מחפש רמקולים 5.1 ב550 ש"ח - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש רמקולים 5.1 ב550 ש"ח

X-Style

Recommended Posts

מה זאת אומרת כשאתה לוחץ מאטריקס זה מפעיל את כל הרמקולים ביחד

ברגיל רק אחד עובד? חח לא הבנתי

ולמסטול מאסטר.. הבעיה היא שכולם מדברים על מיקרולאב מתוך השערות... אני בינתיים לא ראיתי סרטון או ביקורת רצינית באנגלית שמוכיחה את זה..

וזה שהם מתעסקים רק ברמקולים לא אומר שהם יותר טובים..

אני יכול גם להגיד שללוג'יטק יש תקציב יותר גדול מה שאומר שהם משתמשים בחומרים טובים יותר או שיש להם יותר מהנדסים או אנערף..

ואחייה1, שורה תחתונה אתה ממליץ על הX-540? אין זיוף בווליום גבוה? באסים טובים? הרמקולים לא מכוערים במיוחד? יש דברים שאתה לא אוהב ברמקולים?

אצלי יש כרטיס קול און בורד..אז כדי שכל הרמקולים יפעלו ביחד אני לוחץ על הכפתור מטריקס .אם אני לא לוחץ עליו פועלים 3 וסאב אני חושב...כאילו סנטר ועוד 2 .

הקטע ב5.1 זה שאתה משחק ומישהו עובר מאחוריך אתה שומע ברמקולים האחוריים ..

זה לא משהו מיוחד ברמקולים שלי אני חושב זה בכל הסוגים

וכן אני די מרוצה מהם ביחס מחיר שקניתי אותו אז 600 ש"ח..

אולי הבעיה טיפה בחוטים שלא מספיקים לכל חדר אם אתה מעוניין לתלות את האחוריים

בנתיים אני מתעצל וכל הרמקולים ליד המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המטריקס לא עושה סראונד!

ששומעים משהו שמוגדר ל5 ערוצים, אז לא צריך ללחוץ על הכפתור.

אבל אם רואים סרט עם 2 ערוצים או שומעים פשוט, אז אפשר ללחוץ והקול מתחלק בין כל הרמקולים.

מי שמתלבט, קח בחשבון שהשלט מחובר ישירות לסאב בכבל לא ארוך, ממש טמטום... אז תבדוק שהסאב לא רחוק ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, רק תדע שאני לא כזה טוב במילים חח...

כעיקרון סט מצויין, עלה לי 320 ש"ח לפני שנה כמחיר דילרים, בהתחלה רציתי לקנות את ה X530, אבל אבא שלי לא היה יכול לקנות אותם, אז ויתרתי, ולקחתי את אלה ...

יכלתי גם לקחת X23 אבל הם עלו כמעט פי שתיים יותר, ולא ממש היה לי תקציב.

כעיקרון די נהניתי מהם, כבלים מאוד ארוכים יחסית ללוג'יטק, לאחוריים נראה לי משהו כמו 4 מטר, ולקדמיים והסנטר מטר וחצי- 2 מטר.

שבוע אחרי חבר שלי קנה את ה 530.

הלכתי אליו לשמוע...

הפעלנו את אותם קבצים בדיוק אצלי ואצלו(כמה שירים ופרק של נמלטים)

אצלו היו המון רשרושים כאלה בבאס...

משהו ממש מוזר...

ואצלו הם לא היו פגומים, גם ב 230 שהיו לו לפני הייה אותו דבר...

בקיצור, הבאס שלהם, אם אתה יושב מול התעלת אוויר במרחק 2 מטר, כל פעם שיש צליל באס(מה ששם נשמע יותר כבום) אתה מקבל וואחד הוריקן קטרינה לפנים, רוח מפחידה...

ישבנו לראות STARWARS פתאום הייתה סצינה של קרב חלליות, עף לי פיצוץ כזה לפנים ממש נפלתי מהכיסא...

