מחפש רמקולים 5.1 ב550 ש"ח - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש רמקולים 5.1 ב550 ש"ח

X-Style

Recommended Posts

חחח באמת שזה לא קשור.. גם אני אוהב את החברה לוג'יטק ויש לי הרבה מוצרים שלהם אבל אם הייתי קונה שלהם והייתי מתאכזב מהם לא הייתה לי בעיה להגיד את זה.. מלא אנשים מפרסמים סירטונים של הרמקולים האלו ז"א שיש לך הוכחה מול העיניים.. והסאב אפשר לראות שהוא ממש טוב..

מה שאני מפחד זה שאולי הרמקולים והסאב של מיקרולאב יהיו איכותיים יותר אבל עוצמת הבאס תהיה חלשה יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש לא מבין את זה.. אין אף אחד בפורום הזה שיש לו את הרמקולים האלו? בעע

אגב מבחינת איכות קשה להגיד.. לוג'יטק חברה ממש טובה

הבעיה ברמקולים של מיקרולאב זה שהם נראים קטנים כאלה וכמה עוצמתיים הם יכולים להיות כבר..

לעומת הרמקולים של לוג'יטק שנראים מסיביים יותר ושיש להם יותר עוצמה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי ממש את כל הדפים של האשכול הזה..

אבל לי יש X540 ואני מבסוט מהם לגמרי

אין לי בכלל כרטיס קול מיוחד או משהו כזה

ואני משתמש בכפתור "מטריקס" וזה מפעיל לי את הרמקולים ביחד ..

הסאב טוב מאוד לדעתי הבומים שלו עוברים דלתות סגורות

יש לך שלט מחובר בחוט קטן יחסית לסאב ועל חצי סיבוב של הווליום אתה מגיע לעוצמה לא פראיירית בכלל

ואני מתאר לעצמי שאם אני משדרג את הכרטיס קול אני יכול להגיע לאיכות יותר טוב למרות שזה סתם תיאוריה כי אני לא מבין בזה חח

בכל מקרה ..אחלה תקנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניאל, שמח ששכנעתי אותך ללכת על ההחלטה הנכונה ;)

HORN- המיקרולאב יותר גדולים מהלוג'יטק...

ומה ז"א "נראה לי הבאס לא משהו"?

אתה שמעת אותו אי פעם? ראית ביקורות? אז מאיפה אתה מסיק כזה דבר?

שמע, אם אתה רוצה באס ממש חזק שעושה בוום בוום בוום קנה X530, הבאס ב X540 מצויין ולא גרוע כמו בהם, אבל יש כאלה שאוהבים כזה באס...

ולגבי החברה-

דווקא הייתי נמנע מלקנות לוג'יטק.

אומנם חברה אמינה עם מוצרים איכותיים, אבל הם לא איזה משהו מיוחד בתחום הסאונד, כמו MICROLAB..

אם תשים לב, מיקרולאב מייצרים אך ורק , זו ההתמחות שלהם, ולכן הרמקולים שלהם הרבה יותר מוצלחים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי ממש את כל הדפים של האשכול הזה..

אבל לי יש X540 ואני מבסוט מהם לגמרי

אין לי בכלל כרטיס קול מיוחד או משהו כזה

ואני משתמש בכפתור "מטריקס" וזה מפעיל לי את הרמקולים ביחד ..

הסאב טוב מאוד לדעתי הבומים שלו עוברים דלתות סגורות

יש לך שלט מחובר בחוט קטן יחסית לסאב ועל חצי סיבוב של הווליום אתה מגיע לעוצמה לא פראיירית בכלל

ואני מתאר לעצמי שאם אני משדרג את הכרטיס קול אני יכול להגיע לאיכות יותר טוב למרות שזה סתם תיאוריה כי אני לא מבין בזה חח

בכל מקרה ..אחלה תקנה :xyxthumbs:

מה זאת אומרת כשאתה לוחץ מאטריקס זה מפעיל את כל הרמקולים ביחד

ברגיל רק אחד עובד? חח לא הבנתי

ולמסטול מאסטר.. הבעיה היא שכולם מדברים על מיקרולאב מתוך השערות... אני בינתיים לא ראיתי סרטון או ביקורת רצינית באנגלית שמוכיחה את זה..

