זקוק לספק CrossFire של 4850 עד 500. יש חדשות!!! Enermax 525W - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לספק CrossFire של 4850 עד 500. יש חדשות!!! Enermax 525W

ydob

Recommended Posts

בדף הנ"ל יש סיפור של בחור שרימו אותו באיבורי חזק : http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=1421135&page=2

כל אידיוט יכול לראות שמדובר בערס-דביל, כך שכעיקרון אין לייחס לו כל ידע או כישורים הקשורים קשר כלשהו - ולו מקרי - למחשבים (ומאידך - כאשר המחיר נמוך מים המלח, אלו בדיוק סוג הלקוחות שניתן וצריך לצפות להם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיף לשלם עוד 500 שקל במקום שיריכבו לך את המחשב ויעשו לך סידור חוטים מקצועי וירכיבו הכל כמו שצריך

מאשר ללכת לאיבורי... לא חבל בישביל הלב השקט תוסיף עוד כמה כסף ותקבל שירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בזה הרגע את הספק ENERMAX MODU82+ 525W במקום הקורסייר 550. האם יתאים למפרט ??? האם יצליח להחזיק CF של 4850?

q9300

4850

asus p5e

500GB 32Mb seagate

corsair 4GB cl5

soprano DX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצליח בקלות. גם 4870+4850 החבוב הזה אמור להחזיק.

אני יודע שאני קצת נודניק, אבל זה חשוב לי. אז בבקשה תענו על השאלות...

1. איך הוא בתור ספק? אמין?

2. מבחינת חיבורים הוא נוח?

3. יש מספיק מסילות לכל רכיב?

4. יכנס למארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה עשית אחלה קניה באופן יחסי (מלרות שהוא עולה יותר מה-VX550 וחלש ממנו).

אבל מה הטעם בכל העמודים האלו שאמרו לך לקנות ספק X והלכת וקנית ספק Y ובסוף אתה שואל שאלות בסיסיות לגביו.

בזבזת את זממנו בשאלות סתמיות - כך יצא לפחות. בפעם הבאה או שתקנה מה שממליצים לך או שאל תתיעץ. אנשים פה מתנדבים ולא עובדים בשכר.

חוץ מזה יכולת באותה מידה לקנות ספק מעפאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת דיי דוחה לשאול המון שאלות, ואח"כ להתעלם מהתשובות - שבהן לעיתים הושקעו משאבים מרובים.

והתוצאה בד"כ גם לא תאחר להגיע : בפעם הבאה שתשאל כאן משהו, תקבל הרבה פחות תשובות איכותיות - אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי "עולה יותר מה VX550 וחלש ממנו"-

בטח עולה יותר. הוא מודולרי.

אני לא יודע איזה ספק יש לך, אבל אני מתעצבן כל פעם שאני צריך להחליף משהו במארז- צמת החוטים של ה 520W שלי עצומה, שהרכבתי את המחשב כמעט השתגעתי, ביליתי שעתיים בתכנון והעברת חלק מהחוטים מאחורי הלוח וסידור נורמלי של השאר.

חוץ מזה, המודו החדשים מתהדרים ביעילות הגבוהה בעולם, ובתכל'ס, למרות שה VX550 מוצלח, אני מעדיף ספק תוצרת אנרמקס מספק תוצרת Channelwell.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtract ו hw_joe

אני מצטער ש"בזבזתי" את זמנכם. הבחירה של הספק בתחילה הייתה בידי. עד שאייבורי החליטו משום מה לא להחזיר לי את הכסף ששילמתי על הספק קורסייר ואז לא נישארה לי בררה אלא להשתמש בו לקניית ספק אחר.

עשו לי תרגיל עוקץ באייבורי, ואמרו לי "או שאתה לוקח ENERMAX או שאתה לא מקבל שום דבר".

זאת לאחר שבדקתי אם יש להם ספקים מעל 550 וואט עם מנהל מחלקת שירות ארצי. (יש להם מעל 550 וואט רק של HEC וזה דגם יחיד של 650 וואט)

אל תבינו אותי לא נכון, אני למדתי די הרבה ממה שכתבתם פה, ושום דבר לא נכתב לחינם. ההפך הוא הנכון, גם אם לא קניתי ספק X וקניתי ספק Y שגם מתאים לדרישות המפרט וגם לא הייתה אפשרות לבחור, נתתם לי את האפשרות ללמוד אילו ספקים אני אוכל להשתמש בהם בשביל CF של 4850 שזה היה אמור להיות מרכז הדיון.

אז תודה רבה לכל העוזרים. מקווה שנוכל לענות על שאלות נוספות אחד לשני, ומצטער ש"בזבזתי" את זמנכם היקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שXTRACT מנהל הפורום נועל את הדיון. שיקרא את התגובה הקודמת שלי.

ואני מצטער על ההקפצה אבל באתר הבא של ATI לא מופיע הספק שקניתי (ENERMAX MUDOLAR 525) ברשימת הספקים המתאימים לקרוס פייר של 4850.

זה אומר שאין לי אפשרות לעשות CF של 4850 עם הספק הזה? או שפשוט אני לא אנצל את שני הכרטיסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק יחזיק בלי בעיה CF. הרשימה באתר של ATI לא כוללת אפילו 20% מהמספקים שמתאימים, מה שמופיע שם זה רק ספקים ש ATI בדקו בעצמם.

המדבקה של ה CF READY או READY עולה כסף וגם בכללי ATI ממליצים על 550W או יותר כך שאין סיבה שהוא יופיע ברשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...