רכשתי והבאתי את ה2007WFP המושלם שלי לפני שעה קלה. תצוגה מרהיבה! פרטים בפנים - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכשתי והבאתי את ה2007WFP המושלם שלי לפני שעה קלה. תצוגה מרהיבה! פרטים בפנים

ofirr

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה חבורה של ילדים קטנים !

S- עדיף לגרפיקה.

SPVA סרטים ...ונגיד משחקים בשום פנים לא לגרפיקה.

ההבדלים די זניחים. רק לגרפיקה מקצועית S- עדיף. לכל השאר, ההבדלים כ"כ קטנים לכאן ולכאן, שאין טעם אפילו להתרכז בכך.

TN הכי מהיר. והכי פחות איכותי.

זה כבר לא כל-כך נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לכם תכ'לס הSIPS אפילו עיצבן אותי בגלל הזליגה וההילה הסגולה שהייתה בכמות גדולה מאוד ובכול זווית...זאת אומרת שבפנדה לא שיקרו לי באמת לסרטים ומשחקים כן עדיף SPVA ..מה שהם כו אמרו לי זה שלמשל מריחות שראיתי שם שפתחו לי המסך בSIPS אולי לא יהיו או יהיו פחות..

ואפילו ברוך ה' הזליגה פה מזערית לעומת ה-SIPS הראשון ...הדבר היחיד אולי שאני רואה פה זה שאולי השחור הוא לא שחור לעומת הSIPS למרות שבחנות טענו שהשחור של SPVA הוא יותר שחור מIPS.

תגידו במשחקים צריך לשנות הגדרות או משהו כדי לראות יותר טוב? כי בספלינטר סייל היה קטע שלמשל הדמיות נהיו לבנות וגם הקיר כזה שינה צבע ...והבנתי שיש במסך אופציית משחקים משהו כזה...

ול-h0rN :קשה לי להאמין שתמצא אותו בSIPS כי יש אותו רק בפנדה וגם לא נשארו המון יחידות ולי לפחות אמרו שכול המשלוח הוא SPVA זה גם הגיוני כי כבר 2 מסכים שהגיעו אלי הם SPVA והסניף שקניתי ממנו קיסריה זה הסניף הראשי שממנו שולחים לשאר הסניפים...בכול מקרה אני ממליץ לך לקנות אותו כי הוא מסך באמת טוב,אם תמצא גם מה טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז לפי מה שהבנתי הSIPS עדיף רק בשביל גרפיקה?

ז"א שבשביל השימושים שלי שהם פחות גרפיקה ויותר משחקים וסרטים ואינטרנט עדיף SPVA?

ואם אני אזמין 2007WFP עכשיו רוב הסיכויים שאני אקבל פאנל SPVA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאל הראשונה אני לא יודע להגיד לך...

בקשר לשאלה השנייה אני חושב אבל לא בטוח..אולי בסניף אחר (הבנתי שאחד שקנה מסניף באר שבע קיבל SIPS ) כן תקבל SIPS .. תברר את זה וכמה שיותר מהר כי אחרי זה כבר לא תוכל להשיג את המסך וגם במקרה חלילה של תקלה(מנסיון אישי :pissed:) לא תוכל לקבל אחד אחר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שאני לא אוכל להשיג את המסך? הפסיקו לייצר אותו? למה שיפסיקו לייצר את המסך הזה אם הוא כזה טוב? O_o

ואם כן אז אולי יש לו תחליף באותו מחיר?

חבל לי לקנות מסך שאחרי זה יאכזב אותי במשחקים ויקרטע או שאני לא אוכל להחליף אותו במקרה שיהיה צורך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)לא תוכל להשיג כי לא מייצרים אותו כבר הרבה זמן,הפסיקו לייצר כי כנראה רוצים להוזיל ולייצר רק מסכי TN כמו רוב המסכים היום שיותר זולים ופחות איכותיים.

אני מאמין שאם תתקשר ביום ראשון לפנדה כן תוכל להשיג.

2)לפי מה שהבנתי אין לו תחליף לפחות לא במחיר הזה.. יש כמה מסכים 20 לא רחבים שהבנתי שהם גם טובים אבל גם 20 גם רחב וגם פאנל איכותי אין, לפחות לא במחיר הזה.. תאמין לי גם אני חיפשתי ואין.

