מחפש רמקולים 5.1 ב550 ש"ח - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש רמקולים 5.1 ב550 ש"ח

X-Style

Recommended Posts

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המערכת נראית סבבה, הסאבוופר לא נראה חזק במיוחד אבל בכל מקרה אני לא רואה שם שום סיקור על הרמקול..

תאמת על כזה לא מוכר הייתי מעדיף לשמוע המלצות עליו רק מאנשים שקנו את הרמקול ויכולים לספר עליו איך הוא ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא לא אם היא טובה או לא

השאלה היא האם היא יותר טוב מהלוג'יטק

על הלוג'יטק שמעתי רק תגובות טובות.. רק כמו שאמרתי הבעיה היחידה היא שהוא קצת מכוער לדעתי.. אני לא אוהב עיצוב מרובע כזה.. אלא יותר בסגנון הG51 או הZ5500 משהו חדשני כזה ^__^

חבל שאין תגובות רציניות על המיקרולאב.. ביוטוב בכלללל לא מצאתי אפילו סרטון אחד על הרמקולים שלהם.. שזה נראה לי דיי מוזר..

בזאפ קראתי תגובה יחסית טובה על הרמקול הזה רק שנשמע שהבאסים שלהם לא מספיק חזקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי אפילו תגובה אחת רעה על ה X23

MicroLab מוכרים בחו"ל בעיקר באנגליה ורוסיה והם מקצועיים למערכות שמע רציניות ולא כאלה פשוטות ב600 שקל, הם הרבה יותר טובים מלוג'יטק בסאונד, שלא נדבר שהם עוצמתיים יותר ב30W ויש להם שלט , ה X540 מכוערים בטירוף עם כבלים קצרצרים, אני לא מבין מה הקטע של לוג'יטק ? מתקמצנים על עוד 2 מטר כבל ?, Microlab זה יותר רציני ולא צעצוע כמו הלוג'יטק זה למה אין סרטונים ביוטיוב על זה, הרי מי מצלם את עצמו פותח אריזות וכו' ? ילדים-נערים גג, כניראה שלה יותר רציניים למחיר מה עוד שתמיד אפשר לקנות ולהחזיר, זה חוק הגנת הצרכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היחידה מבחינתי היא איזה סאבוופר טוב יותר.. כי מבחינת איכות שניהם אני מאמין בערך אותו דבר .. לפי התגובות על X540 נשמע שיש להם סאבוופרים טובים מאוד..

עכשיו השאלה היחידה היא האם תוכל למצוא תגובה\סרטון\סיקור על הרמקולים של מיקרולאב שיראו שיש לו סאבוופר טוב

אגב גם לוג'יטק חברת מצויית ויש להם מעולים :] אני מאמין שגם מיקרולאב טובים ויש להם מבחר גדול של מה שמוכיח שלא חסר להם ידע בתחום..

בעעעעע דילמה קשה :P ..

אין פה בן אדם אחד שיש לו מיקרולאב שיכול לגרום לנו להחליט ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך ל fxp יש שם מלא עם Microlab, דווקא שמעתי שה X540 מזייף :x ולא מצאתי מישהוא שיכול להסביר לי מה ההבדל בין X540 ל X530, V ה 54 מכוער בטירוף גם :x

וה 23 חזק יותר מהלוג'יטק ב 30RMS והוא בעל שלט שניראה לי מקצועי ובעל יכולות שליטה מרשימות, אם אתה רוצה לחכות, אני מקווה שאני אקבל את המחשב שלי שבוע הבא ואז אני אקנה את ה 23 ואביא לך חוות דעת, אם הוא לא טוב אני מחזיר ולוקח תX540

אני גם אצלם את עצמי פותח תאריזה שתראה מה יש בפנים P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה נראה לי אני אזמין X540 כבר חח אני מת לקנות תרמקולים האלה

ועזוב אותך מFXP זה פורום של ילדים אחי..

ותראה .. הקטע המפחיד זה שביוטוב אין תגובות, וגם בגוגל חיפשתי Microlab X-23 Reviews ואין..

