רכשתי והבאתי את ה2007WFP המושלם שלי לפני שעה קלה. תצוגה מרהיבה! פרטים בפנים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכשתי והבאתי את ה2007WFP המושלם שלי לפני שעה קלה. תצוגה מרהיבה! פרטים בפנים

ofirr

Recommended Posts

טוב חבר'ה!!

בשעה טובה, מוצלחת ומושלמת!

לאחר הזמנת המסך ביום ראשון, הגעתו ביום שני, ו3 ימי המתנה

רכשתי לפני כשעה קלה (ועוד חצי שעה) את ה2007WFP.

תאמינו לי שאחרי המון סבלנות, ייסורים, כאבים, קריזות. זה השתלם!!

קיבלתי בול מה שרציתי ואפילו יותר / הופתעתי לטובה: מסך 20'' , מסך רחב, מחנות קרובה ואמינה (פנדה סניף ב"ש, חצי שעה נסיעה ברכב עשינו את זה מדימונה, אין צורך להזמין מרחוק/לסוע ולהיטרטר לת"א וגם אז למסך הרגיל), פאנל S-, וכבונוס אין לי פיקסל/ים שרוף/ים ואין זליגת אור שנראת לעין. (וכמובן מסך עם כל החיבורים המיוחדים: רכזת עם 4 חיבורי , חיבור קומפוסיט, חיבור S-וידאו).

המסך נרכש מפנדה מחשבים, סניף ב"ש. איש קשר - אמיל - בנאדם זהב.

המסך לא היה במלאי של הסניף, ואמיל הזמין אותו עבורי (וזאת בלי לקחת כרטיס אשראי/מקדמה כפי שנהוג, אמון מוחלט). המסך הגיע יום שני והמתין לי בחנות במשך שלושה ימים, מסך יחיד איכותי שהיה בחנות משם מיני רבים (ופשוטים).

העלות : 2150 ש"ח .

שתבינו, המסך ירד מפס הייצור, ובנוסף ליתרונות שרשמתי, פשוט קיבלתי מסך פנטסטי שאין יותר ממנו במחיר מעולה!!

ביצעתי בדיקת פיקסלים שרופים, זליגת אור, הילה סגולה.

וואלה מה אומר ומה אדבר? אני לא רואה זליגת אור, המסך אחיד, הילה סגולה רואים ממש זעירה/בהירה מהצד, ואין פיקסלים שרופים לשמחתי (וגם אם היו, אז מה?)

המסך פשוט פנטסטי!! מסך רחב . מי שלא נתקל במסך כזה לא ידע מימיו איזה תצוגה מרהיבה! - כמוני.

המסך בא ארוז, סגור, אטום.

הגיע עם כבל DVI, VGA, , רגלית, חוברת הסברה וכמובן המסך עצמו!

משלוח של CMS

rev 04

Made in Mexico (סוף סוף לשם שינוי משהו שלא יוצר בסין!)

April 08

תמונות מא' עד ת', בהמשך!

בנתיים במהלך השבוע אט אט בניתי/אספתי/ליקטתי לי את עמדת המחשב שלי עם (מקלדת מבאג ב30% הנחה, עכבר ואל פסק מKSP, מסך משטח וערכת ניקוי לLCD מפנדה) :

2007WFP

Logitech Wave

Logitech G5 2008 Edition

Advice PRPC 650

משטח לעכבר SpeedLink Gel Mousepad black

ערכה של סילברליין לניקוי מסכי LCD - SilverLine LCD Cleaner Kit XT-414

מחר אני אקפוץ לבאג להביא את ה Chillstream שהזמנתי במבצע.

וכך אסיים את מלאכת הרכבת (ובהמשך הצבת) העמדה החלומית שלי.

שבוע חלומי כזה לא היה לי הרבה זמן.

תמונות של העמדה, יהיו בהמשך למי שמעוניין.

