רכישה מרוכזת של מסכי DELL - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה מרוכזת של מסכי DELL

shlomihd

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום,

בעבר הועלתה יוזמה ברוכה דרך פורום זה, לרכישה מרוכזת של מסכי .

יוזמה זו כקבוצה הקנתה תעריף זול יותר לרכישת המסך מאשר ברכישה פרטית, אך גולת הכותרת היתה התחיבות לקבלת מסכים עם פאנל איכותי ו- 0 פיקסלים שרופים.

מזכרוני אחד מחברי הפורום ביצע בדיקה לכל המסכים בבית העסק טרם העברתם לרוכשים (בהסכמה של בית העסק כמובן).

לעניות דעתי המכשול העיקרי בהוצאה לפעול של יוזמה כזאת היא לאתר את האחד שיודע ומוכן לבצע את הבדיקה במעבדה.

מקריאה בפורום עולה כי מסכים אלו מאוד מאוד איכותים ובעלי ביקוש רב, אך מחירם היקר והמדיניות בנוגע לפיקסלים שרופים מונעים רכישתם(כך זה אצלי בכל אופן).

באפשרותי לבצע את איתור בית העסק שיסכים לבדיקה הנ"ל ולמחיר הוגן, אך לא אוכל לבצע את הבדיקה של המסכים.

אך לפני הכל אשמח לדעת מי מעוניין ברכישה של מסך זה, ואם יש משהו שמוכן לבצע את הבדיקה (שיציין את אזור מגוריו).

תודה על שיתוף הפעולה.

שלומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה מדבר על 2408 אז אני חושב שכדאי לחכות כמה שבועות לרויזיה החדשה.

הי,

כוונתי לכל דגם שהוא, לפני הכל חשבתי לבדוק מה הביקוש למה שקיים. כל המעוניין יציין את גם את הדגם.

[br]פורסם בתאריך: 26.06.2008 בשעה 14:52:25

המסכים שאתה מדבר אליהם בזמינות מאוד נמוכה

הם מוחלפים בדגמי 2009 שנחשבים נחותים יותר ולא משתלמים

הי,

למען ההגינות לא ידועה לי הזמינות של כל הדגמים, אני אישית חשבתי לרכוש מסך 2007FP. מבירור שעשיתי אצל מספר בתי עסק המסך "חי ובועט" עדיין מיובא ובכמות מספקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות מסך למישחקים ויש לי חברה של המישפחה שעובדת ביבואני מסכים והיא אמרה לי כשאני אקנה היא תשלח אליי נציג שלהם שיראה לי את המסכים והם יציעו לי הכי זול אבל אם אני יקנה במרוכז לפחות 5 אז זה יהיה יותר זול....

אם זה מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות מסך למישחקים ויש לי חברה של המישפחה שעובדת ביבואני מסכים והיא אמרה לי כשאני אקנה היא תשלח אליי נציג שלהם שיראה לי את המסכים והם יציעו לי הכי זול אבל אם אני יקנה במרוכז לפחות 5 אז זה יהיה יותר זול....

אם זה מעניין

מעניין מעניין :]

אני גם מעוניין לקנות מסך של ..

רק אם תוכל להביא יותר פרטים על איזה דגמים מדובר בדיוק ובאיזה מחיר תוכל להשיג אותם זה יוכל להועיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תיכננתי לדבר איתה אחרי שאני אקנה את המחשב שזה אומר עוד 4 ימים

כי אני יכול להביא מסכים ממי שאני וקונה ממנו שזה אומר של ושל HANNS

אבל ממנה אני יכול להביא של שלפי מה שהבנתי הם יותר טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחכה לדל 2408 אבל עם A01 ואז בשמחה רבה אקנה אותו

דרך אגב השבוע דיברתי עם נציג ברשת פנדה מסניף ב''ש שאלתי אם הם יודעים מתי יבוא הדגם 2408 עם הרוויה החדשה A01 והוא טען למרבה הפלא שהם כבר מוכרים אותו שאלתי אותו שוב ושוב שאני מתכוון על הדל על גירסה יותר חדשה עם התיקונים והשיפורים ,הנציג טוען בוודאות שכן זה הדגם והם מוכרים אותו,אני אישית מאוד בספק כי כמו שאני יודע הוא אמור לצאת רק עד כמה שבועות בעולם ואז כאן בארץ צריך לברר את העניין כי או שהנציג לא ממש בקיא בתחום וסתאם מדבר שטויות :nixweiss::bash: או שיש להם ויאללה לקנות!!!! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שעשינו את הקניה, כל אחד היה צריך לבדוק לבד פיקסלים שרופים.

היום לא כ"כ קל להשיג את המסכים של (אני מניח שאתה מתכוון ל2007) ולכן לא נראה לי שחנות תסכים שתבדקו מסכים כי גם לא נראה לי שיש לה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כל מי שרוצה שיכתוב ניראה לכמה נגיע..[br]פורסם בתאריך: 27.06.2008 בשעה 17:48:19

אז מי מוכן לבדוק... {כלומר ללכת לראות ולבדוק...}

אולי כדאי להפיץ פה בכל הפורומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...