PS2 TOP 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PS2 TOP 5

yonatanph

Recommended Posts

לא שיחקתי. שיחקתי במעט מאוד משחקים בPS2, זה אחד הסיבות בשביל הת'רד הזה.

עד עכשיו ממש לא נהנתי מהPS2 בגלל הטלוויזיה ה@#$% שלי, אבל עכשיו קניתי HD ופתאום הדברים נראים טוב ;)

אז אני רוצה למצות קצת את הPS2 לפני שאני אשדרג לPS3 ומחפש מה לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי לPS2 יש תמיכה לאחור לPS1

אז תקנה או "תקנה" איך שאתה מסודר את סדרת MGS

MGS 1 לPS1

MGS2 לPS2

MGS3 לPS2

ושתשיג PS3 אז MGS4

אני כרגע מתכנן "לקנות" את MGS 2 ו3 ואת ההרחבה של 3 כדי לשחק ב4 כשאני אשדרג. אבל לא נראה לי שאני ארד ל1.

שמתי לב שהירידה באיכות הגרפיקה מהאיכות אליה התרגלתי ממש פוגמת בהנאה שלי, מה שדיי הפתיע אותי כי לי תמיד היה חשוב המשחקיות הרבה יותר מהגרפיקה (לא שינה לי לשחק משחק בהגדרות נמוכות הרבה פעמים, כשהציוד שלי היה מיושן), אבל מסתבר שזה כן משפיע.

אני עכשיו משחק בSHADOW OF THE COLOSSUS ודי התאכזבתי מהגרפיקה - כלומר, זה לא שהיא רעה אבל שמעתי כלכך הרבה על הגרפיקה שציפיתי למשהו סטייל קרייסיס והאמת טפחה על פני בקלילות של פטיש 5 קילו.

אז אני עדיין אשחק במשחקים הטובים ביותר של הPS2 אבל אני כנראה כן אבצע איזשהי סלקציה על בסיס הגרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ratchet & Clank Trilogy

Jak Trilogy

Sly Cooper 1 + 2

Ico

Shadow of The Colossus

Metal Gear Solid 3 Subsistence

God of War 1 + 2

Rayman Revolution

Kya: Dark Lineage

Devil May Cry 1 + 3

Maximo vs. Army of Zin

Legend of Kay

Ape Escape 2 + 3

Ace Combat 4 + 5

Grim Grimoire

Victorious Boxers

Twisted Metal Black

Klonoa 2

Tekken 4, 5

Katamari Damacy

We Love Katamari

ועוד רבים וטובים.

לשמחתי יש הרבה יותר מ- 5 משחקי חובה לקונסולה הנהדרת הזו!

* לא ציינתי משחקי RPG על כל סוגיהם (כי אני לא אוהב)

* לא ציינתי משחקים ללא עלילה ו\או סיפור (גם כי אני לא אוהב)

* לא כולם פה אקסלוסיביים, אבל ציינתי רק את משחקי המולטי-פלטפורמה שגרסת ה- PS2 נחשבת לטובה ביותר (לפחות לפי דעתי וניסיוני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע מתכנן "לקנות" את MGS 2 ו3 ואת ההרחבה של 3 כדי לשחק ב4 כשאני אשדרג. אבל לא נראה לי שאני ארד ל1.

שמתי לב שהירידה באיכות הגרפיקה מהאיכות אליה התרגלתי ממש פוגמת בהנאה שלי, מה שדיי הפתיע אותי כי לי תמיד היה חשוב המשחקיות הרבה יותר מהגרפיקה (לא שינה לי לשחק משחק בהגדרות נמוכות הרבה פעמים, כשהציוד שלי היה מיושן), אבל מסתבר שזה כן משפיע.

אני עכשיו משחק בSHADOW OF THE COLOSSUS ודי התאכזבתי מהגרפיקה - כלומר, זה לא שהיא רעה אבל שמעתי כלכך הרבה על הגרפיקה שציפיתי למשהו סטייל קרייסיס והאמת טפחה על פני בקלילות של פטיש 5 קילו.

אז אני עדיין אשחק במשחקים הטובים ביותר של הPS2 אבל אני כנראה כן אבצע איזשהי סלקציה על בסיס הגרפיקה.

.

הסדרה הזאת, MGS, בנויה ברובה על עלילה (יש משחקיות מעולה שלא תחשוב לרגע אחרת) אבל אתה פשוט לא יכול לשחק ב2 ו3 וחבילת ההרחבה מבלי לשחק ב1.

אתה חייב לשחק ב1 הגרפיקה אומנם לא משהו משהו אבל המשחקיות והעלילה מחפים על זה, תאמין לי, אני אחד שגם אוהב שבמשחקים שאני משחק בהם תהיה גרפיקה טובה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...