לדעתי עדיף ללכת על בטוח..

אני בטוח שהרמקולים X-540 מצויינים [לפי התגובות שקראתי וקראתי מלא]

חבל לא ללכת עליהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לדעתי אתה עושה טעות, זה שרמקולים לא מוכרים כל כך לא אומר שהם לא טובים, חוץ מזה תמיד אפשר לקנות ולהחזיר, חוץ מזה שמעת תגובות פה בפורום, מאנשים שמבינים [אני מקווה] אין פה אחד שאמר שעדיף ללכת על ה X540. למען האמת ה X23 נראים לי הרבה יותר רציניים.

אם אתה יודע רוסית אתה תמצא מליון ביקורות :)[br]פורסם בתאריך: 27.06.2008 בשעה 15:28:26

הנה, אולי אין על הדגם הספציפי הזה אבל יש מאות על החברה עצמה, כלומר Youtube זה בעיקר אמריקאי, אולי באמריקה מוכרים רק מערכות "רציניות" שלהם, הנה

http://youtube.com/results?search_query=Microlab&search_type=&aq=f

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע הקטע שאין לי סבלנות לחכות חח.. שאני רוצה משהו אני רוצה אותו באותו הרגע ^.^

ואם אני אזמין את הX-540 לא נראה לי שתהיה אפשרות להחזיר ולקבל תמורה כספית.. בכל מקרה לא נראה לי שאני אתאכזב מהם ..

וזה שאין ביקורות על המיקרולאב לא אומר שהם לא טובים, אולי להיפך.. אבל זה רק מעלה את הסיכון בקנייה :]

עדיף ללכת על בטוח.. אם אומרים לך שהX-540 מצויינים, למה לא ללכת עליהם?:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הם מצויינים, לא למחיר שלהם אבל, איפה אתה גר ? עדיף ללכת לחנות לקנות ואז תמיד אפשר להחזיר :) סמוך עלי החזרתי כל כך הרבה פעמים שלא נראה לי שהחנות שלי יסכימו למכור לי כבר חחחח

תתאפק P: לדעתי לא שווה לך ללכת על ה X540, שמעתי אי אפשר לכבות תסאב שלהם, ב X23 אפשר אפשר להגדיר הכל! סאב, סראונד, סנטר, הכל! גם בשיטת חיבור נראת לי מקצועית יותר.. ולא כמו הלוג'יטק שכופים עליך לחבר תRCA לרמקול..

חוץ מזה יש מלא חוות דעת עליהם בארץ P: וחיפשתי ברוסיה עם מתרגם, עפים עליהם שבחים מכל הכיוונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר במודיעין.. ואני מתכוון זה שרוב הסיכוי שבחנות שאני יקנה X-540 לא יהיה את המיקרולאב ולכן אני לא אוכל להחליף..

ואממ .. למה שאני ארצה לכבות את הסאב? ^.^

בכל מקרה יש מצב שאתה מתרגם כמה משפטים\ביקורות על המיקרולאב? מעניין אותי לדעת מה אומרים עליהם ובמיוחד על איכות הסאב כי זה ממש חשוב לי הסאב :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.ixbt.com%2Fmultimedia%2Fmicrolab-x23.shtml&hl=en&ie=UTF8&sl=ru&tl=en[br]פורסם בתאריך: 27.06.2008 בשעה 15:54:53
Сабвуфер для своих габаритов играет громко и без ощутимых искажений. Subwoofer for its dimensions played loudly and without tangible misstatement.[br]פורסם בתאריך: 27.06.2008 בשעה 15:57:23
However, in games and films this deficiency will result in dignity.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ממה שהיה כתוב בלינק שהבאת לי לא הבנתי כמעט כלום עם האנגלית הזאת

בכל מקרה לא נראה כאילו הכותב התלהב כל כך מהמערכת..

ז"א כן אפשר להבין שהמערכת טובה אבל לא משהו יוצא דופן

נגיד על הX-540 אם תקרא תגובות תראה אנשים מתלהבים מהרמקולים

החלטה קשה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...