קולות באינטרנט - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קולות באינטרנט

Exit

Recommended Posts

קרה לכם פעם שלא יכולתם לשמוע קולות בפרסומות באינטרנט ובכל מיני סרטוני פלאשים?

(כל מי שחושב הרמקולים פועלים) טוב אז לי זה קרה וזה עוד נמשך אבל הבעיה באה לביטוי גם באיסיקיו ובצלילים (דרך המאפיינים של האיסיקיו) עשיתי דיפולט וזה עדיין לא הסתדר (ניסיתי גם להוריד צלילים ולא הצליח).

מה יכול להיות הבעיה\פיתרון???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירים, וקולות במשחקים שומעים?

אם כן אז יכול להיות שאוכל לעזור לך....

ונסה להכנס ל Sounds And Audio Devices בלוח הבקרה, בחר בכרטיסיות Audio וVoice ותרשום כאן אם באחד מהמרובעים שרשום מעליהם Default Device לא כתוב כלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים יש קול וגם בשירים יש...

אכן כן בלשונית של ה voice הבחירה הראשונה vioce playback לא כתוב כלום אבל גם בלשונית audio באפשרות האחרונה mide music playback לא כתוב כלום מתחת לדיפולט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל חבל וחבל!!

לחבר שלי היה את אותה הבעייה *בדיוק* הלכתי אליו וניסיתי הכל כדי לפתור אותה וכלום, אבל כלום לא עזר!

תנסה לשנות את ההגדרות שלא רשום מתחתיהם כלום, תבחר שם את הכרטיס קול שלך, תלחץ על אישור ואז כנס שוב פעם להגדרות הקול ותבדוק אם זה נשמר, אם עדיין לא רשום שם כלום אז אין מה לעשות חוץ מ.......להתקין מחדש את חלונות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בדיוק אותה בעייה וגם אני הגעתי למסקנה שצריך להתקחן מחדש אחרי שניסיתי כל דבר אפשרי וגם פתחתי כאן ת'רד לפני די הרבה זמן ואף אחד לא הצליח לעזור

בכל מקרה רציתי רק לברר עד כמה החומרה שלנו דומה אולי יש כאן איזה התנגשות בין כמה רכיבים או את המפרט שלי אתה יכול לראות בצד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...