רכישה מרוכזת של מסכי DELL - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה מרוכזת של מסכי DELL

shlomihd

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה- 2707WFP נראה ממש טוב!

עיצוב לא רע, איכות תמונה טובה, רזולוציה גבוהה אבל לא מפלצתית, הרבה חיבורים (אין HDMI).

שווה בהחלט לרכוש אותו בתור תחליף לטלוויזיה בסלון קטן עם .

המחיר שלו ב-nextop הוא 4,999 ש"ח. אם אפשר להשיג אותו בקנייה מרוכזת ב-4,000 ש"ח, אז זאת עסקה ממש משתלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר שלו ב-nextop הוא 4,999 ש"ח. אם אפשר להשיג אותו בקנייה מרוכזת ב-4,000 ש"ח, אז זאת עסקה ממש משתלמת.

:lol: :lol: :lol: :lol:

למה כמה אחוזי רווח כבר נראה לך שיש על הדברים האלה?

אם nextop מוכרים אותו ב-4,999 תהיה בטוח שהם קונים אותו לפחות ב-4,800 אם לא יותר.. ואל תשכח שגם בקניה קבוצתית, עם כל הכבוד, צריך להרוויח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים

מסכים זה מוצר עם רווח נמוך. לרוב פחות מ 10%.

אם אתם חושבים שחנות תוכל לתת לכם הנחה של 15 אחוז או דברים הזויים כאלו, אפילו על רכישה של 1000 מסכים, אתם טועים.

במקרה הטוב אפשר לקבל הנחה של 5-7% ברכישה מרוכזת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין רווח במסכים והרבה לא רוצים להתעסק עם הכאב ראש.

אתם מקבלים פה מקום שמוכן שתבואו לבדוק או אני אבדוק עבורכם עם איזה תוכנה/חומרה שתרצו.

ה-Dell 2707WFP אני עדיין בודק לגביו וכמעט ובלתי אפשרי להשיג אותו..

וגם זה לא במחיר משתלם.

אז אם תרצו ההצעה שלי עדיין עומדת או שתחכו לאוניה הבאה שתוריד (ובדרך תשבור כמה) את המסכים היותר חדשים שלהם.

[br]פורסם בתאריך: 29.06.2008 בשעה 15:51:14

אני רוצה לראות את ה IQPC

או NOTEBOOK CLUB

נותנים לכם לבדוק 5,10 מסכים...

אני לא מאמין שיהיה להם ביכלל כוח להתעסק עם זה.

בגדול אני עושה פה טובה לחברי הפורום...

אין לי ולא סנט אחד רווח מהמכירה הזאת.

ואני לא עובד בחנות מחשבים .

אלא בחברה שמתעסק עם תחזוקת שרתים , , ארגונים.

וכאלה ובין הייתר עובדת עם ספקים/מכירה של מחשבים לאותם ארגונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- 2707WFP נראה ממש טוב!

עיצוב לא רע, איכות תמונה טובה, רזולוציה גבוהה אבל לא מפלצתית, הרבה חיבורים (אין HDMI).

שווה בהחלט לרכוש אותו בתור תחליף לטלוויזיה בסלון קטן עם .

גם אני מעוניין לשמוע על מחיר ל-2707 כיום יש לי 2007 ולעלות ל-2408 זה נראה לי כלום.

ערן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות את ה IQPC

או NOTEBOOK CLUB

נותנים לכם לבדוק 5,10 מסכים...

אני לא מאמין שיהיה להם ביכלל כוח להתעסק עם זה.

בגדול אני עושה פה טובה לחברי הפורום...

אין לי ולא סנט אחד רווח מהמכירה הזאת.

ואני לא עובד בחנות מחשבים .

אלא בחברה שמתעסק עם תחזוקת שרתים ,רשתות , ארגונים.

וכאלה ובין הייתר עובדת עם ספקים/מכירה של מחשבים לאותם ארגונים..

האמת היא שמדובר פה בשתי חנויות מצויינות.

IQPC ייתנו לך לבדוק כמה שאתה רוצה,בוודאות.

לגביי נוטבוק,מדבור בחנות מצוינת למוצרי ,כך שלא אמורה להיות בעיה.

