רעש ואיכות קול ירודה בהתקנה חדשה של Fortissimo III... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעש ואיכות קול ירודה בהתקנה חדשה של Fortissimo III...

גיבסון

Recommended Posts

היי,

העברתי Fortissimo III 7.1 ממערכת ישנה לחדשה, שנמצאת כעת בדיוק באותו מקום של הישנה, והתגלתה בעיה רצינית באיכות הקול.

גם באופטי וגם בקואקס איכות הקול ירודה מאוד ויש "ססס" בצלילים גבוהים והפרעות נילוות. הכרטיס עבד מצוין בערכת הישנה.

בהפעלת הסאונד דרך לוח האם אין הפרעה באופטי או בקואקס (כמובן שבאותו הזמן מופעל רק כרטיס הקול או רק ה APU).

ישנה הארקה למחשב, ככול שאני יכול לדעת, וכרטיס הקול נמצא הרחק מכרטיס המסך ככל האפשר (פירוט במפרט מחשב).

מה עלול לגרום לבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Com,

סורי, משום מה המפרט לא מופיע ב"מפרט מחשב".

הנה החדש: (מזל ששמרתי העתק :)

Athlon 2400+

ABIT NF7-SL

Generic 512MB PC3200 (333MHZ sync.)

Thermaltake Volcano 9 Smart & S..

Abit Siluro Ti4200 128

Sony CRX-210A1 (w/ liteon firmware)

Maxtor D740X 60GB

Hercules Fortissimo III 7.1

הישן זה 440LX (ד"א, קשה להסתובב באתר עם PII).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amiram,

בהשמעת מוזיקה נראה לי שהאיכות ירודה יותר דרך ה nforce . הצליל "עני" יחסית. לא ממש יכול להסביר.

מעבר לכך, זה מאכזב מאוד שישנה בעיה עם כרטיס שקניתי רק לפני מספר חודשים, ולוח אם\מעבד וכו' שקניתי רק לפני שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדולבי לא בהכרח יביא לאיכות שמע טובה יותר. וכן, ניסיתי את כל האפשרויות :)

העניין כרגע זה שלא כזה איכפת לי על הכרטי קול כמו שזה אומר שאולי יש בעיה עם רכיב אחר, למשל הלוח אם או הכרטיס מסך.

אין רעיונות לסיבות ידועות שיכולות להשפיע כרטיס קול? SF2 אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המאורר קרוב אז יכול להיות, למרות שנראה לי שלא (חשבתי על הפרעה מגנטית אבל לא סביר שה כל כך חזק להשפיע על הכרטיס)

לא שכחת לבטל את כל הבקרי קול של הלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם מאוורר יפריע לכרטיס בצורה כזו.

בדקת את האיכות ביציאה האנלוגית שלו? זה יעזור לקבוע באיזה שלב הרעש נכנס למערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

com,

בכל זמן יחיד מועפל רק אחד מ "בקרי הקול" ובכלל זה הכרטיס. כולל ב והוצאת הכרטיס פיזית.

amiram,

למה אתה מתכוון? לעבור יציאה יציאה ולראות אם יש רעש באחת מהן? זה מופיע כבר ב front.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...