שבוע טוב, ערב טוב, יום טוב.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאני קורא את זה (את התגובה שלי) זה נראה לי כמו תגובה של ילד מכל ההתלהבות הזו - אבל שטויות העיקר התוכן והכוונה :)

ככהזה שעוברים ממסך CRT 17'' F700B, מקלדת לוג'יטק אליטה, עכבר בסיסי . כל הדברים שנמאס לראות אותם/לעבוד מולם, סוף סוף לחדר שלי , לעמדה שלי שאני בונה אותה , ובוחר הכל, סוף סוף לשינוי עמדה ודברים חדשים וחזקים יותר, אז יש את ההתלהבות הזו.

אגב, את המסך בדקתי שם בחנות עצמה, לא מצאנו פיקסלים שרופים אבל פתאום הופיע נקודה לבנה, חששתי לרגע, אבל התבדתי שהבחור שם אמר לי שזה חתיכת אבק והעיף לי אותה עם האצבע בזהירות.

תודה, בהמשך היום/מחר יהיו של המסך מא' עד ת' כפי שאמרתי בהודעה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיעניין אותי אם מישהו יגיד לי "יא מתלהב/ איזו התלהבות מה קרה",

לי זה נראה ככה, אבל שטויות כפי שרשמתי.

קודם לפני שנצלם את המסך והכל, החדר שלי מבולגן מה זה מבולגן.. פתקים, דפים, חוטים, עטים, רכיבים, ספרים, חוברות..מה שאתה לא רוצה...

כבר כמה חודשים שאני אומר "נסדר אותו" וכל פעם אני זז לאט לאט.. מקווה שהרכישה המאסיבית הזו תיתן לי פושש קדימה..

אני לא לחוץ להתקין את המסך בעמדה ולבנות אותה..יש לי זמן.. אבל אעשה מאמצים למהר כדי שתוכלו לראות את המסך ואת העמדה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה!!

בשעה טובה, מוצלחת ומושלמת!

לאחר הזמנת המסך ביום ראשון, הגעתו ביום שני, ו3 ימי המתנה

רכשתי לפני כשעה קלה (ועוד חצי שעה) את ה2007WFP.

תאמינו לי שאחרי המון סבלנות, ייסורים, כאבים, קריזות. זה השתלם!!

לזה אתה קורא המון סבל, ייסורים, כאבים וקריזות?

נולדת בקופסאת שמנת [:

למסך שלי חיכיתי חודשיים!! חודשיים של עצבים וחירטוטים מהיבואן וממי לא...

העיקר ששנינו מרוצים ממה שקיבלנו וכמו שאמרת, ההמתנה הייתה שווה את זה.

תתחדש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת את ההקשר נכון, לזה אני אני קורא אחרי סבל [5 שנים עם המסך CRT 17'' הזה)

ככה זה שעוברים ממסך CRT 17'' F700B, מקלדת לוג'יטק אליטה, עכבר בסיסי . כל הדברים שנמאס לראות אותם/לעבוד מולם, סוף סוף לחדר שלי , לעמדה שלי שאני בונה אותה , ובוחר הכל, סוף סוף לשינוי עמדה ודברים חדשים וחזקים יותר, אז יש את ההתלהבות הזו.

אני מחכה כבר כמה חודשים למסך הזה, אחרי שנמאס לי כבר לראות אותו, לעבוד מולו, לראות את העיצוב ואת הצבע שלו. הכל! את המקום שהוא תופס.

תאמין לי שקופסת שמנת רחוקה ממני.. אבל לרגע הזה זה הרבה יותר משמנת...

בניגוד למקרה שלך,

במקרה שלי הכל בא במגש של זהב, בידיוק שנכנס כסף, בידיוק בחופשה כפי שתיכננתי וחיכיתי לתקופה הזו, בידיוק שאני בונה עמדה, בידיוק בזמן של שינוי.

הזמנתי מראש (הבחור לא לקח לי אשראי/מקדמה כפיקדון), כמה ימים והמסך אצלי בבית.

כן העיקר שהמסך הגיע, ההמתנה הייתה שווה מאוד. הופתעתי לטובה, כמה שידעתי שהמסך הזה מעולה, כשראיתי אותו זה היה עוד יותר..

תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה -> אתה ממליץ לקנות את המסך? כי גם אני מתכנן לקנות אותו

רק מה שאני פוחד זה מכל השטויות שקראתי פה על זליגת אור\פיקסלים שרופים וכל החרטא הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בכל מסך יש סיכון של זליגת אור או פיקסלים שרופים, ובמסכים נחותים יותר יש גם את הבעיה (זאת לא סכנה, זאת המציאות) של זווית צפיה צרה מאוד, שמספיק שתזוז קצת וזה יראה לך כמו זליגת אור רצינית (קריטי בPIVOT)

תתחדש, אחלה של מסך רכשת...

שלי (FP) ממש התלכלך לי, זה מה שקורה שאוכלים ורואים בוסטון ליגל באותו הזמן ;D אני חייב לקנות גם ערכת ניקוי כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת את ההקשר נכון, לזה אני אני קורא אחרי סבל [5 שנים עם המסך CRT 17'' הזה)אני מחכה כבר כמה חודשים למסך הזה, אחרי שנמאס לי כבר לראות אותו, לעבוד מולו, לראות את העיצוב ואת הצבע שלו. הכל! את המקום שהוא תופס.

תאמין לי שקופסת שמנת רחוקה ממני.. אבל לרגע הזה זה הרבה יותר משמנת...

בניגוד למקרה שלך,

במקרה שלי הכל בא במגש של זהב, בידיוק שנכנס כסף, בידיוק בחופשה כפי שתיכננתי וחיכיתי לתקופה הזו, בידיוק שאני בונה עמדה, בידיוק בזמן של שינוי.

הזמנתי מראש (הבחור לא לקח לי אשראי/מקדמה כפיקדון), כמה ימים והמסך אצלי בבית.

כן העיקר שהמסך הגיע, ההמתנה הייתה שווה מאוד. הופתעתי לטובה, כמה שידעתי שהמסך הזה מעולה, כשראיתי אותו זה היה עוד יותר..

תודה ;)

אני 9 שנים עם 17" CRT

הסבל שלי גדול יותר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקנא בך מאוד לי הגיע מסך מסניף פנדה קיסריה וגם עם פיקסלים שרופים וגם לא SIPS למרות ההבטחה שלהם כמובן..אני מחר צריך לנסוע עד לחנות בקיסריה בגלל זה >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אל תשכח לציין שלפני זיה היה לך WFP חדש וטוב שרק בגלל הפאניקה שלך רצת להחליף אותו ורק בגלל זה אתה כבר איזה חודש במקוםלהנות מהמחשב והמסך שלך רץ אחרי כל העולם להחליף אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקנא בך מאוד לי הגיע מסך מסניף פנדה קיסריה וגם עם פיקסלים שרופים וגם לא SIPS למרות ההבטחה שלהם כמובן..אני מחר צריך לנסוע עד לחנות בקיסריה בגלל זה >:(

מוזר

כי שה אמור להיות מאותו מלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עדכון הייתי הרגע בפנדה החלפתי את המסך אבל בסופו של דבר לקחתי עם פאנל SPVA מכמה סיבות:

הראשונה היא שהם אמרו לי שכול המשלוח שלהם וגם מה שיש בסניפים אחרים הכול זה SPVA דבר שני נתנו לי הסבר מפורש שבעצם פאנל SPVA הוא עדיף על SIPS ובמיוחד לשימושים שלי -משחקים וסרטים...

בסך הכול הוא מעולה ואני מרוצה ויש מצב שזאת סתם סטיגמה על ה-SIPS שהוא הפאנל הכי טוב ובעמם הSPVA לא נופל ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסך הכול הוא מעולה ואני מרוצה ויש מצב שזאת סתם סטיגמה על ה-SIPS שהוא הפאנל הכי טוב ובעמם הSPVA לא נופל ממנו.

יש גם מצב שאתה פתי ומאמין לכל מה שאומרים לך. :) כמו שקודם שטפו לך את המוח בכך ש-SIPS זה הכי הכי טוב, ככה הפעם פנדה הצליחו לשכנע אותך (וטוב שכך) כדי שתהיה מרוצה מהמסך.

אגב, המסך באמת טוב מאוד, והעניין עם הפאנל הוא לא רציני.

מחכה לשמוע ממך בפעם הבאה שתרגיש שיש לך זליגת אור. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...