המחשב קופא ב IMPORT של PREMIRE! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב קופא ב IMPORT של PREMIRE!

bad-sector

Recommended Posts

חבר שלי קנה מחשב,

דנדש בשקית

AMD 2500 + BARTON

512 DDR 333 WINBOND

לוח אם של GIGABYTE עם FIREWIRE ו RAID משהו חדש...

120 גיגה מאקסטור עם 8 מגה באפר....

המחשב הוא לעריכת סרטים, בכל פעם שהוא מנסה לייבא קובץ באדובי פרימייר המחשב קופא, או שלוקח לו ממש המון המון זמן לעשות את זה, מה שלא קרה על פנטיום 1.7 עם 256 זיכרון ובדיוק אותה מערכת הפעלה (XPPRO),

המחשב לאחר פירמוט בפעם השלישית, כך שאין לי אפילו קצה חוט,

ההבדל היחיד בין המחשבים הוא שעל הפנטיום לא מותקן SP1, יכול להיות שזה הגורם לכל הבלאגן?

המחשב שלו אמור לאכול בלי מלח את הפנטיום והוא פשוט לא זז, לוקח לו שנים לייבא סרט שאותו סרט בפנטיום הוא מייבא במספר שניות....

המצחיק הוא שהוא מכר 1700 לפני שבוע, כי הוא עשה לו אותה בעייה בדיוק, ושידרג ל 2500 בארטון, אבל התקלה חוזרת על עצמה בדיוק באותו האופן, האם הבעייה במהותה ב AMD? או שב WINDOWS?

אני הרמתי ידיים, פונה אל המומחים....

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדאג שהדרייברים של הצ'יפסט מותקנים (כנראה VIA) ושכל הכוננים פועלים במצב DMA.

תדאג שהמעבד והזיכרון שניהם מכוונים ל 333 מה"ז.

תדאג גם שגוף הקירור של המעבד יושב עליו כמו שצריך. זה טיפה טריקי עם מעבדי אם אין נסיון איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלו אמור לאכול בלי מלח את הפנטיום והוא פשוט לא זז, לוקח לו שנים לייבא סרט שאותו סרט בפנטיום הוא מייבא במספר שניות....

וואלה עם הוא קנה מחשב בשביל עריכת תסביר לי למה הוא לא קנה מחשב מבוסס אינטל??? הרי ידוע שבתחום של עריכת ודיאו ודברים מסוג זה מעבדי הפנטיום 4 טובים יותר מאטלונים למיניהם.

עכשיו כפי שקודמי אמר יתכן באמת שאולי הקירור לא הורכב נכון ועל כן המעבד ואו הלוח מתחממים מעבר למותר ועל כן המחשב שלך נתקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...