רכישה מרוכזת של מסכי DELL - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה מרוכזת של מסכי DELL

shlomihd

Recommended Posts

קודם כל אני מעוניין במחיר של 2707 ואז נראה כבר אם אני מעוניין במסך עצמו. :xyxthumbs:

לפי מה שאני מבין, המחיר שלו הוא 4,999 ש"ח. אולי 100 ש"ח פחות בקנייה קבוצתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, קצת הגזמתי. פשוט, אני מעוניין בו בתור תחליף לטלוויזיה, והשוויתי אותו לטלוויזיה LCD בגודל "32 שאני רוצה לקנות.

ב-nextop המסך עולה 4,999 ש"ח, בעוד שבחנויות אחרות הוא עולה בסביבות ה-6,500 ש"ח. מדובר כאן בהפרש ממש משמעותי. למישהו יש נסיון עם nextop? מומלץ לקנות מהם?

האמת היא שטלוויזיה "32 במחיר של 4,000 ש"ח היא רק HD Ready, והמסך של Dell הוא ברזולוציה יותר גבוהה מ-Full HD, ככה שלמי שיש HTPC וסט רמקולים המסך הזה משתלם גם ב-5,000 ש"ח (אם יש לך סלון קטן).

אתה משווה רזולוצייה גבוה יותר אך שוכח שטח תצוגה קטן בצורה די משמעותית - 25% שזה פחות רבע מסך התצוגה של מסך 32 (ההשוואה היא בין טלווזית 32 שהיא 16-9 ומסך 27 שהוא 16-10).

(תודה ל : http://tvcalculator.com)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההשוואה! :xyxthumbs:

המרחק בסלון מהספה לטלוויזיה הוא כ-2.5 מטר. לטלוויזיה "32 זה בטוח מספיק. לגבי "27, אני לא בטוח. אני צריך לראות את המסך הזה בעיניים כדי לדעת אם הוא מספיק גדול.

לגבי ה-Aspect Ratio, בכל מקרה יש מתיחה של התמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים בכל הקניות המרוכזות שראיתי, שניה אחרי שנסגרו (כולה 50-100 שקל יותר זול) המחירים ירדו ב20 מקומות לאותו מחיר או יותר זול.

אני אומר BS על כל הקניות המרוכזות.

מי שמרוויח מזה זה האיש שהתחיל את הסיפור שמקבל בונוס מהחנות. וגם אפשרי שהיוצר והחנות הם הינו הך.

אני אפילו זוכר אחד מאלה שהתחילו קניה מרוכזת של מסכי שאמר ללא בושה שקיבל סט למסך מהחנות כבונוס על המכה שהביא להם.

אז עזבו שטויות פשוט תקנו מתי שנוח לכם, איפה שנוח לכם, במחיר שמתאים לכם. ואל תיכנסו לסרטים הזויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים בכל הקניות המרוכזות שראיתי, שניה אחרי שנסגרו (כולה 50-100 שקל יותר זול) המחירים ירדו ב20 מקומות לאותו מחיר או יותר זול.

אני אומר BS על כל הקניות המרוכזות.

מי שמרוויח מזה זה האיש שהתחיל את הסיפור שמקבל בונוס מהחנות. וגם אפשרי שהיוצר והחנות הם הינו הך.

אני אפילו זוכר אחד מאלה שהתחילו קניה מרוכזת של מסכי שאמר ללא בושה שקיבל סט למסך מהחנות כבונוס על המכה שהביא להם.

אז עזבו שטויות פשוט תקנו מתי שנוח לכם, איפה שנוח לכם, במחיר שמתאים לכם. ואל תיכנסו לסרטים הזויים.

הי,

חבל לי מאוד שזוהי תחושתך, היוזמה שאני מעלה מגיעה אך ורק ממקום טוב.

1)כפי שציינתי בפתיחת הדיון- המטרה העיקרית של רכישה מרוכזת אינה המחיר, אוסיף ואומר שאני באופן אישית מוכן לשלם יותר 100/200 ש"ח, בתמורה להתחיבות שאקבל מסך תיקני ואיכותי. לפני שהעלתי את העיניין חיפשתי באופן פרטי עסק שיסכים שאבצע את הבדיקה טרם הרכישה, ואפילו הייתי מוכן שבית העסק יבדוק בעצמו את המסך לפני שישלח אותו אלי- אך לצערי קיבלתי סירוב.

2)אני לא מרוויח מכך דבר או חצי דבר וכל קשר ביני לבין החנות הוא טלפון סלולרי בלבד.

3)אם יש בך תחושה שיש בכך רווח אשמח אם תרכז את הנושא בעצמך ואשמח יותר לרכוש עבורך סט בכדי לחזק את הרגשתך.

4)לא מתאים לך אתה, חושב שזה שטויות, "סרטים הזויים" עבור לדיון אחר...

שלומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל המטרה שלך זה לבדוק את המסך לפני רכישתו, ולאסוף אנשים לקניה משותפת שתשמש כמנוף כוח מול החנות הרי שזה כמו למחוץ יתוש עם מכונית.

פשוט להרים כמה טלפונים ולמצוא חנות שיש להם במלאי ואז אין להם סיבה אמיתית למה לא לתת לך לבדוק.

מקסימום יחזירו לאריזה וימכרו למישהו אחר או יחליפו.

אבל אם הם צריכים להזמין במיוחד כמו שרוב החנויות עושות, בלי התחייבות מצידך אז אתה גורם סיכון ולזה הם לא יסכימו.

אני וחברי הקרובים תמיד מצאנו חנות שיש להם במלאי ובדקנו לפני קניה פיקסלים שרופים.

אפילו קיבלתי חלקים חלופיים אם איזה רכיב התעקב מעל שבוע.

רק צריך גישה נכונה והבנה של החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מסכימים לפתוח את האריזה, ולהוציא את המסך מהאריזה. בכל מקום ששאלתי אמרו לי שתבדוק בבית ותממש אחריות אם יהיו בעיות.

קניתי מסך של ומסך של בשתי חנויות שונות, ולא היו לי בעיות של פיקסלים שרופים. אבל, עדיין הסיכון עלי. אין לי מושג אם היו מכבדים את האחריות במידה והיו פיקסלים שרופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא הבנתי בדיוק...

למה להיכנס ליבוא אפור של מסכי במיוחד שהם ידועים כבעייתים אך איכותיים.(לא שיש לי לי בעיה עם NEXTTOP אנחנו /אני אפילו לא מתחרים איתם בתחום הזה של מכירות חומרה אז אין לי עניין כלשהו נגדם) להזכירכם אני לא מתחום המכירות חומרה וכו'.

שתנעלו על דגם אני אנסה לעזור לכם במחיר...

עד אז אתם יכולים גם לשלוח מסר אישי אם תארגנו מספיק אנשים/ או ביכלל אשמח לעזור ברכישות קבוצתיות אחרות.

המשך יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שהאחריות "מכסה" רק מ-X פיקסלים ואילך, ובבדיקה לפני קניה אתה תמיד יכול להחליט שגם פיקסל אחד "לא מתאים לך", ולא לקנות בכלל.

איזו חנות מאפשרת בדיקה של מסך לפני הקניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...