רכישה מרוכזת של מסכי DELL - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה מרוכזת של מסכי DELL

shlomihd

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחכה לדל 2408 אבל עם A01 ואז בשמחה רבה אקנה אותו

דרך אגב השבוע דיברתי עם נציג ברשת פנדה מסניף ב''ש שאלתי אם הם יודעים מתי יבוא הדגם 2408 עם הרוויה החדשה A01 והוא טען למרבה הפלא שהם כבר מוכרים אותו שאלתי אותו שוב ושוב שאני מתכוון על הדל על גירסה יותר חדשה עם התיקונים והשיפורים ,הנציג טוען בוודאות שכן זה הדגם והם מוכרים אותו,אני אישית מאוד בספק כי כמו שאני יודע הוא אמור לצאת רק עד כמה שבועות בעולם ואז כאן בארץצריך לברר את העניין כי או שהנציג לא ממש בקיא בתחום וסתאם מדבר שטויות :nixweiss::bash: או שיש להם ויאללה לקנות!!!! :yelclap:

שטויות במיץ עגבניות, המסך הזה עדיין לא קיים בכלל. בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי לכולם,

רציתי לעדכן שישנן התפתחויות, אני אפרסם הכל ,כולל מחירים ברגע שיהיו בידי כל ההצעות.

joniar נשמח לשמוע גם ממך בנוגע למחירים.

סיכום עד כה:

ראשית המון תודה ל

joniar- שמוכן לבצע את הבדיקה של המסכים, אשמח שתפרט באלו אזורים אתה נגיש.

מסכים:(מהתרשמותי עד כה)

joniar.

hOrN

2408 - israelnba

2408 - Rotem1

2408 - zeevkat

shlomihd - 2007fp

חברים, ככל שכמות המסכים שנרכוש כקבוצה תיהיה גדולה יותר כך נוכל לקבל הצעה טובה יותר.והכי חשוב הוא ראש שקט בנוגע לאיכות המסך.

ראו טרד בנושא פיקסלים שרופים במסך ... (ממקרים כאלו אנחנו נמנע).

שלומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(כבר ברשותי אחד כזה, מרוצה עד הגג, אני אשמח לקנות איתכם את השני ;) )

לא, יש לך את A00.

שלומי, אתה סתם מבזבז לעצמך את הזמן.

A01 עדיין לא קיים בכלל, הוא צפוי לצאת רק בחודש הבא וגם אז יקח זמן עד שהוא יגיע לארץ.

עד שהוא יגיע, המחירים שתקבל היום כבר לא יהיו רלוונטיים. וההזמנות, כבר לא בהכרח יהיו בתוקף (כי לך תדע מה יהיה עוד חודשיים+).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על ה 2707wfp? למה אף אחד לא הציע,

בזמנו שאלכס קנה אותו וניסה לבצע קנייה מרוכזת כאן בפורום ואף אחד לא רצה בגלל המחיר זה היה מתקבל על הדעת.

אבל עכשיו שהמסך עולה כ5K אני לא רואה סיבה למה לא לקנות אותו.

מה אתם אומרים? אני חושב שאם שאם זה יהייה רציני ואפילו יורידו לנו את המחיר לפחות מ5K

אפשר לרכז כמה חברה שמעוניינים.

כמו שאלכס אמר, במקום לקנות את ה20" ואז את ה 24" אפשר ישר לקנות את ה27" ולסגור עסקה לכמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, יש לך את A00.

שלומי, אתה סתם מבזבז לעצמך את הזמן.

A01 עדיין לא קיים בכלל, הוא צפוי לצאת רק בחודש הבא וגם אז יקח זמן עד שהוא יגיע לארץ.

עד שהוא יגיע, המחירים שתקבל היום כבר לא יהיו רלוונטיים. וההזמנות, כבר לא בהכרח יהיו בתוקף (כי לך תדע מה יהיה עוד חודשיים+).

צודק במאה אחוז, כבר היום ניתן להשיג את ה-2408 בכמעט 3000 שח, נגיד והיום תסגור על מחיר מסויים שהוא באמת נמוך ממחיר השוק, בעוד חודש לדוגמא המחיר אולי בכלל לא יהיה אטרקטיבי לקנייה מרוכזת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב חברים אני עוד מעט אדבר איתה אני חשבתי שמדברים פה על 22" לא על 27" או 24" אני לא מעוניין להשקיע במסך יותר מ-1700 שקל

אני צריך לדבר איתה על אני לא חושב שנצליח להשיג מסך שעולה 3000 בפחות מ-2500 שקל

אבל אני רואה שיש פה לפחות 5 שרוצים- אני לא אמרתי שאני מסכים ללכת לבדוק אני לא מבין ביכלל במסכים....

אני מוכן לדבר איתה על מחיר...

אז אני אדבר איתה עוד צעו אם היא יכולה

ASUS מעניין פה מישו כי זה הרבה יותר זול אומנם הפאנל... וכן HANNS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב להביא את ה2709W? אני כבר הייתי בכוון של ה-2707WFP אבל בגלל שהבנתי שהדגם החדש כבר זמין בארה"ב חשבתי להמתין בשבילו.

בכל אופן יש אפשרות לייבאות את המסך? כל עוד המחיר בסביבות ה-4.5K אני בפנים (עולה בחו"ל 1000$)

אם לא, לא נורא יש איביי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך 2707 , דורש כרטיס מסך שלא מהעולם הזה, לא משתלם וגם המחירררר

אם תשיג מחירים טובים, נראה , אולי אני בפנים

ובאמת , אני חושב שאין כל טעם בדיון עד שלא יוצא 2408 A01 ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...