וזה שהם מתעסקים רק ברמקולים לא אומר שהם יותר טובים..

אני יכול גם להגיד שללוג'יטק יש תקציב יותר גדול מה שאומר שהם משתמשים בחומרים טובים יותר או שיש להם יותר מהנדסים או אנערף..

ואחייה1, שורה תחתונה אתה ממליץ על הX-540? אין זיוף בווליום גבוה? באסים טובים? הרמקולים לא מכוערים במיוחד? יש דברים שאתה לא אוהב ברמקולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסטול אומר שהוא שמע את המיקרו לאב וגם את ה X540,

ה x540 נראים חובבנים לעומת ה X23 אבל כמו שאתה אומר זה מציק לקנות משהוא לא מוכר, יאלא אני פשוט אקנה ואם לא ימצא חן בעיני אני אחזיר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, כמעט אין חנות שלא מחזיקה 540...

ולא, לא שמעתי, אני מסתמך על יופי ונומרולוגיה של הדגם...

בטח ששמעתי מה נראה לכם?!?

שמעתי בערך שלושה סטים שלהם ממש, עוד כמה חפיף כזה בחנויות...

X23

M960(בבעלותי)

סט סטריאו שאני לא זוכר את השם ואין לי כוח עכשיו לחפש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, רק תדע שאני לא כזה טוב במילים חח...

כעיקרון סט מצויין, עלה לי 320 ש"ח לפני שנה כמחיר דילרים, בהתחלה רציתי לקנות את ה X530, אבל אבא שלי לא היה יכול לקנות אותם, אז ויתרתי, ולקחתי את אלה ...

יכלתי גם לקחת X23 אבל הם עלו כמעט פי שתיים יותר, ולא ממש היה לי תקציב.

כעיקרון די נהניתי מהם, כבלים מאוד ארוכים יחסית ללוג'יטק, לאחוריים נראה לי משהו כמו 4 מטר, ולקדמיים והסנטר מטר וחצי- 2 מטר.

שבוע אחרי חבר שלי קנה את ה 530.

הלכתי אליו לשמוע...

הפעלנו את אותם קבצים בדיוק אצלי ואצלו(כמה שירים ופרק של נמלטים)

אצלו היו המון רשרושים כאלה בבאס...

משהו ממש מוזר...

ואצלו הם לא היו פגומים, גם ב 230 שהיו לו לפני הייה אותו דבר...

בקיצור, הבאס שלהם, אם אתה יושב מול התעלת אוויר במרחק 2 מטר, כל פעם שיש צליל באס(מה ששם נשמע יותר כבום) אתה מקבל וואחד הוריקן קטרינה לפנים, רוח מפחידה...

ישבנו לראות STARWARS פתאום הייתה סצינה של קרב חלליות, עף לי פיצוץ כזה לפנים ממש נפלתי מהכיסא...

אז ככה- אצלי הצלילים הרבה יותר ברורים ונקיים, הבאס יותר הגיוני ויורד יותר עמוק משלו, ואצלו אין שלט, דבר ממש דבילי בגלל שהרמקול שהשליטה נמצאת בו, מיועד לתלייה :kopfpatsch:

בקיצור, תליתי את כל הרמקולים בחדר שלי ויש חווית משחק לא נורמאלית...

ובסרטים עוד יותר...

רק עוד שני רמקולים להשלים ל 7.1 ויש לי בית בחדר...

את ה X23 שמעתי אצל חבר אחר, כמה פעמים ואין לי ממש מה לפרט, הם לא היו אצלי מספיק זמן כדי לתת ביקורת מעמיקה עליהם, אבל את ה X540 שמעתי(אני יודע שזה נשמע חרטוט) אצל עוד חבר... אחלה , אבל ה X23 פשוט נשמעים הרבה יותר טוב...

שוב, באסים יותר עמוקים וצלילים יותר נקיים...

אגב- לדעתי העיצוב של ה 540 יותר יפה...

בקיצור, אני לא הולך להחליף אותה לסט סטליטים בזמן הקרוב, אם כבר אשתדרג אז אקנה איזה זוג מדפיים נורמאלי ורסיבר יד 2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...