SLI 9800GX2 האם משחקים יכולים לנצל כזה SLI?? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SLI 9800GX2 האם משחקים יכולים לנצל כזה SLI??

mc_elad

Recommended Posts

שמעתי ש 3\4 כרטיסים ב סליי או כרוספייר לא משתלם גם לעתיד הדיי רחוק....(תקנו אותי אם אני טועה )

האם כרטיס כפול כמו ה9800GX2 יעבוד בSLI כמו 4 כרטיסים כלומר בשחקים שתומכים בSLI לא תיהיה בעיה???

האם המשחקים שתומכים בSLI באמת ינצלו את 4 הליבות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלך לא הכי מובנת..מה גם שתשנה את הכותרת למשהו ענייני יותר !

ואם הכוונה שלך היא לכרטיסי מסך "כפולי ליבה" כגון ה9800X2..אז כן זה בעצם מערך של על גבי כרטיס אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דיי בזבוז, השאלה פה היא לא האם משחקים יכולים לנצל את ה אלא האם ה הזה נחוץ לך בכלל (אתה פשוט תקבל יותר FPS במשחקים שתומכים ב SLI)

עדיף לך לקנות את ה GTX280 מהדור החדש וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לקנות עכשיו של 9800GX2

אני שאלתי את השאלה כי אני חושב לקנות כרטיס אחד של 9800GX2 ובעתיד(הדיי רחוק) לקנות אחד נוסף.....כדאי ללכת על זה??

נ.ב 9800GX2 יותר חזק מGTX280

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משתלם ולא שווה.. אם תחפש קצת ביקורות אתה תראה שלפעמים (לא תמיד..) בחלק מהמשחקים יש ירידה ב-FPS בגלל CF/SLI כי המשחקים לא יודעים לנצל.. בכלל ה-GX2 וכל הכרטיסים שעולים 3000 שקל לא משתלמים.. אבל אם בכל זאת.. עדיף לך בעתיד הדי רחוק לקנות חדש.. גם מה שהפסיקו לייצר את ה-GX2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני כרטיסי 9800X2 ואני אומר לך בודאות כרגע שזה לא משתלם ואפילו מוריד את הביצועים ברוב המשחקים,

אולי זו בעייה של , שהרכבתי את שנהים הרגשתי ירידה משמעותית בקצב המשחק ב CRYSIS וגם ב3DMARK 06 . בהתחלה חשבתי שזו בעייב בספק ולאחר ההחלפה שלו לספק של 1000W לא הייה שום הבדל .

ובכל מקרה הסיכוי שתוכל למצוא כרטיס 9800X2 בעתיד הוא נמוך כמו שצינו כאן הפסיקו ליצר אותו וכרגע מוכרים את המלאי האחרון של הכרטיסים.

בכל מקרה יכול להיות גם שהמעבד Q6600 יוצר צוואר בקבוק עם שני המפלצות האלו אתה צריך להחזיק את הכרטיס ביד בשביל להעריך אותו באמת הוא ענק ומרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Q6600 לא יצור צוואר בקבוק.

אני דווקא כן חושב שהוא יוצר צוואר בקבוק כי ברגע שאני ממהיר אותו הביצועים עולים במהירות, לעומת זאת שאני עושה OC רק ל 9800X2 אין שום שיפור בביצועים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...