוגע ב- כשיש את המחשבים הנ"ל... אני בכלל מחכה לשים את הידיים על S10, N10... חחח ואולי אקנה רק מהדור הבא, נראה איזה פריצת דרך תהיה... (כן כן תגידי לי... תמשיך לחכות עד שהמשיח יבוא...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשה 901 יגיע לארץ כמה הוא צפוי לעלות במחיר הכי זול (שזה בדרך כלל באייבורי ;) )?

זה יהיה יותר יקר או זול מהווינד ?

לא יודעים, כבר שאלת כמה פעמים... מלהסתכל על המחירים, אפשר רק לנחש, רוצה שאנחש? סבבה 2400-3000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז תגידו לי מזל טוב היום לאחר התלבטות ענקית באייבורי איזה מחשב לרכוש האם את הmsi wind או מחשב נייד רגיל ובדקה התשעים שיניתי דעה והלכתי על מחשב נייד רגיל גם של חברת ex 600 למי שמכיר ובכן מה שרציתי לשאול זה האם גם רגיל לא מיני לפטוט האם שהוא נופל נהרס לו ישירות הארד דיסק כמו לwind ????? (פליז זה חשוב לי תודה רבה מראש) :hi:שכולם כל כך חוששים ששהוא יפול או יזוז יותר מידי

ותאמת הwindddd מהמהמהםםם כמעט קניתי אותו הוא כל כך קטן אין כל כך מפתה לרכוש אותו !! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...