בכלל,איך אתה מחליט להגיד דבר כזה לגביי שתיי חנויות אמינות מבלי לפרט איפה אתה מתכנן לקנות את המסכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

למה כמה אחוזי רווח כבר נראה לך שיש על הדברים האלה?

אם nextop מוכרים אותו ב-4,999 תהיה בטוח שהם קונים אותו לפחות ב-4,800 אם לא יותר.. ואל תשכח שגם בקניה קבוצתית, עם כל הכבוד, צריך להרוויח.

טוב, קצת הגזמתי. פשוט, אני מעוניין בו בתור תחליף לטלוויזיה, והשוויתי אותו לטלוויזיה LCD בגודל "32 שאני רוצה לקנות.

אנשים

מסכים זה מוצר עם רווח נמוך. לרוב פחות מ 10%.

אם אתם חושבים שחנות תוכל לתת לכם הנחה של 15 אחוז או דברים הזויים כאלו, אפילו על רכישה של 1000 מסכים, אתם טועים.

במקרה הטוב אפשר לקבל הנחה של 5-7% ברכישה מרוכזת.

ב-nextop המסך עולה 4,999 ש"ח, בעוד שבחנויות אחרות הוא עולה בסביבות ה-6,500 ש"ח. מדובר כאן בהפרש ממש משמעותי. למישהו יש נסיון עם nextop? מומלץ לקנות מהם?

האמת היא שטלוויזיה "32 במחיר של 4,000 ש"ח היא רק HD Ready, והמסך של הוא ברזולוציה יותר גבוהה מ-Full HD, ככה שלמי שיש וסט המסך הזה משתלם גם ב-5,000 ש"ח (אם יש לך סלון קטן).

בקנייה קבוצתית אפשר לצפות להנחה של כ-300 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-nextop המסך עולה 4,999 ש"ח, בעוד שבחנויות אחרות הוא עולה בסביבות ה-6,500 ש"ח. מדובר כאן בהפרש ממש משמעותי. למישהו יש נסיון עם nextop? מומלץ לקנות מהם?

תזכור ש-nextop מביאים את המסכים ביבוא אישי, ולא דרך היבואן הרישמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכור ש-nextop מביאים את המסכים ביבוא אישי, ולא דרך היבואן הרישמי.

אוקיי, זה אומר שהיבואן הרשמי לא מחוייב לאחריות בינלאומית של Dell?

מה לגבי האחריות ש-nextop נותנת, אפשר לסמוך עליה? מה האמינות שלהם בתור חנות, זמני אספקה? מה המדיניות שלהם לגבי החזרות, מימוש אחריות, פיקסלים שרופים?

מה הסטטיסטיקה של פיקסלים שרופים במסך הזה? האם שווה לקחת סיכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר אטרקטיבי לגבי 2408 A01 אני בפנים

הי לכולם,

כבר צויין כאן לא אחת ש A01 כלל לא הושק ויארך עוד מספר חודשים עד אשר יגיע לארץ, כך שקשה לי להבין את ההתעקשות להמשיך ולדוש בכך.

מדיון כזה יהיה קשה עד חסר סיכוי להשיג תוצאות.

מראיתי האפשרויות העומדות כרגע הן:

1) לעצור את הדיון ולהמשיך ברגע שיושק ה A01 (יש לקחת בחשבון שהעזרה של Headspin שווה זהב, הרבה יותר מכל הנחה של 100 או 200 ש"ח)

2)להסתפק במה שכבר קיים- אני מוכן לקבל לפרטי את שמות המעוניינים בציון דגם מסך ולרכז את הנושא.

בברכה,

שלומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי האחריות ש-nextop נותנת, אפשר לסמוך עליה? מה האמינות שלהם בתור חנות, זמני אספקה? מה המדיניות שלהם לגבי החזרות, מימוש אחריות, פיקסלים שרופים?

חיפוש זאת לא מילה גסה.

בקניה הקבוצתית האחרונה בנקסטופ קיבלנו 100 שקל הנחה, אבל מה שהיה טוב זאת התחייבות לפאנל SIPS ואפשרות לבדיקה במקום.

הנחה במחיר לא תהיה משמעותית בשום מקום, אבל כל עוד הם מוכנים להתחייב לפאנל ספציפי בלי פיקסלים או זליגת אור, והאחריות טובה.. אז 100 שקל לפה או לשם זה ממש לא משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...