מישהו פעם עבד ב[חברה למזון מהיר]? שאלה... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פעם עבד ב[חברה למזון מהיר]? שאלה...

Tomerb1

Recommended Posts

התחלתי לעבוד באחת החברות [לא משנה השם]

היום קרה לי מקרה ממש לא נעים שהיה כזה:

לקוח הזמין ארוחה... נתתי לו. והוא טען שהצ'יפס שהוא קיבל לא מספיק לו ולא מלאתי לו את זה עד הסוף... אז הוא שאל זה הצ'יפס? [בקול גבוה ועם מלא עצבים] [לקוח שמהתחלה לא היה נחמד וכל דבר אמר בעצבים] אמרתי לו כן אדוני זה הצ'יפס הוא ענה לי סליחה?? אתה מתחצף אלי? הוא אמר לי תקרא למנהל עכשיו... המנהל מגיע. הוא התחיל לצעוק על המנהל ואמר למנהל שירשום לו את כל הפרטים שלי ושל המנהל כי הוא רוצה להתלונן ותוך כדי זה איים עלי ואמר אתה לא תעבוד פה יותר תזכור את זה וכו' וכו'... המנהל לא הסכים לתת לו את הפרטים ונתן לו מספר של הרשת או משהו כזה.

זה היה נורא לא נעים, הוא ממש צעק וצרח והשתגע ואיים.

השאלה היא כזאת:

האם התלוננו עליכם פעם בתור עובדים באיזה רשת?

ואם הוא יספר להם את זה או יוסיף מכל מיני דברים שאפילו לא קרו... יאמינו לו? יעיפו אותי?מה?

כי נכון לעכשיו אני צריך את הכסף ואני צריך לראות אם אני רוצה להמשיך שם. כי בשבועים האלה פגשתי אנשים ממש לא נחמדים ואנשים ממש טובים.

ואם יפטרו אותי זה לא יראה כ"כ טוב אז אם כדאי לי להתפטר לבד לפני...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מתרגש ממנו?פשוט קצת מתוסכל

לא עדיף למלות לו עוד קצת ולקבל לקוח מרוצה?אבל אל תתרגש יש כל מיני טיפוסים בחיים ופגשת בטיפוסים הפחות נעימים בחיים חפיף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד במקדולנס ופעם לקוח כעס עלי ששמתי מעט פוסטו (צ'יפס גדול) ואמרתי לו שאני מתנצל ומלאתי לו שוב מחדש והלוקח הודה לי וזהו

למה אתה מעדיף לצפות איך שהוא מתחיל לכעוס ולהיתעצבן פשוט תמלא לו מחדש על חשבוניך של עבודה זהו נגמר סיפור ;)

שתדע לך הישראלים פשוט מתעצבנים מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יפטרו אותך ולא נעליים, תלונה אחת של לקוח עצבני לא תעשה כלום. במקרה הכי גרוע יפטרו אותך ותקבל דמי פיטורין, אבל אל תתפטר מרצונך במקרה הזה כי אז תאבד דמי פיטורין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EVGA-yuvalll22 ^^ כנל.

העניין הוא שאין לי בעיה למלאות לו. הוא פשוט שאל ככה זה הצ'יפס אמרתי לו כן. הוא אפילו לא נתן לי הזדמנות למלאות לו את זה או משהו ישאר הוכיח לי שהוא יודע לצעוק וממש לפוצץ בצעקות.

זה קרה כבר כמה פעמים שאנשים מבקשים למלאות עוד קצת וכאלה ואני נותן להם והם מחייכים ומחלקים מחמאות וכל הכבוד וכו'.. גם היום היו לי לפחות 10 לקוחות שאמרו לי כל הכבוד ושמחו וחייכו ונתנו לי מחמאות והיה אחד שאפילו רצה לתת לי טיפ חח. ושיש לקוחות נחמדים ומרוצים זה נותן אווירה טובה והרגשה טובה. אבל שיש לקוחות זועמים וכאלה שמחפשים לפרוק עליך עצבים עדיין חייבים להשאר נחמדים אבל זה עושה אווירה נוראית ומעצבנת.

DarkMoh דמי פיטורין זה לא רק מעל חצי שנה או משהו כזה? אני גם מעדיף לצאת לבד ולהפסיד 200-300 שקל מאשר שזה יראה לי רע בעבודות אחרות שפיטרו אותי. אם אני לא טועה זה משכורת אחת של חודש על כל שנה שאתה עובד במקום. יש לי בקושי שבועיים וקצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת כולה עבודה ב...

