Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 71 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

סעמק, עדכנתי את התוספים ועכשיו ה-Firebug חזר להשתלט לי על ה-CTRL+F12 (קיצור של undo close tab)..

בזמנו מצאתי איזשהו שינוי שמבטל את הקיצור הזה ב-firebug ומחזיר אותו ל-undo close tab שלו, אבל אני ממש לא זוכר איך עשיתי את זה ואיפה מצאתי את ההסבר (לדעתי ערכתי ידנית איזשהו קובץ טקסט של ההגדרות).

יש למישהו מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

foxmarks הוא תוסף לסנכרון מועדפים, אבל אתה יכול להשתמש בו בשביל ליצור פרופילים לסנכרון.

(למשל, מועדפים "כלליים" , מועדפים של העבודה, של הלימודים וכו')

ואז לבחור מה לסנכרן. (וככה בעצם לקבוע שתיקיה מסויימת היא בלתי נראית - לא לסנכרן אותה)

באופן כללי זה אחלה תוסף (מסנכרן גם ססמאות אם אתה מעוניין באפשרות הזו).

אני משתמש בו לסנכרן את הפיירפוקס בין הנייח ללפטופ שלי ומבסוט.

לסנכרן בין מה למה?

אני מעוניין רק במועדפים במחשב אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא קשור ישירות לת'רד, אבל נראה לי טיפשי לפתוח נושא חדש.

משום מה הפיירפוקס לא עולה לי, אני לוחץ על האייקון(ניסית גם להריץ בrun) והוא פשוט לא עובד ועולה. למישהו יש רעיון למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם גם אחרי ריסטרט הוא לא עובד, כנראה שיש לך תוסף מסויים שעושה בעיות.

מתי הבעיה התחילה?

תנסה להפעיל אותו ב-safe mode ע"י:

"D:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -safe-mode

ולבטל תוספים שהוספת לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסנכרן בין מה למה?

אני מעוניין רק במועדפים במחשב אחד

לא קשור כמה מחשבים.

זה מגבה את כל הסימניות שלך על השרת של התוספת ואז כשתפרמט או תתקין מחדש את פיירפוקס (או תעבור מחשב... ;D) תוכל להתקין את התוספת והיא תוריד לך מהשרת בחזרה את כל הסימניות. מאוד שימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם גם אחרי ריסטרט הוא לא עובד, כנראה שיש לך תוסף מסויים שעושה בעיות.

מתי הבעיה התחילה?

תנסה להפעיל אותו ב-safe mode ע"י:

"D:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -safe-mode

ולבטל תוספים שהוספת לאחרונה.

ניסיתי לפני כן. אני לא מצליח לגשת לפיירפוקס גם בסייף מוד

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברי לפיירפוקס..האם מישהו מכם יודע למה פתאום ביום חורפי אחד החליט השועל לא לשמור יותר קוקיז על המחשב?

כבר בדקתי את ההגדרות,והתקנתי מחדש ופתחתי ת'רד..וכלום לא עוזר.. הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק, עדכנתי את התוספים ועכשיו ה-Firebug חזר להשתלט לי על ה-CTRL+F12 (קיצור של undo close tab)..

בזמנו מצאתי איזשהו שינוי שמבטל את הקיצור הזה ב-firebug ומחזיר אותו ל-undo close tab שלו, אבל אני ממש לא זוכר איך עשיתי את זה ואיפה מצאתי את ההסבר (לדעתי ערכתי ידנית איזשהו קובץ טקסט של ההגדרות).

יש למישהו מושג?

מצאתי :)

I fixed it by removing the lines 47+48

<key id="key_detachFirebug" keycode="VK_F12" modifiers="accel"

command="cmd_detachFirebug"/>

in <Profile>extensions\firebug@software.joehewitt.com\content\firebug\

browserOverlay.xul

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה עם WOT?

להעיף?