3)קשה לי להאמין שה-2007WFP יקרטע במשחקים כי גם אני משחק הרבה ותודה לאל אני לא רואה שום בעיה איתו.

לסיכום :אם חשוב לך מסך עם פאנל איכותי ברר יום ראשון באחד מסניפי פנדה אם נשאר ותזמין,אם אין או שאתה לא רוצה אותו יש את ה-2007FP-מסך לא רחב שאותו יותר קל להשיג הוא גם איכותי אבל קצת יותר יקר,ויש עוד אחד של גם לא רחב שהוא פאנל איכותי אם לא תילך על אחד מהדלים .

אני פשוט ממליץ לך לפתוח כאן אשכול לפרט בו מה אתה מחפש ומה התקציב שלך ואני בטוח שיעזרו לך ותצא מרוצה :)

מקווה שעזרתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה תודה עבור כל התגובות, לא ציפיתי.

צילמתי את המסך ואת העמדה, יתקבלו שאוכל להפעיל את המחשב השני שלי יחד עם הציוד ההיקפי

ניתקלתי בבעיה.

חיברתי את המסך ואת המחשב לאל פסק (ניסיתי גם ישירות לרשת החשמל) ואת המסך למחשב ע"י כבל DVI-D.

אך לא קורה כלום, המסך מראה הודעה של המסך לא קיבל אות ו"תקיש מקש על המקלדת או העכבר כדי להעיר את המסך", לחצתי ולא קורה כלום.

ניסיתי בד ובד לחבר את כבל הVGA, וגם ממנו לא רואים כלום (רק בסוף ראיתי שאין לחבר גם את כבל הVGA וגם את כבל הDVI-D ביחד בין המסך למחשב).

לא יודע אם זו בעיה נפוצה או לא, אשמח לקבל תשובה.

בנתיים חיברתי את המסך הישן CRT ושם הכל עובד מצויין.

עריכה:

ולאלו שאמרו כאן שכל המשלוח S-PVA, תפסיקו לבלבל ת'מוח ולהטעות אחרים שרוצים/ירצו לרכוש את המסך ורק בגלל זה ימנעו.

לי מאחורי המסך יש מספר סידורי שמסתיים באות L, וגם ניתן לראות הילה סגלגלה חלשה מהצד.

אני לא צריך להמשיך ולהסביר על איזה פאנל מדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד מוזר הרי זה אותו משלוח בדיוק שמגיע מאותו סניף ראשי בקיסריה איך חלק SPVA וחלק SIPS ? בהתחלה אמרו לי באיימיל שכול המשלוח SIPS ואחרי זה בחנות אמרו לי שכול המשלוח SPVA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה תודה עבור כל התגובות, לא ציפיתי.

צילמתי את המסך ואת העמדה, יתקבלו שאוכל להפעיל את המחשב השני שלי יחד עם הציוד ההיקפי

ניתקלתי בבעיה.

חיברתי את המסך ואת המחשב לאל פסק (ניסיתי גם ישירות לרשת החשמל) ואת המסך למחשב ע"י כבל DVI-D.

אך לא קורה כלום, המסך מראה הודעה של המסך לא קיבל אות ו"תקיש מקש על המקלדת או העכבר כדי להעיר את המסך", לחצתי ולא קורה כלום.

ניסיתי בד ובד לחבר את כבל הVGA, וגם ממנו לא רואים כלום (רק בסוף ראיתי שאין לחבר גם את כבל הVGA וגם את כבל הDVI-D ביחד בין המסך למחשב).

לא יודע אם זו בעיה נפוצה או לא, אשמח לקבל תשובה.

בנתיים חיברתי את המסך הישן CRT ושם הכל עובד מצויין.

עריכה:

ולאלו שאמרו כאן שכל המשלוח S-PVA, תפסיקו לבלבל ת'מוח ולהטעות אחרים שרוצים/ירצו לרכוש את המסך ורק בגלל זה ימנעו.

לי מאחורי המסך יש מספר סידורי שמסתיים באות L, וגם ניתן לראות הילה סגלגלה חלשה מהצד.

אני לא צריך להמשיך ולהסביר על איזה פאנל מדובר.

עד כמה ההילה הזאת מפריעה?

כי הזמנתי את המסך ולא בא לי לראות אור סגול פתאום באמצע שאני רואה סרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...