אל תתרגש. קיימים לקוחות כאלה, ואין מה לעשות. לקוחות שבאים מהבית ופורקים עליך את כל התסכול שלהם כי הם חושבים שאתה עובד אצלם. אל תתייחס אליהם ותשכח מהם כמה שיותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערך ולצערו של כל מי שעובד בשרות לקוחות אתה תפגוש את הרבה אידיוטים כאלו. הכי חושב לפעול על פי הנהלים. הלקוח יכול לצעוק עד מחר. אם ינסה להתלונן יזרקו את התלונה שלו לפח. אם ינסה לתבוע לכל יש ארטילריה של עורכי דין במיוחד בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמו את זה כבר 10 פעמים,

אבל זה לא מפריע לי לרשום שוב:

גם אני משרת אנשים (מלצר) - והתלוננו עלי מספר פעמים,

וגם מספר פעמים לא מבוטל אנשים הלכו מיוזמתם למנהל ושיבחו אותי.

אל תתרגש ממנו. אנשים יש מכל הסוגים.

חלק נחמדים וחלק פחות.

לי באופן אישי קרה, ששפכתי שמן על בנאדם, (אחרי שקיבלתי ממנו טיפ :S)

באמת בלי כוונה, הוא קצת התעצבן,

התנצלתי יפה, ויצאתי מזה פחות או יותר בשלום.

באותו מקום גם יצא לי להתפטר על דעת עצמי,

כי ה"אב הבית" (עלק אב בית, כולה אחראי על הניקיון, וקצת תחזוקה!)

כל הזמן צעק עלי בלי סיבה, וביקש ממני לעשות את המטלות שלו.

אחרי שבוע של מנוחה, המנכ"ל יתקשר אלי אישית לפלאפון,

וביקש ממני לבוא, על מנת לפתור את זה.

בסוף יצא שצדקתי, והוא סתם צעק עלי, והוא הסביר לי שהיתי צריך לבוא עליו.

במקום לעשות דברים על דעת עצמי. ובסוף, האב בית קיבל בראש.

מסקנה: על תעשה דברים על דעת עצמך. במקרה של אחד על 100 - תבליג !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אזהרת חפירה והעלאת אגו עצמי :P*

פעם כשעבדתי בחנות מולטימדיה וצעצועי ילדים כקופאי, היו מלא אנשים שצעקו כששני הצדדים ידעו שהם טועים אבל בכל זאת צעקו כדי לקבל מה שהם רוצים, הייתי קר רוח ופשוט הסתכלתי עליהם בזמן שהם צעקו ולפעמים אפילו חייכתי, מה שהרגיז אותם אפילו יותר.(איזה אחד כל 3 ימים בערך)

היה איזה ערס בן איזה 17 בדיוק ביום האחרון שלי לעבודה(הגשתי מכתב התפטרות שבוע לפני) כחוש כזה עם טבעות וצמיד וכובע, שחרחר כמעט כמו כושי שקנה משחק מחשב. אחרי שפתח אותו וזה, חזר והתחיל לצעוק למה לא אמרו לו שהוא צריך משחק לפלייסטיישין ולא למחשב, ושאותו המשחק לפלייסטיישן יקר פי 2 ושטויות בסיגנון. לא נתתי לו להחליף(אשמתו שקנה משחק שלא מתאים לו... אנחנו לא מקבלים החזר מהספק על דיסקים שנפתחו), אז הוא התחיל לצעוק ואז איים עליי שהוא יזיין אותי אם אני לא מחליף לו ח. צעק כמו לא יודע מה, איזו לקוחה שהייתה מאחוריו כבר התרחקה, התחילה לפחד.. בקיצור התחלתי לצחוק לו בפנים, "אתה תזיין אותי?" "כן, אני, למה מי אתה חושב שאתה יא רוסי?" אמרתי לו "טוב," וקראתי למנהלת משמרת, ושאלתי אם אני יכול לקחת את ההפסקה של ה20 דק' שלי עכשיו... היא אמרה שכן וקראה לקופאי השני שיבוא להחליף אותי. אמרתי לערס "בוא איתי דקה, נצא החוצה לדבר מעט"... קיצר אחרי שיצאנו החוצה והוא נדחק לקיר והבין שגם אני יודע לאיים, הבאתי לו וואחד כאפה מצלצלת וכשהוא ראה שאני עצבני לא פחות ממנו, התחיל להתנצל ולקרוא לי "אחי" וסתם רציתי שתחליפו לי, לא התכוונתי לצעוק... הפלתי אותו לריצפה ונתתי לו סטירה לפני שנתתי לו לקום. הומו שכמוהו בלעט, כשהם לבד הם לא שווים גרוש הערסים האלה... זה נהיה מנהג אצלי להרביץ לערסים שחושבים ת'צמם מפחידים לידי... :) (סתם חיפשתי סיבה להתחיל מכות איתו כדי ללמד אותו לקח וגם כי זה כיף, וידעתי שאני כבר לא אעבוד שם יום אחרי)