הבעיה שלי, על שני מחשבים שונים, היתה שכל סגירה של טאב היתה גורמת לדפדפן לקפוא לכמה שניות כשצריכת משאבי המעבד היתה מזנקת ל- 100%. העפתי את ההרחבה וזה נעלם. זה גם מאפשר לי לפתוח את הדפדפן על מאה+ הטאבים שפתוחים בו כרגע הרבה יותר מהר, עם פחות לחץ על הזיכרון ועל המעבד עד שכולם נפתחים.

אם אתה סובל מהבעיה, תסיר. אם לא, תשאיר.

חברי לפיירפוקס..האם מישהו מכם יודע למה פתאום ביום חורפי אחד החליט השועל לא לשמור יותר קוקיז על המחשב?

כבר בדקתי את ההגדרות,והתקנתי מחדש ופתחתי ת'רד..וכלום לא עוזר.. הצעות?

כמה אפשרויות:

1. הגדרה שפיספסת. בדוק ב- Tools->Options->Privacy שעבור Keep until בחרת ב- they expire.

2. הרחבה שמוחקת את העוגיות, בכוונה או בטעות. נסה לפתוח את הדפדפן ב- safe mode, להתחבר ל- HWzone, לצאת מהדפדפן ולחזור שוב ב- safe mode. אם האתר מזהה אותך, יש לך הרחבה בעייתית.

3. הדאטהבייס של העוגיות התחרבש. זה קרה גם לי פעם. סגור את הדפדפן, מחק את הקובץ cookies.sqlite מתיקיית הפרופיל שלך ופתח מחדש, זה אמור לסדר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברים,

שתי בקשות לי אליכם שאני לא מצליח למצוא להן פתרון.

1. סיסמא לפרופיל שלי(לא לפיירפוקס) כשאני נכנס אליו שתהייה בקשה לסיסמא, יש אפשרות כזאת? (ולא מסטר פסוורד)

2.התוסף webmail - התקנתי אותו ורציתי להוסיף עוד מייל שלא קיים ברשימה, וכששיניתי את הסקריפט לדוגמא שניתן באתר הזה:

http://tobwithu.tistory.com/category/WebMailNotifier

והנה הסקריפט עצמו:

http://webmailnotifier.mozdev.org/userscript/poczta.interia.pl.js

שיניתי את הסקריפט לצרכי והוא עובד אבל כל פעם שאני נכנס לדפדפן מחדש אני צריך להתקין אותו בתוסף מהתחלה, למה זה?

אולי כי לא עשיתי את הסקריפ נכון? העברתי אותו לכתבן ושם שיניתי אותו למייל של וגררתי אותו שוב לדפדפן ומשם העליתי אותו לwebmail.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אפשרויות:

1. הגדרה שפיספסת. בדוק ב- Tools->Options->Privacy שעבור Keep until בחרת ב- they expire.

2. הרחבה שמוחקת את העוגיות, בכוונה או בטעות. נסה לפתוח את הדפדפן ב- safe mode, להתחבר ל- HWzone, לצאת מהדפדפן ולחזור שוב ב- safe mode. אם האתר מזהה אותך, יש לך הרחבה בעייתית.

3. הדאטהבייס של העוגיות התחרבש. זה קרה גם לי פעם. סגור את הדפדפן, מחק את הקובץ cookies.sqlite מתיקיית הפרופיל שלך ופתח מחדש, זה אמור לסדר את הבעיה.

לפעמים ללכת מהסוף להתחלה משתלם(וההגדרה דווקא הייתה נכונה)

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי, על שני מחשבים שונים, היתה שכל סגירה של טאב היתה גורמת לדפדפן לקפוא לכמה שניות כשצריכת משאבי המעבד היתה מזנקת ל- 100%. העפתי את ההרחבה וזה נעלם. זה גם מאפשר לי לפתוח את הדפדפן על מאה+ הטאבים שפתוחים בו כרגע הרבה יותר מהר, עם פחות לחץ על הזיכרון ועל המעבד עד שכולם נפתחים.

אם אתה סובל מהבעיה, תסיר. אם לא, תשאיר.

בהחלט יש שינוי לטובה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...