Crysis Warhead - כל הפרטים כאן - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - כל הפרטים כאן

--Shadow--

Recommended Posts

למה לא מציאותי בדיוק?[br]פורסם בתאריך: 9.07.2008 בשעה 11:10:25

אז רגע,

אם זו תהיה אותה עלילה של משחק רק מנקודת המבט

של סייקו ז"א שנוכל לראות את הפנים של נומאד לא? נחמד...

נראה איך הבחור נראה.

למנהלים:

בטעות כתבתי 2 הודעות, אבקש לאחד אותן לאחת.

אתה גם יוכל לראות אותו בקרייסיס עצמו, את פרונט המסכה שלו...

והפנים שלו מופיעים ב concept art שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 496
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

3 טריילרים חדשים מ-IGN בשלב שנקרא SHORE (כמה מקורי - אותו השם של השלב הראשון בקרייסיס )

http://pc.ign.com/articles/887/887185p1.html

לפי IGN המשחק יתומכר ב-30 דולר.

מקור:

http://www.incrysis.com/index.php?option=com_content&task=view&id=676

עכשיו זה בסדר לגמרי מבחינתי

למרות שאני קמצן ...

ככה בדיוק לדעתי אמור לעלות משחק שהוא רק שיפור של הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או ש

Crysis חרא משחק

מצטער על הבוטות. הייתי חייב.

לא היה בו שום דבר טוב. המשחקיות ממוצעת ולפעמים מעצבנת. העלילה נחמדה+. עקרון ה Superpowers לא מחדש שום דבר, רק דרך הביצוע (החליפה הכביכול מגניבה). סאונדטרק סטנדרטי לכל הדעות. המשחק לא שואב אותך אליו, והרבה הסכימו שהשלבים האחרונים נעשו באילוץ. רק פוטנציאל לגרפיקה מדהימה... שלא נוצל ע"י המערכות שהיו קיימות אז. תקראו לזה "מקדים את זמנו", תקראו לזה "מנוע גרוע"... אלה העובדות, אין הרבה מערכות - אם בכלל - להריץ את המשחק על רזו' מקסימלית, כל ההגדות על MAX ולהשאר עם 30-40 FPS יציב, אם לא מינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגרפיקה מדהימה... שלא נוצל ע"י המערכות שהיו קיימות אז. תקראו לזה "מקדים את זמנו", תקראו לזה "מנוע גרוע"... אלה העובדות, אין הרבה מערכות - אם בכלל - להריץ את המשחק על רזו' מקסימלית, כל ההגדות על MAX ולהשאר עם 30-40 FPS יציב, אם לא מינימום.

אז זהו שגם ברמה פחות ממקס המשחק נראה נהדר, ואפשר לשחק בהגדרות מכסימום על כרטיסי 8800GT/GTX, HD4XXX ב-1280X1024 זה כבר רזולוצית HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפשרת כמעט בכל תחומי התצוגה.

פה זה כבר עניין של פרשנות: לדעתך, האיכות שתנאים שרשמת מרשימה מאוד. יכול להיות שמישהו אחד היה חולק עליך.

כשאני רושם ALL SETTINGS MAX, אין פה מקום לפרשנות. זה אובייקטיבי לחלוטין - התנאים הכי כבדים של המשחק הכי כבד עד עכשיו.

אם ההגדרות האלה קיימות, משהו בעולם צריך להריץ אותם כמו שצריך... וזה לא קיים. לפחות לא היה קיים בנובמבר 2007.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית, כל אלה ששונאים את קרייסיס פשוט לא יכלים להריץ אותו והם מתרצים את זה ב"משחקיות" לא טובה או בסאונד גרוע

מה הקשר בין הגרפיקה למשחקיות ?

לקריסיס היו הרבה בעיות גם מבחינת דרישות מערכת וגם מבחינת משחקיות

סתם לדוגמה -הכוחות בחליפה נגמרים בשניות מה שלא נותן לך באמת לנצל אותם לדברים גדולים באמת

הסביבה שהובטח שהמון דברים יהיה אפשר להרוס לא באמת קורה

יש עצים שתירה אליהם מיליוני פגזי טנק ולא יקרה כלום

וכמובן מבנים ודברים אחרים

האויבים טיפשים וגם החברים שלך

הובטח הרבה -אבל בפועל הרבה לא היה במשחק עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה זה כבר עניין של פרשנות: לדעתך, האיכות שתנאים שרשמת מרשימה מאוד. יכול להיות שמישהו אחד היה חולק עליך.

