מדפסת סיכות מדפיסה שטויות. מחפש סיבה. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדפסת סיכות מדפיסה שטויות. מחפש סיבה.

Real_Me

Recommended Posts

המדפסת המדוברת, סיטיזן סיכות, מחוברת למחשב פנטיום 2 ביציאת מקבילית. רוב העבודה נעשית

במצב דוס, ללא כניסה לחלונות. ביומיים האחרונים החלו לצאת הדפסות שגויות לגמרי, דפים קופצים קדימה כשעל

כל דף מודפסת שורה אחת או שתיים או שזה מתחיל בסדר לעותק הדפסה ראשון אבל מתפרע לגמרי בהמשך.

נעשו בדיקות לוודא שהמדפסת תקינה (עם מחשב אחר), הוחלף הכבל מה שלא עזר, אפילו כבל יציאת המדפסת

שבתוך המחשב הוחלף באחד תקין, ללא הצלחה. מה עוד יכולה להיות הסיבה לבעיה? האם ייתכן שלסוקט כבל יציאת

המדפסת שבתוך המחשב קרה משהו? לפני שניקח את המחשב לתיקון שיכול להיות יקר הייתי רוצה לנסות לפתור

את העניין בעזרתכם.

בתודה מראש

CH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL סיכות+ 2... או שנדפק משהו בעיברית הצרובה שלה (אם יש לה) או שהקבל או עוד הרבה דברים שיכולים להידפק

במערכת כזו ישנה

כפי שאמרתי, המדפסת תקינה בחיבור למחשב אחר. אני עדיין מחפש, כנראה, קלקול כלשהו במחשב עצמו. מישהו יכול

לתת כוונים מה עוד אפשר לבדוק בו? למשל, בדקתי שזכרון תקין, אם כי זה לא שייך ככל הנראה לעניין.

בעיה נוספת שצצה היום היא שכאשר לוחצים על מקש PRINT SCREEN, המקלדת משמיעה צליל קצר ושום הדפסה, אפילו שגויה,

לא מתבצעת. כל החיבורים נראים תקינים לגמרי אבל המחשב מתנהג כאילו המדפסת לא מחוברת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה בביוס את כל האופציות של ה LPT

EPP, ECP, Bi-directional, standard....

ניסיתי גם את זה. לא עזר. בכל אופן, המדפסת הועברה לתיקון עם המחשב ויהיה מעניין לשמוע מה היתה הבעיה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיפרוש אח שלי תפרוש ;D ;D

מדפסת סיכות!!!!!

מי יודע כמה עכבישים יש בפנים ;D

עכבישים לא היו, אני חושב, אבל כרטיס LPT הותקן במקום החלק שנדפק בלוח האם.

והמדובר במדפסת במקום העבודה כך שאין צורך להשתתף בצערי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס LPT

זה מתחיל להשמע עוד יותר גרוע

התכוונתי שהותקן כרטיס LPT והמדפסת עובדת שוב. אמנם יש בעיות עם הדפסה בדוס אבל זה עניין לאשכול אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...