זקוק לספק CrossFire של 4850 עד 500. יש חדשות!!! Enermax 525W - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לספק CrossFire של 4850 עד 500. יש חדשות!!! Enermax 525W

ydob

Recommended Posts

זה כבר משהו שאתה צריך לדבר עליו בפורום מפרטי מחשב.

כעיקרון,זה אולי יקר אבל ב-Skypc לפחות יש מבחר של חלקים עדיפים שאתה יכול לבחור מהם. לכן תתיעץ שם,ואם עדיין יהיו לך שאלות ספציפיות לגבי מארז או ספק תחזור לדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שים לב שיש הבדל מחירים גדול פשוט כי אתה לא בוחר דברים משתלמים.

יש בסקיי גם קיטי של חברות אחרות ב 100 שקל פחות עם אותם נתונים בדיוק.

זה לא כאילו הקורסאייר טובים יותר ואתה חייב לקחת-

יש גם mushkin/ocz/G.skill שכולם ברמה של קורסאייר, וכן הלאה עם שאר החלקים, אותו סיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SKYPC

תבדוק שלא הכניסו לך איזה או רכיב שהוא לא בידיוק מה שביקשת (ידוע באייבורי...)

ואין כמו SKYPC, הזמנתי אצלם מפרט של 3200+- ולא היה להם במלאי את הפריזר7 ואת הלוח שהזמנתי, מיוזמתם הם התקשרו, החליפו לי לוח וקירור לדברים יקרים וטובים יותר ולא ביקשו שום תוספת רק אימתו נתונים, מה שכן זאת חנות אמינה מאוד מכל ביקורת וניסיון אישי שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SKYPC

תבדוק שלא הכניסו לך איזה או רכיב שהוא לא בידיוק מה שביקשת (ידוע באייבורי...)

ואין כמו SKYPC, הזמנתי אצלם מפרט של 3200+- ולא היה להם במלאי את הפריזר7 ואת הלוח שהזמנתי, מיוזמתם הם התקשרו, החליפו לי לוח וקירור לדברים יקרים וטובים יותר ולא ביקשו שום תוספת רק אימתו נתונים, מה שכן זאת חנות אמינה מאוד מכל ביקורת וניסיון אישי שלי...

1. אין בהצעת המפרט שקיבלתי מאייבורי שום או EZCOOL יש רק את הרכיבים שהצגתי.

2. הייתי רוצה לקרוא עוד חוות דעת מאנשים בפורום שרכשו בSKYPC והיו מרוצים הן מהמחיר והן מהאחראיות

אז בבקשה מכל מי שקנה בSKYPC להגיב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין בהצעת המפרט שקיבלתי מאייבורי שום או EZCOOL יש רק את הרכיבים שהצגתי.

2. הייתי רוצה לקרוא עוד חוות דעת מאנשים בפורום שרכשו בSKYPC והיו מרוצים הן מהמחיר והן מהאחראיות

אז בבקשה מכל מי שקנה בSKYPC להגיב!!!

פתח את המחשב ותבדוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכתבתי שאין EZCOOL וMSI במפרט שהוצע לי התכוונתי למפרט החדש.

במפרט הישן שלי שזהו המחשב שאני משתמש בו כיום, ישנן החברות הנל וזאת מפני שלפני שלוש שנים בערך לא היה שום ידע בחומרת מחשבים וזה מה שדחפו לי באייבורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע דבר אחד אני יכול להגיד לך על סקאי...

אם אתה הולך לקנות מחשב ואתה מראשון תקנה שםם ורק שםםםםםםםםםםםם.......

אני הרסתי ומעבד והחליפו לי קיבלתי כרטיס מסך הרוס החליפו לי לא תקין החליפו לי ואחלה של אנשים שם גם במעבדה וגם בשירות לקוחות..

אז ככה שאתה יוצא מטומטם (סליחה על המילה) אם אתה קונה באיבוריי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מחשב בחלקים לא יכלתי להוריד כל כך במחיר אבל אני מאמין שאתה יכול לבקש מתנות ויביאו לך ! ואם תבקש להוריד 50 שקל אני מאמין שיורידו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שפיקה אמר, חלק מהדברים שבחרת לא משתלמים ויש רכיבים שהם באותה רמה ויותר זולים.

בכל חנות פריט מסויים יעלה יותר מבחנות אחרת וההפך.

ודרך אגב אל תחשוב להשוות את אייבורי לסקיי פיסי יש לי חנות של אייבורי מתחת לבית ברחובות ואני עדיין

נוסע לראשון בשביל סקיי. קניתי מהם שני מחשבים כבר ואתה מקבל בדיוק מה שאתה מזמין.

לצורך העיניין חבר שלי קנה לפני כמה חודשים מחשב מאייבורי והמחשב היה בתיקון כבר פעמיים, למה? כי החלקים באייבורי

משום מה מתקלקלים מהר מאוד.

לפי בדיקה שעשיתי סקיי זולים מאוד למרות שהחנות שלהם ריקה כמעט לחלוטין ואין כלום במלאי מידי, הם מזמינים הכל

וזה היתרון שלהם.

אני מאוד מרוצה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...