אוברקלוק למעבד Q6600 G0 - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק למעבד Q6600 G0

huhxd

Recommended Posts

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה, אצלי המעבד במנוחה ב 54-57 ו 69-71 בעומס מלא ואני רץ ב 3.3GHz עם מפרט דומה לשלך. אבל דבר אחד כמעט בטוח לדעתי, המתח שאתה נותן למעבד יותר מדי גבוה, אני עובד עם 1.375V ב 3.3GHz וכמו שאמרו לפני, תתחיל ממתח נמוך יותר ותעלה אותו לאט אם המחשב נכשל ב PRIME

דבר נוסף שכדאי לך לשים לב הוא טמפרטורת ה PWM. אצלי בלוח (ABit IP35 Pro) אני מוגבל ל 3.3 בגלל שהטמפרטורה מגיעה ל 80 והתוכנה המרגיזה שבאה עם הלוח מקפיצה לי חלון אזהרה. אני לא יודע איזה תוכנה באה עם ה GA-P35C-S3 אבל כדאי שתתקין ותבדוק את טמפרטורת ה PWM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה.. אני כרגע על 1.40V.. לכמה להוריד?

"תתחיל ממתח נמוך יותר ותעלה אותו לאט אם המחשב נכשל ב PRIME"

מזאת אומרת נכשל ב PRIME? אני חושב שאני אוריד את זה ל 1.25V..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בביוס קבע את המתח על 1.3V

עם כל הנתונים שקבעת עד עכשיו

ותריץ בדיקת יציבות עם PRIME (כמובן אחרי שתסדר את עניין הטמפ' - כי לפני שתעשה את זה מיותר להתחיל ב OC בכלל)

אם המערכת תקרוס, תעלה את המתח ל 1.325V ותבדוק יציבות מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר אולי עדיף לי להחזיר את כל ה OC וכל מה ששיניתי להתחלה

ולשנות בחזרה אחרי שאני אסדר את הטמפרטורה? או רק לשנות את זה ל 1.3V ולבדוק אם המערכת עולה ואם לא אז לשנות ל 1.325V?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. עכשיו נגיד והבעיה היא לא בקירור.. יש אפשרות שבאמת הטמפרטורות יגיעו ל 80 מעלות מ 50? אני מדבר סתם ככה, ללא שום סיבה.[br]פורסם בתאריך: 3.07.2008 בשעה 00:55:19

משום מה החזרתי את זה ל 1.3V וזה ביטל את כל ה OC והחזיר את המחשב למצב הרגיל (2.4GHZ)

אז אם כבר זה החזיר אני לא אשנה שוב.. מחר אני אוציא את כל הקירור וארכיב אותו מחדש ואני מקווה שזה יעזור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכל מלא אבק זה בהחלט אפשרי. תלוי גם עד כמה החדר חם, ואיפה המארז יושב בחדר. אני גם לא מבין למה שמו לך 80 מקדימה ולא 120. חוצמזה, המאוורר של ה SCYTH ממש חלש. יש לך גם פולט חום לא קטן בפנים בדמות ה 8800GT (אני מניח שיש לו קרור של זלמן).

אתה חייב להתחיל בלבדוק ולנקות אבק. אתה חייב גם לבדוק שהקרור יושב טוב (שלא יצא אחד הפוש פינים מהמקום למשל) וששמו משחה טרמית.

במקרה הצורך, תמיד תוכל להחליף את המאוורר של ה SCYTH למשהו חזק יותר (רצוי מאוד עם פוטנציומטר לשינוי מהירות).

לגבי המתח, זה תלוי מאוד במעבד. תתחיל מ 1.3, אבל בהחלט גם יכול להיות שתצטרך 1.4+ בשביל יציבות, אפילו ב 3 גיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב יושב במקום מוציין בחדר.. על השולחן שלי ליד החלון, יש אויר, וחוץ מזה בזמן שעשיתי את הבדיקות החדר היה ממוזג ככה שאין מצב שזה קשור לטמפרטורה של החדר. לגבי המאוורר מקדימה, הוא אכן 120mm כמו האחורי אני התבלבלתי..

יש סיכוי טוב שאני אכן אחליף את המאוורר הרגיל לפוטנציומטר - אשמח אם תתנו לי כמה הצעות של מאווררים טובים.

ה 8800GT כרגע עם הקירור המקורי שלו..

ד"א המחשב כמעט ללא אבק כלל.. הוא יחסית חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החדר היה ממוזג, אז 80 מעלות זה באמת מוגזם. כנראה שבאמת הבעיה היא של הקרור (אבק וכו'...).

אתה יכול לקנות משהו כזה:

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=1538

או כזה:

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=1819

+

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=968

אם השקט לא חשוב, אפשר לוותר על הפוטנציומטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...