בקיצור, אחרי שחפרתי, שתדע שאתה יכול תמיד לשאול לקוח שאתה יודע שהוא עצבני בשביל הפוזה ובשביל להוציא איזה משהו חינם מ"החברה למזון מהיר" שבה אתה עובד "רוצה לקחת את זה החוצה?", ולראות איך הוא מגיב.. זה מצחיק והם מתקפלים תמיד אחרי שניה... לא מבינים מה נפל עליהם.. פעם ראשונה שזה קורה להם שעונים להם חזרה... :)

ח מה שמזכיר לי שפעם גם צעקתי על לקוחה בחזרה... הזונע קראה לי" אוויל", ואמרה לי שאני כישלון ואני אשאר קופאי כל החיים.... (ורק בגלל שאמרתי שהמוצרים שמשתתפים במבצע הם רק במדף שעליו מודבק השלט, ולא המוצרים הדומים של החברה היותר טובה ונמצאים מדף מתחת....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם נכנס אלינו לקוח שמן שקנה מכשיר וכרטיס הזיכרון עם המפות היה פגום. לצערי לא היה לי אחד במלאי ואמרתי שיקח כמה ימים לספק לו כרטיס חדש. הוא דרש ביטול עסקה ואמרתי לו שעל פי הנהלים של הרשת רק מנהל יכול לבצע ביטול עסקה והוא יהיה מחר בבוקר. השמן התחיל לצעוק כמו מטורף. התצוגה בסניף רעדה. אחרי מספר דקות של צעקות בלתי פוסקות אחת העובדות, אישה בת 30 (כן, כן), התחיל לצעוק עליו בחזרה. הבן אדם היה בהלם. הלסת שלו פגעה ברצפה. הוא היה רגיל לצעוק על אחרים. בסוף התנצל וחזר למחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ חח איזה סיפורים...

הבעיה שזה בוא נגיד ממש לא נעים שבנאדם פסיכי על כל הראש צועק ומאיים על ילד בן 16 כאילו מה אני בגיל שלו או משהו שהוא מדבר אלי ככה?

ואחרי זה לא עניתי לו המנהל בא וגם עליו הוא צעק כמו דפוק... אנשים חושבים שהם יותר מידי וחושבים שמגיע להם הכל וזה נורא מעצבן אני שונא אנשים כאלה.

אז תנסו להבין את הצד השני ותיהיו נחמדים יהיו נחמדים גם איתכם.

אני לא זוכר אי פעם שצעקתי על איזה שירות בחנות או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם נכנס אלינו לקוח שמן שקנה מכשיר וכרטיס הזיכרון עם המפות היה פגום. לצערי לא היה לי אחד במלאי ואמרתי שיקח כמה ימים לספק לו כרטיס חדש. הוא דרש ביטול עסקה ואמרתי לו שעל פי הנהלים של הרשת רק מנהל יכול לבצע ביטול עסקה והוא יהיה מחר בבוקר. השמן התחיל לצעוק כמו מטורף. התצוגה בסניף רעדה. אחרי מספר דקות של צעקות בלתי פוסקות אחת העובדות, אישה בת 30 (כן, כן), התחיל לצעוק עליו בחזרה. הבן אדם היה בהלם. הלסת שלו פגעה ברצפה. הוא היה רגיל לצעוק על אחרים. בסוף התנצל וחזר למחרת.

מה קשור שמן,רזה,יפה או מכוער לעניין?

