יום סיירות כל מי שיש לו זימון ,ידע או שאלות שיכנס נעזור אחד לשני. (עמ' 6 ) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום סיירות כל מי שיש לו זימון ,ידע או שאלות שיכנס נעזור אחד לשני. (עמ' 6 )

shlomishlomi

Recommended Posts

א. מה הבעיה, כנס לאתר של צהל ותדע את הסעיפים שלך אם יש לך כאלו.

ב. מנילה- זה למקרה שלא תתקבל

ג. אם אתה דוחה אז זה היום סיירות הבא עוד חצי שנה, מה שאומר גיוס עוד שנה+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה אני לא מבין מה אתם לחוצים

אני ילד בן 15 ואני כמעט במקסימום פה (חוץ מריצת 2000 שאני עושה ב 6:41 אבל אני בטוח שאני ישתפר עד אז וחוץ מיזה לגיל שלי זה סבבה ) .

אני אומר לך אישית תן את המקסימום שלך עד שאתה מרגיש שאתה עומד להקיא בריץ ותיראה שאתה תהיה טוב

וכל הכפיפות בטן זה שטויות .

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שבגלל הלימודים בחודש וחצי האחרונים לא עשיתי בכלל ספורט( הליכה נחשב?)

ואני יתחיל ביום ראשון כשיגמרו לי כל הבגרויות ריצות והכל ואני ממש חושש שלא יקבלו אותי

בגלל מז*** ...

פעם גם אני הייתי פעם בכושר מצוין הייתי שחקן בנוער\נערים\ילדים (כדורגל מכבי )

אבל פרשתי וזה לא חוכמה להתלהב על תוצאות העבר 6:30 זה הייה נראה לי ב2000

והייתי עושה כל יום 100 מרפקים ו 200 בטן אבל זה ישן :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתאמן בMMA, פתחו לא מזמן קבוצה של קרבי אצלנו וצחקתי עליהם, באתי לאימון אחד שלהם (אומנם אחרי אימון שלנו,

אבל שלנו מתעסק בפעילות אנארובית), ובואנה הם בקושי ב10 אימונים, גם זה לא בטוח, והם בכושר מטורף.

ועוד המאמן צועק עליהם שהם לא בכושר...

לדעתי תפסיק לעשות לאצבעות שלך, וצא לעשות לרגליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^ ^

עם כל הכבוד,

כושר קרבי זה הדבר הכי לא אפקטיבי, ולא נדבר על מאוד מאוד מזיק!

הדבר היחיד ש"טוב" בכושר קרבי זה הקטע המנטלי, שמלמד אותך מה זה עומס לא הגיוני, אבל מצד שני אין צורך בזה

אימונים מסודרים, ריצות, כוח, גמישות וכו', יתנו תוצאה הרבה יותר טובה מכושר קרבי.

אחרי שאתה בכושר טוב זה סבבה לעשות כמה אימונים של קרבי בשביל לקלוט את הקטע.

מומלץ גם לעבוד קצת על מסת שריר לפני האימונים האלה, שיהיה יותר קל במרפקים, ושיהיה מאגר נוזלים גדול יותר לגוף, דבר שנותן ייתרון גדול.

קחו לצומת ליבכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אתמול יצאתי לריצה (אחרי חודש וחצי של ישיבה והליכה)

ואממ עשיתי 3 קילומטר(8-10 דקוות לא בדקתי בדיוק) ויכלתי לעשות עוד 2 ק"מ בכיף..

אבל זהו אחרי 5 קילומטר בערך אני גמור...

עד כמה הכושר שלי גרוע? / ניסוח אחר לדחות או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^ ^ ^ ^ ^

נראה לי שמשהו לא בסדר או בשעון שלך, או בראש שלך

בין 8 ל10 ב3000 זה בהמת אדם :lol:

עזוב 8, בוא נגיד 10, זה 6:40 לאלפיים, ועוד יש לך אחרי זה עוד קילומטר,

ואם אתה אומר שכל זה ואחרי זה היה לך עוד כוח

ברוך הבא לשייטת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הייה יותר 9-10 האמת..

אבל זה משנה שאני אומר שאחרי זה אני סחוט (5 ק"מ)

ולפי מה שהסבירו לי פה אני צריך סיבולת ופה בדיוק נמצאת הבעיה היותר קשה שלי...

כמה זהמן יקח לי להיכנס לכושר?

אני נרשם למכון (סוף סוף אין לימודים ויש זמן )

4 אימונים בשבוע ספינינג וכוח מה אתם אומרים אני יהייה מוכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אלו התוצאות שלך אז כן.

תעשה טובה, ותמדוד לעצמך 2000 ו3000.