אז ככה- אצלי הצלילים הרבה יותר ברורים ונקיים, הבאס יותר הגיוני ויורד יותר עמוק משלו, ואצלו אין שלט, דבר ממש דבילי בגלל שהרמקול שהשליטה נמצאת בו, מיועד לתלייה :kopfpatsch:

בקיצור, תליתי את כל הרמקולים בחדר שלי ויש חווית משחק לא נורמאלית...

ובסרטים עוד יותר...

רק עוד שני רמקולים להשלים ל 7.1 ויש לי בית בחדר...

את ה X23 שמעתי אצל חבר אחר, כמה פעמים ואין לי ממש מה לפרט, הם לא היו אצלי מספיק זמן כדי לתת ביקורת מעמיקה עליהם, אבל את ה X540 שמעתי(אני יודע שזה נשמע חרטוט) אצל עוד חבר... אחלה , אבל ה X23 פשוט נשמעים הרבה יותר טוב...

שוב, באסים יותר עמוקים וצלילים יותר נקיים...

אגב- לדעתי העיצוב של ה 540 יותר יפה...

בקיצור, אני לא הולך להחליף אותה לסט סטליטים בזמן הקרוב, אם כבר אשתדרג אז אקנה איזה זוג מדפיים נורמאלי ורסיבר יד 2...

בטוח יש איזה מטר ככה לכבל של השלט לא? כי אני צריך בערך מטר - מטר וחצי אולי..

בכל מקרה בקשר לX23 ולתגובה של מסטול.. לא הבנתי מה השורה התחתונה..

אמרת שלא מספיק שמעת את הX23 כדי שתוכל להגיד עליהם משהו ואת הX540 כן שמעת והם כן טובים וגם אתה אומר שהם יותר יפים..

מזה אני מבין שעדיף ללכת על הX540 לא? כי כל עוד אין הבדל גדול בסאונד והX540 טובים וגם נראים טוב (כי המראה כן חשוב לי) אז אולי עדיף ללכת עליהם

מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרת שה X540 מכוערים O: ?

וכמעת אין דברים שלא תומכים היום 5.1 :|

ו matrix יש גם ב x25 רק ששם זה לא כמו משחק לילדים ונותנים לזה שם מפגר, פשוט לוחצים על להגביהה את הסראונד בשלט האלחוטי עד שזה מגיע לרמה שטובה לכם :)

הבעיה היחידה שלי זה שלא שמעתי על החברה הזאת בארץ :| ה X25 נראים הרבה יותר מקצועיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע זה שאולי במציאות הלוג'יטק נראים יותר טוב וגם לפי התגובה של מאסטר..

ועזוב נראים יותר מקצועיים .. הקטע זה הסאונד נטו מה יותר טוב.. כולם אומרים פה שהלוג'יטק טובים .. זאת עובדה

עכשיו אם אומרים לך שהם טובים אז זה דיי סיכון לקחת את המיקרולאב האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9 דפים..אלוהים ישמור.

למי שמתלבט כל כך הרבה, ומחפש איכות אמתית,

שיקנה ביד2, 2 רצפתים

ורסיבר, זה בטוח לוקח את ה-X23 וה-X540 (למוזיקה)

התלבטות שלכם כאן לגמרה מיותרת,

ה-X23 אכן יותר טובים,

העיניין שאתם כמעט לא תרגישו את הבדל.

תקחו מה שבא לכם.. סוף סיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 5.1 ואין לי אופציה כזאת של מאטריקס

בכל מקרה, איך הבאס במיקרולאב? יכול להרעיד חדר אתה אומר?

ועדיין מוזר לי שאם הם כאלה טובים איך זה שאני לא מוצא עליהם תגובות באנגלית בגוגל וגם לא סירטונים ביוטוב..

אגב Henz זה לא עוזר לי להחליט :P אני צריך להיות החלטתי ולבחור אחד מהשניים.. על מה היית ממליץ? עזוב מבחינת אמינות או מבחינת השלט לא מעניין אותי ..

מה שמעניין אותי זה - באסים במיוחד, יופי ושלא ישמע גרוע בווליום גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...