COMBAT ARMS - משחק חדש של NEXON יוצא מחר בפרה BETA - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

COMBAT ARMS - משחק חדש של NEXON יוצא מחר בפרה BETA

HuGeMouTh

Recommended Posts

הסרטון שאתה רואים כשנכנסים לאתר וסרטון הגיימפליי זה שני דברים שונים...

הסרטו טיזר הוא ממש מושקע אבל לא ACTUAL GAMEPLAY תבחרו בצד סירטונים מתוך המשחק וזה נראה אחרת...עדיין נחמד בשביל חינמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יפה נראה משחק טוב כמעט סיימתי להוריד .

כשנכנסתי חשבתי שהמשחק יהיה ב2D ונהרוג פטריות וחזירים אם עניבות אדומות.

מתי יצא המשחק עצמו?

עדכון: הורדתי אבל מה שווה הוא רושם לי שהוא לא יכול להתחבר לסרבר . אפילו אי אפשר לבדוק את המשחק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מה לא ברור בהמשחק יוצא היום בערב :-X

לא ידוע מתי יוצא המשחק עצמו.

למשחק באמת יש חנות, ב CB הכל היה עם הכסף של המשחק (מקבלים כסף כשהורגים וכו'), במלא בטוח יהיו דברים שצריך לקנות בכסף רגיל.

ב BETA לא הייתה בעיה לקנות, אני קניתי מגנן,3 רובים ועוד כמה דברים ונישאר לי כסף.[br]פורסם בתאריך: 26.06.2008 בשעה 07:13:09

לכל מי שמתקשה לחשב, הינה ספירה לאחור לפי שעון שלנו ולפי השעון שהם משתמשים בו:

http://www.timeanddate.com/counters/customcounter.html?month=6&day=26&year=2008&hour=21&min=00&sec=00&p0=110

http://www.timeanddate.com/counters/customcounter.html?month=6&day=26&year=2008&hour=11am&min=0&sec=0&p0=247

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות ש NEXON חיברו אותנו לאירופה והעיפו את כולם מהשרתים :lol: זה לא בטוח, כרגע רק מישהו אחד מקנדה אמר שעובד לו, כל האחרים היו מאירופה וישראל והופיעה להם ההודעה PI,30022.

עריכה: כניראה שמדובר בבעיה אצל NEXON, החברה ידועה בבאגים מוזרים וגם הם עשו מעבר גדול ממייפל למשחק תלת מימדי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר אחר של המשחק מנהל בפורום כתב ש PI,30022 אומר שה IP חסום.

כניראה ש NEXON שינו גישה ומהיום היא חלק מאירופה :bash: עד היום לא הייתה בעיה לשחק במשחקים שלהם, אני שיחקתי ב CLOSE BETA והיה צריך להשתמש ב HIDE IP רק בשביל ה CD KEY (באתר של FILE PLANET) אבל המשחק עצמו עבד חלק.

אם מחר המשחק לא יעבוד אז זה יהיה סופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...