שמע סיפור מהחיים:

גיס שלי הוא "זונת גראפיקה". שבת אחת הוא בא אלי לשחק קרייסיס, שיחק, שיחק... כמעט גמר את המשחק! ואז... הוא אומר לי: "תגיד איך קרייסיס רץ לך חלק והגראפיקה נראת טוב?", התשובה שלי לא איחרה לבוא, "שיחקת על הגדרות מדיום!" :o

מה לעשות שיש אנשים שלא מסוגלים לראות פחות מ-High ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הנוגע לגרפיקה-

תעשו כמוני.

אם אתם לא יכולים להעלות רזולוציה ל 1680X1050 ולהישאר על V HIGH בהגדרות, חברו את המחשב לטלויזית LCD (מי שיש לו)

הצבעים הרבה יותר טובים מהצבעים על ה TN השולחני שיש לרוב חברי הפורום, הרזולוציה נמוכה יותר- אבל גם מרחק הצפיה גדול יותר, ואפשר לשחק ב VHIGH בלי בעיה

אני על שילוב הגדרות בין High ל Vhigh, פילטרים על AAX4+AFX4 ואין לי פריימדרופ למתחת 35FPS (כלומר- המשחק בחיים לא נתקע.)

הכל נראה מדהים, זה פשוט עולם ומלואו.

בקשר למשחק עצמו, מי שאומר "סאונדטרק סטנדרטי" לא מבין בגרוש במוזיקה.

המוזיקה היא בין הטובות שאפשר למצוא במשחקי FPS, וקשורה לאווירה ולמצב של המשחק, הכל נמצא במקום.

(קחו לדוגמה את Timeshift. משחק FPS, וברקע מוזיקת סרט-פורנו בגרוש שכזו. -זה- סאונדטרק גרוע.)

-הערה קטנה:

את קרייסיס כמשחק סיימתי על הנייד שלי, בהגדרות מדיום. גם ככה נראה מעולה, נהניתי מכל רגע ולא חסר לי שום דבר בעניין הגרפיקה גם במדיום.

עכשיו שיש לי מחשב שמריץ על Vhigh, אני יותר חוקר את העולם וההתנהגות של הדברים בו (קרי-המנוע הפיזיקלי והאפקטים הווליומטריים כמו התנהגות המים לדוגמה)

חוץ מהגרפיקה, למשחק יש פיזיקה מדהימה, והעולם מאוד דינמי.

מי שמסוגל להריץ על VHIGH- אני מבקש שתמצאו חוף ים ופשוט תצללו להעיף מבט על הקרקעית כמה עשרות מטרים מהחוף

אחרי שסיימתם להביט על הקרקעית, תסתכלו על פני המים-ממתחת למים.

שחזרו את האפקט הזה בצורה מושלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני רושם ALL SETTINGS MAX, אין פה מקום לפרשנות. זה אובייקטיבי לחלוטין - התנאים הכי כבדים של המשחק הכי כבד עד עכשיו.

אם ההגדרות האלה קיימות, משהו בעולם צריך להריץ אותם כמו שצריך... וזה לא קיים. לפחות לא היה קיים בנובמבר 2007.

הם הרציו אותי עם חומרה שאתה לא יכול לקנות בKSP וגם לא בSKY PC...

ממה שאני יודע (שמועות מ guru3d) הם הריצו את המשחק על מקסימום רזולציה, ומקסימום הגדרות גרפיות (ultra-high) בעזרת Quadro plex ודרייברים לפיתוח שקיבלנו מ שלא ניתן להשיג סתם כך, כאלה שמנצלים את כל הכח של הכרטיס גם לעבודה תמימה כמו הרצת משחק.

ישנה טענה שהם הריצו את קרייסיס על מקסימום פרטים על 8800GTX בזמנו, והמעבד היה פשוט שרת Xenon מתקדם או משהו.

הכל בגדר שמועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למשחק עצמו, מי שאומר "סאונדטרק סטנדרטי" לא מבין בגרוש במוזיקה.

המוזיקה היא בין הטובות שאפשר למצוא במשחקי FPS, וקשורה לאווירה ולמצב של המשחק, הכל נמצא במקום.

(קחו לדוגמה את Timeshift. משחק FPS, וברקע מוזיקת סרט-פורנו בגרוש שכזו. -זה- סאונדטרק גרוע.)

עם כל הצניעות. אני לא חושב שיש הרבה אנשים פה בפורום שמבינים ממני יותר במוסיקה.

זה רק אני או שהסרטונים ששוחררו לא מציגים אפילו חלק קטן מהעלילה שאנחנו ראינו?

זה alternative view point.. אני מתאר לעצמי שנשחק דמות שהוותה משהו יותר שולי מהגיבור של המשחק המקורי, מה קרה יותר "מאחורי הקלעים" ובטח מעשים שנעשה ב Warhead יסבירו איך קרה X ו Y במקורי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...