Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים

ArtyPP

Recommended Posts

והאיטרסט של בכל הסיפור הזה?

אני באופן אישי חושב, שכל אותם אנשים שחיים בעולם הקוספרציות,

צריכים לבדוק את כל מה שקורה סביבם.

זה יפה גם שהם רואים "בנו" כיוצאי דופן.

האינטרסט כביכול הוא ניצחון על רוסיה במרוץ לחלל.

טוב זהו אין לי כוח לזה אני יודע שמשהו לא בסדר בעולם שלנו וזה רק אני ועוד כמה חכמים מי האתר ואנחנו גם אלו שאולי בעוד כמה שנים ניהיה בני אדם ואתם פשוט תיהיו חלק מי הממשלה ובמילים אחרות "עבדים" של הממשלה חחח זה דיי מצחיק שכל הסרטים העתידים של שנות ה80 ו ה90 מראים לנו מה שבאמת יקרה בעוד כמה שנים.

נאיביות. הגדר חכמים.

אתה נכנס לסרטים, נסה לחשוב כבר. הפיגור מגיע לרמות חדשות. :kopfpatsch:

(ואתה מכוון לאורוול. חזו את כל מה שאתה מאמין בו עוד ב-'48.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מאמין לכל דבר שכתוב בעיתונים?!

על אחת כמה וכמה אסור לאמין לכל סרט/ או כל תוכן באינטרנט כמובן מאליו.

כבר היום מערכת החינוך מתלוננת שהרבה תלמידים אוספים חומר מויקיפדיה ולפעמים החומר לא נכון כלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא חיי בסרט. אני פשוט שיתפתי אתכם בסרט הזה וזהו לא יותר מיזה עם אתם רוצים להאמין שזה שקר ושהכל בסדר אז מה אפשר להגיד אתם פשוט חיים בסרט שהכל מיסביב בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא חיי בסרט. אני פשוט שיתפתי אתכם בסרט הזה וזהו לא יותר מיזה עם אתם רוצים להאמין שזה שקר ושהכל בסדר אז מה אפשר להגיד אתם פשוט חיים בסרט שהכל מיסביב בסדר

אוקה, אתה יודע את האמת. מסביבך כולם חיים בסרט. מה עכשיו? אתה עדיין צריך לחיות בדיוק כמו כולנו, תחת אותה "ממשלת צללים" כל יכולה שמחרבשת את העולם. אז מה זה באמת משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאתי את הסרט הזה לפני כמה חודשיים אבל טוב שעוד מישהו שב לב אליו :)

סיקור קצר:

מדובר בקבוצה של אנשים בנקאים פוליטיקאים או קבוצה מסויימת בעבר שמשתמשים בדרך שלא דרך כדי לשלוט בעולם בצורות מתוחכמות

אה כן! אתה משחק שם את JC Denton.

אחלה משחק, מומלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין רוח, הדגל היה אמור להשאר שטוח, לא?

נו מה נראה לך? גם אם לא צילמו את זה על הירח אז צילמו את זה באיזשהו סטודיו... נראה לך שבסטודיו עם מלא חול דק על הרצפה הייתה רוח כזאת???

חוצמזה, אתה מיישם אינטואיציה על פיזיקה שאתה לא מכיר באינטואיציה... הכבידה שם חלשה פי 6. מספיק קמט קטן בדגל כדי שהוא לא יפתח עד הסוף... הכבידה החלשה לא תסיים את העבודה עבורו כמו על כדוה"א...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי על הביטוי, אבל זה מפגר כמו "הסוד".

אם אתם באמת מאמינים שאסון התאומים היה של ה-CIA או של ה-FBI (או של שניהם), צר לי לאכזב אתכם - אבל החשיבה שלכם קצת עקומה.

אגב, לא ראיתי את סרט (כמו שלא ראיתי את "הסוד") כי אני לא אוהב לבזב זאת הזמן שלי על קונספירציות.

אף אחד לא אמר FBI או CIA.

זו ממש בורות מצידך להצהיר שלא ראית את הסרט ולטעון שהוא שטויות במיץ

ל- ArtyPP - מנסיון שלי עם אנשים למדתי:

1. אם אתה לא אומר להם כלום ופשוט מבקש מהם לראות את הסרט - הוא יזעזע גם אותם.

2. אם אתה מנסה לתת להם איזשהו רקע מקדים - אתה תתנגש בקיר בטון.

וניסיתי את זה על הרבה מאוד אנשים (יותר מ- 15) והתגובה של TaZeR מוכיחה בדיוק את הנ"ל.

ואם אתה באמת מאלה שיכולים לחשוב לבד למה אתה צריך את יוצר הסרט שיחשוב בשבילך?

אתה צודק.לא ניסחתי את דברי טוב מספיק.

התכוונתי שאני מאלה שמסוגלים לשמור על ראש פתוח ולקבל ולשקול דעות שונות

ואז להחליט בעצמי (זו גם הסיבה שאני אתאיסט מגיל 13 בערך).

לאחר שראיתי ועשיתי את כל הנ"ל, אני חייב להסכים עם כל אשר מוצג בסרט.

HF

ודבר נוסף ל- ArtyPP - תשנה את הכותרת, היא מתנשאת ומחטיאה את המטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם מעדיפים אז לחיות ברחוב כמו חיות ללקט מישמישים?

אם העולם נשלט על ידי ממשלות צללים ואנחנו יכולים לגלוש באינטרנט לשחק משחקי מחשב וכו' אז אני אומר יאללה ממשלות צללים זה אחלה דבר זה...

לא מבין מה רע בזה...

מה האלטרנטיבות לחיות תחת אומה איסלמית מאוחדת? לא מבין תתלונות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה בקשר לדגל על הירח ולצללים המעובתים וכל הדברים שמעידים על כך שהדבר צולם בסטודיו... זה לא נכון... ראיתי תוכנית רוסית (אני מדגיש רוסית!) ששם אסטרונאוטים ומדענים מסבירים את התופעות האלה.... רק אחד מתוך 14 איש אמר שיש סיכוי כלוש שזה צולם בסטודיו... ולמה הדגשתי שהתוכנית רוסית? כי הרוסים הם המתחרים של האמריקאים במרוץ לכיבוש החלל (ש"הסתיים")

וזיו מה רע בממשלת צללים? הכל פשוט... האנשים שיושבים שם לא שמים עלינו גרוש... לא אכפת להם שימותו מיליונים... העיקר זה האינטרסים שלהם... זה כמו שאתה יושב משחק AGE OF EMPIERS או EMPIER EARTH והאנשים שבמחשב זה אנחנו ומי שמשחק הוא האחד מ"ממשלת הצללים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם מעדיפים אז לחיות ברחוב כמו חיות ללקט מישמישים?

אם העולם נשלט על ידי ממשלות צללים ואנחנו יכולים לגלוש באינטרנט לשחק משחקי מחשב וכו' אז אני אומר יאללה ממשלות צללים זה אחלה דבר זה...

לא מבין מה רע בזה...

מה האלטרנטיבות לחיות תחת אומה איסלמית מאוחדת? לא מבין תתלונות שלך

:screwy: מה רע אתה שואל אז רע עם האיסלאם ישתלט על העולם תאמין לי לא אני ולא אתה נישאר בחיים איזה דפוק :screwy: וגם למי שראה תסרט עם ראיתם תחלק האחרון החלק הרבעי מספרים שהם על מיקרו צ'יפים אשר מתוכננים למעקב אחרי בני אדם זה מצוייןאבל מי יודע מה עוד יש בהם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...