אוברקלוק למעבד Q6600 G0 - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק למעבד Q6600 G0

huhxd

Recommended Posts

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המארז המדובר לא הכי טוב מבחינת זרימת אויר. המאוורר האחורי המקורי לא ממש שווה משהו, תחליף אותו לSCYTHE S-FLEX 1600 לדוגמא, זה אמור לתת שיפור מה בזרימת האוויר (הייתי מחליף גם את הקדמי).

אגב, בכמעט אותה רמת מחיר של הקרור שבחרת היית יכול לקחת את ה TUNIQ TOWER שעדיף ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז המדובר לא הכי טוב מבחינת זרימת אויר. המאוורר האחורי המקורי לא ממש שווה משהו, תחליף אותו לSCYTHE S-FLEX 1600 לדוגמא, זה אמור לתת שיפור מה בזרימת האוויר (הייתי מחליף גם את הקדמי).

אגב, בכמעט אותה רמת מחיר של הקרור שבחרת היית יכול לקחת את ה TUNIQ TOWER שעדיף ממנו.

כרגע אני לא יכול לעשות כלום בנוגע לקירור :-\

SCYTHE S-FLEX 120mm SFF21E

איך המאוורר הזה? גם אחורי וגם על הקירור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא פיתחת שמיעת "עטלף" פתאומית כמו חלק מחברי הפורום, ה1600RPM מומלץ יותר.

יש לי בעיה עם רעש.. המחשב הישן שלי זה לא רק רעש.. זה יותר דומה למפעל תעשייה, יש לי סיוטים מהרעש הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם רעש.. המחשב הישן שלי זה לא רק רעש.. זה יותר דומה למפעל תעשייה, יש לי סיוטים מהרעש הזה.

בגלל שהמחשב הקיים שלך עושה כל כך הרבה רעש אתה לא תוכל להתלונן על מאוורר כזה... תאמין לי אני גם סובל מרעש... (thermaltake 80mm 3500RPM... מרעיש כמו משאית ואוטובוס חונה בייחד..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכלו שניה בתמונה הראשונה והחמישית.. אם הקירור לא יושב טוב, אלה בעצם התופסנים שגורמים לו לא לשבת טוב - זאת אומרת אחד מהם לא מחובר בצורה טובה? או שיש עוד משהו שיכול לא להיות מחובר היטב..?

http://www.techpowerup.com/reviews/Scythe/Infinity/3.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרכבה פשוטה מאוד! (כמו להרכיב סטוק) תסובב את ארבעת הפינים השחורים נגד כיוון החץ המצוייר ולדחוף קצת כוח לכיוון הלוח עד ששומעים *קליק*....

הפירוק דומה, לסובב את הפינים לכיוון החץ ואז זה פשוט יפרד מהלוח...

טוב דיי עכשיו באמת הלכתי... ביי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרכבה פשוטה מאוד! (כמו להרכיב סטוק) תסובב את ארבעת הפינים השחורים נגד כיוון החץ המצוייר ולדחוף קצת כוח לכיוון הלוח עד ששומעים *קליק*....

הפירוק דומה, לסובב את הפינים לכיוון החץ ואז זה פשוט יפרד מהלוח...

טוב דיי עכשיו באמת הלכתי... ביי!

ביי ותודה :D

גם אני זזתי.. אני אעדכן מחר בערב.. תודה לכולם על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שכל ארבעת הפינים השחורים נעוצים עד הסוף.

מה רע בקצת שקט...? ;D

אוי נו גיא, אתה יודע שאתה מגזים. ה1600 שקטים, שומעים רק את איוושת האוויר ולא את ציר המאוורר או משהו.

יא עטלף :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...