ויותר מ5000 אתה לא תצטרך

כמה זמן נשאר לך? תתקשר תראה מה התאריך האחרון שבשבוע הנל הם עושים יום סיירות.

אם תעשה בקצב כזה 3 שבועות אימון אינטנסיבי ונכון יש מצב שתיהיה בכושר מספיק.

ותמדוד 2000 ו3000 כדי שנדע איפה אתה עומד

אה, ו10 דקות ל3000 זה סוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה היום אני הולך להירשם (בהצלחה כל מי שעשה היום היסטוריה )

אני יחזיר לכם תשובות בקרוב (יומיים שלוש)

תודה לכל העוזרים עד כה...

ובאמת אני צריך להתקשר אליהם תודה...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תקשיב חבוב, ותקשיב טוב.

אימונים במכון לא יעזרו לך. לך לים רק בים תוכל לבצע הדמיה של היום סיירות. כל הריצות ביום סיירות מתבצעות על חול ים. כדאי שגם תיהיה עם חבר כדי להדמות את התחרות כי שאתה בתחרות אתה נותן יותר.

תמדוד את הדברים הבאים ע"מ שאקבל קנה מידה לגביך:

כפיפות מרפקים(שכיבות שמיכה) - קח חפץ כלשהוא (בגובה של 10 ס"מ מקסימום ושייכנס מתחת לגוף שלך בלי להפריע) ותעשה הכי הרבה שכיבות שמיכה שאתה יכול ברצף, בלי עצירות!! ברגע שעצרת ליותר משניה וחצי זה נחשב שזה הכי הרבה שלך! תגיד כמה עשית? (זה לא צריך לקחת יותר מדקה גג דקה וחצי) .

כפיפות בטן - תשים את הרגליים שלך מתחת לספה או שמישהו יישב עליהם כדי לתת לך קונטרה ותעשה כפיפות בטן תיגע עם המפרקים בברכיים, כמה אתה עושה הכי הרבה בדקה וחצי? בלי הפסקות כמובן?

2000 - תוריד EARTH ותמדוד לעצמך מסלול 2000 באיזור מגוריך, עדיף בשטח ולא בכביש. תיקח סטופר ותרוץ את המסלול. (טיפ- שהמסלול יהיה 2100-2200 ולא בדיוק 2000, עוד טיפ - בריצת אלפיים אתה רץ הכי מהר שאתה יכול בכל רגע נתון גם אם זה אומר לפתוח בספרינט עד שאתה מתעייף ואז קצב מהיר ולא ספרינט אבל עדיין הכי מהיר שתוכל, ושאתה גומר תריצה שזה יהיה בספרינט!).

כמה התוצאות שלך?

עכשיו אני אתן לך הצעה לאימון נחמד, כמובן לפניו אתה עושה ריצת חימום (ריצה בקצב מתגבר בסוף ספרינט של דקה - דקה וחצי), ומתיחות.

תעשה 3 סטים של שכיבות שמיכה וכפיפות בטן (3X2=6), לסירוגין. כל סט חצי ממה שמדדת כמקסימום שלך. ואז תרוץ ריצה של 4 קילומטר. תחזור לעשות שוב פעם, הפעם 4 סטים של כל דבר, ואז תרוץ פארט-לג ריצה בקצבים שונים בצורה הזאת - קח 20 דקות - מתחילים מקצב בינוני 2 דקות ואז מהיר 2 דקות ואז איטי לדקה ושוב פעם בינוני 2 דקות וככה עד שאתה מסיים את ה20 דקות.... ואז תעשה עוד פעם סטים הפעם תשלב גם 3-4 סטים של סקווטים- רגליים בפיסוק מתכופפות למצב של שירותים והידיים משולבות\באוויר העיקר לא נוגעות בברכיים. כל סט 10. תנסה לעשות אימון כזה תראה איך אתה מסתדר. זה לא אימון קשה כל כך, זה אימון ספורטיבי. כל קשר בין האימון שהצגתי כאן לכושר קרבי הוא מקרי בהחלט כי בכושר קרבי עושים דברים אחרים שאפשר בקבוצה וכאן אי אפשר כי אתה לבד.

מסקר אל תדבר שטויות, אין לך מושג על מה אתה מדבר. אימוני קרבי הינם אימונים לכל דבר - מסודרים, שמשלבים ריצות וכוח והכל. הם האימונים הכי אפקטיביים כי שם אתה עובד בדיוק על מה שמבקשים ממך ביום סיירות ואתה נהיה טוב בזה. מזיקים? בדקתי עם אורתופד מה מזיק ומה לא, מה שבטוח זה שלסחוב אלונקה\שק לא מזיק לך לגוף! וזה בדוק!. אין לך מושג על מה אתה מדבר בקיצור אז אל תנפיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...