חוות דעת על מארז LIAN-LI PC-P60 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מארז LIAN-LI PC-P60

BEST_VOL

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מתכנן לקנות את המארז הזה רציתי לדעת מה אתם חושבים עליו המפרט מצורף בתמונה

מחיר המארז הוא 1,000 ש"ח+-

המארז באתר היצרן:

http://www.lian-li.com/v2/en/product/product06.php?pr_index=132&cl_index=1&sc_index=26&ss_index=67

אשמח לחוות דעת,תודה מראש.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש את הקורסייר 650, שזהה כמעט לחלוטין ל-seasonic בפחות כסף ויותר אחריות.

צורב ה- הוא סתם בזבוז כסף. אם יש לך 300 ש"ח מיותרים, עזר מציון עושים עכשיו התרמה והכסף נחוץ לבניית מאגר מח-עצם מקיף יותר (אני לא צוחק כאן).

במחיר של ה-V1 יש HSF עדיפים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעצמי בתהליכי קניה של אחד - מנהרת רוח אמיתית.

אני בעצמי בתהליכי חסיכה לאחד...

בכל מקרה אין הרבה מה להוסיף ובכלל כל המארזים של LL הם משכמם ומעלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף אליכם פה בקשר למארז

מתכנן כבר השבוע להזמין את המערכת החדשה (כבר שבועיים שאני אומר את זה אבל השבוע זה השבוע ! :silly: )

מארז Lian-Li -P60 יושב יפייפה בסלון שלי עם זרימה מעולה ושקט מדהים (גם כשהם יתאמצו אנ לא אשמע אותם מ4 וחצי מטר)

הוחלט ללכת עליו לאחר חוות דעת מדהימות באתרים בחו"ל

אם יאושר לי בתגובה מהאחראים לשים לינקים לחוות דעת אשמח אם לא... it ! יש מאות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודאי שאתה רשאי לתת סקירות ולינקים כרצונך,אין שום סיבה שבעולם שלא תעשה זאת.

יתרה מזאת,כמו שאמרתי לאורן,אני אשמח (ואני בטוח שגם כל השאר) אם תוכלי לצרף סקריה קצרה (ארוכה תהיה אפילו עדיפה) לגבי המארז בצירוף .

זה יהיה מאוד נחמד ומועיל לחברי הפורום.

למעשה,כל אדם בפורום עם מארז קצת יוצא דופן מוזמן לעשות כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך זה המאמר הראשון

http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?cid=22&id=2477

זה המאמר השני

http://www.techpowerup.com/reviews/LianLi/Armorsuit_PC-P60

וזה למי שמתעצל ורק רוצה להתרשם ולהגיע להחלטה מהירה שזה בשבילו

http://www.xcase.co.uk/p/456569/lian-li-armorsuit-pc-p60-high-quality-gamer-case--free-delivery.html

דרך אגב לשלושת המאווררים הקדמיים יש פילטר אחיד לשלושתם שנישלף וניתן לניקוי ע"מ לשמור על הרכיביים היקרים שפנים !

יש לי כלב בבית שכל הזמן נושר לו שיער !!!

המחשב הולך להיות בסלון והוא מסתובב שם רוב הזמן

ולכן אני רוצה להמליץ על המארז הזה לכל מי שרוצה לשים מארז ידידותי לנשירת פרווה/שיער מבעלי חיים

ולא לשכוח חיבור ESATA קדמי לכל הכוננים הקשיחיים הניידים ומסגרת אלומניום למי שמכיר מה זה לסחוב מארז פח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הרכבתי את שלי היום - פשוט תענוג.

קודם כל, בניגוד ל-GB, שבו הקשיחים היו קרובים מדי אחד לשני, ב-Lian Li יש אומנם מקום רק לשלושה, אבל הם רחוקים אחד מהשני מה שמאפשר אוורור טוב ביניהם. דבר שני, החסרון שגרם לי להחליף מה-GB, הוא שהכונן האופטי לא הוחזק כמו שצריך, וחפר לי במוח. ב-Lian Li זה פשוט לא קורה.

חסר לי בזמן ההרכבה הגודל המפנק של ה-GB (שאפשר מרחב תמרון), מצד שני, הטריקים לסידור חיווט ב-Lian Li מאפשרים יותר לסדר את כל החוטים של הפאנל הקדמי ושל המאווררים וכו' וכו'...

עוד דבר שבזמן ההרכבה של ה-GB הפריע לי, זה שהדלת כל הזמן נפתחה. ב-PC-P60 זה לא קרה, והוא נתן לי להרכיב את המחשב בלי הפרעה.

זה שהלוח שעליו מרכיבים את לוח האם ניתן להוצאה זה נחמד מאוד, וזה מנע ממני להשתגע על הכרטיס מסך, כי יכולתי להזיז אותו קצת על המסילה שלו (את הלוח שעליו מורכב הלוח אם, הכוונה), להכניס ולהוציא את הכרטיס כמו שצריך, ולהחזיר. אם אתם מתכוונים לקנות כרטיס מסך גדול במיוחד, לכו על ה-P80, כי ב-60 הרווח בין הכרטיס מסך ובין הקשיחים קטן מדי לטעמי.

עוד דבר שאהבתי, זה שיש שני חורים מאחורי לוח האם, שדרכם אפשר להעביר חיווט ככה שהוא מוסתר בין הכנף השמאלית לבין הלוח שעליו מורכב לוח האם.

הקשיחים מוכנסים למארז בצורה מיוחדת - שמים עליהם 4 ברגים שייחודיים למארזים של Lian Li, כשדרכם מושחלות גומיות, ואחרי זה את מה שהרכבתם מכניסים לתוך הכלוב של הקשיחים, ככה שהכונן פשוט גולש לתוך הכלוב. נוח ברגע שמבינים את זה.

