זכרונות שלא עובדים במהירות שלהם -הסאגה ממשיכה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות שלא עובדים במהירות שלהם -הסאגה ממשיכה

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

בעבר פתחתי דיון על כך שיש לי לוח אם 8IEX מבוסס אינטל 845E אשר תומך בזכרונות במהירות 266. קניתי דאז גם זכרונות במהירות 333 במטרה שהזכרונות לא יהוו מכשול באוברקלוקינג. בדיון הקודם סיפרתי שכאשר אני מנסה לעלות את מהירותן של הזכרונות בעזרת למערכת כולה אבל ביחס של מעבד:זכרונות 1:2.6 כאשר אני מעלה למעבד ביותר מ10 בבאס כלומר שהזכרונות עובדים במהירות 286 המערכת כבר לא עולה, אולם ביחס של 1:1 היא כן עולה.

לכן חשבתי כל הזמן שמשהו לא תקין בזכרון ותכננתי להוכיח זאת ע"י אחרים. עכשיו נמצאים בידי 400MHZ אך גם איתם קרתה אותה בעיה! האם משהו אחר לא תקין כמו הלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות כזאת :(

נזכרתי בפרוייקט שעשו אצל טום ובו בפעם הראשונה עשו OC ל2.4 למהירות 3GHZ וזכרתי שזה היה עם לוח GIGABYTE

הסתכלתי שם והפרטים ככה:

לוח - GA-8IRXP (P4 DDR) Revision: 2.0 - שלי דגם חדש יותר אבל גם עובד במהירות 266

הם השתמשו ב256 MB, -SDRAM, 166 MHz, (DDR333) שלפי הסנדרה מה שהיה לי לפני התוספת מבוסס מיקרון

אבל אז באו דברים משונים שאני לא יודע בקשר עליהם

pic11.jpg

משום מה בלוח ההוא יש תוספת נכבדת יותר של אפשרות העלאה לזכרון למרות שהוא בכלל עובד במהירות איטית ממה שהוא אמור להיות ביחס של 1:2. חישוב של מהירות הזכרון ביחס של 1:2.6 מגלה שהוא היה אמור לעבוד במהירות 256. האם זה לא דבר אפשרי מבחינת הזכרון, או שאולי הלוח כאן מקשה?

אלו גם התזמונים שהשתמשו שם

pic7.jpg

אצלי הם יותר גבוהים חוץ מהאחרון שאצלי הוא על 7 נקודה משהוUSEC.

האם ניתן להגיד שמשהו לא טוב בלוח? (יש גם חריץ PCI אחד שאם שמים בו את כרטיס הקול הוא משמיע רעשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...