אינני אומר שהלקוח תמיד צודק,אבל צריך לנסות להיות יותר סבלניים,גם אם זה רק במחשבה..(ד"א,זה חל גם על הלקוחות)

שום מצב איננו מצדיק לצעוק על לקוח בחזרה,אין לזה דוגמה בשום מקום בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אזהרת חפירה והעלאת אגו עצמי :P*

פעם כשעבדתי בחנות מולטימדיה וצעצועי ילדים כקופאי, היו מלא אנשים שצעקו כששני הצדדים ידעו שהם טועים אבל בכל זאת צעקו כדי לקבל מה שהם רוצים, הייתי קר רוח ופשוט הסתכלתי עליהם בזמן שהם צעקו ולפעמים אפילו חייכתי, מה שהרגיז אותם אפילו יותר.(איזה אחד כל 3 ימים בערך)

היה איזה ערס בן איזה 17 בדיוק ביום האחרון שלי לעבודה(הגשתי מכתב התפטרות שבוע לפני) כחוש כזה עם טבעות וצמיד וכובע, שחרחר כמעט כמו כושי שקנה משחק מחשב. אחרי שפתח אותו וזה, חזר והתחיל לצעוק למה לא אמרו לו שהוא צריך משחק לפלייסטיישין ולא למחשב, ושאותו המשחק לפלייסטיישן יקר פי 2 ושטויות בסיגנון. לא נתתי לו להחליף(אשמתו שקנה משחק שלא מתאים לו... אנחנו לא מקבלים החזר מהספק על דיסקים שנפתחו), אז הוא התחיל לצעוק ואז איים עליי שהוא יזיין אותי אם אני לא מחליף לו ח. צעק כמו לא יודע מה, איזו לקוחה שהייתה מאחוריו כבר התרחקה, התחילה לפחד.. בקיצור התחלתי לצחוק לו בפנים, "אתה תזיין אותי?" "כן, אני, למה מי אתה חושב שאתה יא רוסי?" אמרתי לו "טוב," וקראתי למנהלת משמרת, ושאלתי אם אני יכול לקחת את ההפסקה של ה20 דק' שלי עכשיו... היא אמרה שכן וקראה לקופאי השני שיבוא להחליף אותי. אמרתי לערס "בוא איתי דקה, נצא החוצה לדבר מעט"... קיצר אחרי שיצאנו החוצה והוא נדחק לקיר והבין שגם אני יודע לאיים, הבאתי לו וואחד כאפה מצלצלת וכשהוא ראה שאני עצבני לא פחות ממנו, התחיל להתנצל ולקרוא לי "אחי" וסתם רציתי שתחליפו לי, לא התכוונתי לצעוק... הפלתי אותו לריצפה ונתתי לו סטירה לפני שנתתי לו לקום. הומו שכמוהו בלעט, כשהם לבד הם לא שווים גרוש הערסים האלה... זה נהיה מנהג אצלי להרביץ לערסים שחושבים ת'צמם מפחידים לידי... :) (סתם חיפשתי סיבה להתחיל מכות איתו כדי ללמד אותו לקח וגם כי זה כיף, וידעתי שאני כבר לא אעבוד שם יום אחרי)

בקיצור, אחרי שחפרתי, שתדע שאתה יכול תמיד לשאול לקוח שאתה יודע שהוא עצבני בשביל הפוזה ובשביל להוציא איזה משהו חינם מ"החברה למזון מהיר" שבה אתה עובד "רוצה לקחת את זה החוצה?", ולראות איך הוא מגיב.. זה מצחיק והם מתקפלים תמיד אחרי שניה... לא מבינים מה נפל עליהם.. פעם ראשונה שזה קורה להם שעונים להם חזרה... :)

ח מה שמזכיר לי שפעם גם צעקתי על לקוחה בחזרה... הזונע קראה לי" אוויל", ואמרה לי שאני כישלון ואני אשאר קופאי כל החיים.... (ורק בגלל שאמרתי שהמוצרים שמשתתפים במבצע הם רק במדף שעליו מודבק השלט, ולא המוצרים הדומים של החברה היותר טובה ונמצאים מדף מתחת....)

חחחח +1

בדיוק מה שצריך לעשות

מה זה ככה הוא צועק

מהעצבים הייתי יוצא מהדלפק ומביא לו מכות

ועל הדרך מקבל את הפיטורים שלי עם ככה טעם טוב בפה

כל אחד במדינה חושב זה בית זונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...