את הכונן האופטי מכניסים בדרך סטנדרטית, ומחזקים עם ברגים. אהבתי את זה הרבה יותר משאהבתי את איך שעשיתי את ב-GB, מכיוון שב-GB זה היה איזה פלסטיק מעצבן כזה.

יש פטנט נחמד לספק הכוח - מעין מסגרת, שמרכיבים על הספק, ואז מכניסים את הספק והוא גולש למקום שלו. את זה מחזקים באמצעות 4 ברגי אצבע, והספק מוחזק על ידי 8 ברגים, בנוחות ובקלות.

הרגלים של המארז עשויות מגומי איכותי, שקצת עצבן אותי כשניסיתי להזיז את המארז על השולחן, אבל שומרות עליו שקט.

נראה ש-Lian Li עבדה צמוד עם אנשים שמרכיבים מחשבים לפרנסתם, כי ההרכבה הייתה מאוד נוחה, ומאוד פשוטה. המארז מאוד משדר אלגנטיות - הרבה אור כחול, שמצד אחד לא צעצועי כמו ב-, אבל מצד שני שם. האוורור של המארז מעולה בזכות המאווררים.

הנקודה שהכי עצבנה אותי במארז, זה שלא הצלחתי להחזיר את הפאנל שעליו מורכב לוח האם למארז עם גוף הקירור שלי עליו, ונאלצתי להוציא אותו. בסוף לא הצלחתי להחזיר אותו, בגלל התעסקות רבת שנים איתו בהחלפות משחה טרמית וכאלה. הרגלים פשוט לא נכנסו כמו שצריך לחורים בלוח האם, וכמה שניסיתי לגרום להן שלא להתעקם בהכנסה לא הצלחתי. בסוף העדפתי כבר לותר, לשים את גוף הקירור שהגיע עם המחשב של אחי, ובהזדמנות לקנות גוף רציני.

איכות הצביעה של המארז מעולה, ועם זאת ראיתי טובות יותר, בעיקר אצל הסונטה III של אנטק.

לסיכום, איכות עולה כסף, רק שבמקרה הזה, המארז שווה את זה.

אם הייתי יכול לחזור בזמן, אני חושב שהייתי קונה את ה-80 בגלל הגודל שעושה את ההרכבה נוחה (יש מקום לתמרן), וכי עכשיו ליד השולחן יש לי מארז קטן יותר. לא שזה חיסרון - יש אנשים שלא אוהבים טנק ליד הרגלים.

תמונות בערב, או עוד מעט, אם מישהו ייתן לי מקום שהוא לא RapidShare שאליו אפשר להעלות קבצי Zip.

אם יש למישהו שאלות על המארז, הוא מוזמן לשאול עכשיו, כשאני עוד טרי ומשופשף מההרכבה.

את השקט של המארז אני אבדוק בערב, מבחינתי מארז שקט הוא מארז שאני יכול לישון לידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, קודם תתחדש..

דבר איתי בפרטי.. אני אתן לך פרטי FTP אם אתה רוצה ותעלה את זה לשרת שלי..

לגבי השקט אני מבין שתיהיה לי תשובה רק בערב, אז אני פשוט אחכה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון, רעשים מתחילים להפריע לי רק כשאני מנסה לישון - אז זה האינדיקציה הכי טובה לאם מחשב שקט או לא :smile1:

מקסימום - שקט, גם כשאני בלי על האוזניים אני לא שומע אותו בלי רעשי רקע חזקים. רק כשאני מקשיב טוב, אני שומע אותו, וגם אז זה כמו מים זורמים חלש.

מינימום - אפילו יותר קשה לשמוע אותו.

אינדיקציה מדויקת יותר כשאני אנסה לישון.[br]פורסם בתאריך: 14.07.2008 בשעה 20:50:04

אני מעלה עכשיו לאיזה שרת את התמונות שצילמתי - תבקשו אני אצלם עוד. אם יש משהו ספציפי שתבקשו, אני מוכן לצלם גם אותו. תיכף אני אפרסם פה את הלינק, אחרי שזה יסיים להעלות.[br]פורסם בתאריך: 14.07.2008 בשעה 21:34:30
http://www.savefile.com/files/1666899
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון, רעשים מתחילים להפריע לי רק כשאני מנסה לישון - אז זה האינדיקציה הכי טובה לאם מחשב שקט או לא :smile1:

מקסימום - שקט, גם כשאני בלי על האוזניים אני לא שומע אותו בלי רעשי רקע חזקים. רק כשאני מקשיב טוב, אני שומע אותו, וגם אז זה כמו מים זורמים חלש.

מינימום - אפילו יותר קשה לשמוע אותו.

אינדיקציה מדויקת יותר כשאני אנסה לישון.[br]פורסם בתאריך: 14.07.2008 בשעה 20:50:04

אני מעלה עכשיו לאיזה שרת את התמונות שצילמתי - תבקשו אני אצלם עוד. אם יש משהו ספציפי שתבקשו, אני מוכן לצלם גם אותו. תיכף אני אפרסם פה את הלינק, אחרי שזה יסיים להעלות.[br]פורסם בתאריך: 14.07.2008 בשעה 21:34:30
http://www.savefile.com/files/1666899

איזה הקפצה חחח,לא נורא במקרה כזה זה מוצדק! :yelclap:

גם אצלי הכסף כבר מוכן על השולחן ואני הולך ליקנות אותו ביום יומיים הקרובים מזיגזג.

ד"א מאיפה קניתה?

אה כן! ותיתחדשששששששששששששששש!!!!!!! :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: אני גם רוצה ::)

עריכה:

יכנס לי שמה CF של 4870 ו- Ultra-120 Extreme??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...