Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 66 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

קידני, נשמע כמו תוסף מאוד שימושי ומעולה(זה שמקפיא לשוניות פתוחות)

לפעמים אני פותח 50-60 לשוניות ביחד על אחד, - והכל נתקע בצורה מחרידה. וזה עוד כלום.

בדפדפן השני(פתיחה כפולה של הדפדפן הכוונה) עוד איזה 150 לשוניות נניח של כל מיני לעיין.

לא נראה לי שאתה יותר פסיכופט ממני :smile1:

רק איך משתמשים בו? :nixweiss:

ניסיתי לשחק האיקס בצד שמאל למעלה וגם לראות אם כתוב משהו בחיצים בצד ימין, אבל זה לא עושה כלום מלבד לתקוע הכל(ועדיין לאפשר לשחק עם הלשוניות ולגלוש)

הסתכלתי בoptions שלו ולא הבנתי ממש מה האופציה הראשונה של הוי עושה

זה נשמע כמו אלטרנטיבה טובה למה שחיפשתי בעמודים קודמים אם שמת לב. (תוסף שמדרג לשונית לשונית לפי העומס והכובד של אותו אתר, ככה שאני אדע כמה ראם וסיפיו אותה לשונית ספיציפית זוללת למשל.. ולסגור אותה בשביל לגשת לאחרות.. לא קיים נכון?)

אהה, ולמה זה רק בדפדפן אחד ככה? כלומר אני פותח עוד אחד, אבל שם את הסרגל שלו..

אני אריץ עכשיו עוד קצת כמה עמודים על הדיון למקרה שפיספסתי משהו, במידת הצורך אני אערוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאתה מרחף עם העכבר מעל הטאבים הפתוחים, בצד של ה ICON שלהם, ה ICON הופך לחץ שמצביע כלפי מעלה.

אם אתה לוחץ על החץ הזה, הטאב עובר משורת הטאבים הרגילה לשורת הטאבים הקפואים.

לחיצה על טאב קפוא מחזירה אותו לשורת הטאבים הרגילים.

בגרסא החדשה שיצאה לא מזמן, יש אפשרות ל auto hide וגם לכפתור שמסתיר ומחזיר על פי דרישה, את סרגל הכלים של הטאבים הקפואים.

שים לב שזה תוסף שלא מתעדכן אוטומטית בינתיים, ומדי פעם בדוק באתר ובבלוג של המפתחים אם יצאו גרסאות חדשות.

הם מקבלים הצעות ייעול ודיווחים על באגים במייל, ומטפלים בהם די מהר.

למשל: לא מזמן יצאה גרסא שנראית די דפוק על ה theme שאני עובד איתו (chromifox) , שלחתי להם מייל ואחרי כמה שעות

הם שלחו לי מייל בחזרה עם קובץ XPI מעודכן וביקשו ממני לבדוק האם עכשיו זה תקין.

בקשר לעובדה שאי אפשר לשים את הסרגל הזה ביותר מחלון אחד של פיירפוקס -הם מודעים לבעיה, וזה לא משהו שאפשר לתקן ככל הנראה כרגע,

אולי בגרסאות הבאות של פיירפוקס, לי בכל אופן זה לא מציק - אני עובד רק עם חלון אחד של פיירפוקס בבית

(בעבודה 3 האמת... אבל בעבודה אין לי צורך בתוסף הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברנו על זה (מלפני 10 עמודים בערך)

לאלה שיש להם יותר מדי טאבים פתוחים בכל רגע נתון:

http://lifehacker.com/5099388/toomanytabs-manages-firefox-tabs-frees-up-memory

תוסף נהדר (עדיין נסיוני) שמעביר טאבים שאתם בוחרים למצב "קפוא" שבו הם לא תופסים זכרון פעיל בכלל.

סוג של bookmark אם תרצו, רק שהוא יותר כמו חלק מ session - כשאתם משחזרים טאב מה tab bar של toomanytabs ל bar הרגיל,

אז הוא משוחזר עם כל ההיסטוריה שלו, הסקריפטים שהיו פעילים בו, טקסט שהייתם באמצע כתיבה שלו ועוד.

גיליתי אותו לפני יומיים ואני משתמש בו תדיר, מאוד ממליץ לפסיכופתים כמוני שהדפדפן שלהם מלא בטאבים כל הזמן.

זה האתר של המפתחים:

http://www.visibotech.com/toomanytabs/

והבלוג - http://www.visibotech.com/blog/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מרחף עם העכבר מעל הטאבים הפתוחים, בצד של ה ICON שלהם, ה ICON הופך לחץ שמצביע כלפי מעלה.

אם אתה לוחץ על החץ הזה, הטאב עובר משורת הטאבים הרגילה לשורת הטאבים הקפואים.

לחיצה על טאב קפוא מחזירה אותו לשורת הטאבים הרגילים.

בגרסא החדשה שיצאה לא מזמן, יש אפשרות ל auto hide וגם לכפתור שמסתיר ומחזיר על פי דרישה, את סרגל הכלים של הטאבים הקפואים.

שים לב שזה תוסף שלא מתעדכן אוטומטית בינתיים, ומדי פעם בדוק באתר ובבלוג של המפתחים אם יצאו גרסאות חדשות.

הם מקבלים הצעות ייעול ודיווחים על באגים במייל, ומטפלים בהם די מהר.

למשל: לא מזמן יצאה גרסא שנראית די דפוק על ה theme שאני עובד איתו (chromifox) , שלחתי להם מייל ואחרי כמה שעות

הם שלחו לי מייל בחזרה עם קובץ XPI מעודכן וביקשו ממני לבדוק האם עכשיו זה תקין.

בקשר לעובדה שאי אפשר לשים את הסרגל הזה ביותר מחלון אחד של פיירפוקס -הם מודעים לבעיה, וזה לא משהו שאפשר לתקן ככל הנראה כרגע,

אולי בגרסאות הבאות של פיירפוקס, לי בכל אופן זה לא מציק - אני עובד רק עם חלון אחד של פיירפוקס בבית

(בעבודה 3 האמת... אבל בעבודה אין לי צורך בתוסף הזה)

נכון, עובד אחלה.

תודה על ההסבר

לגבי האופצייה של הAUTO HIDE: איך היא שימושית בידיוק?

והאם אתה רואה "תוצאות בשטח" ?

כלומר אתה שם לב להבדל ביצועים ממשיים או משהו מתי שהלשוניות נכנסות למצב קיפאון?

אני אנסה מדי פעם לראות אם יש עידכונים בבלוג שלהם באמת.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה AUTO HIDE שימושי למי שלא רוצה את הסרגל הזה מול הפנים כל הזמן, מה זאת אומרת? הוא סתם תופס עוד שורה

אז אם אני מסתיר אותו 99% מהזמן - הוא לא תופס מקום...

וכן, אני מרגיש הבדל, לא מדדתי אותו כמותית, אבל הוא מורגש (אצלי לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, באמת תוסף מעולה!!

רק הבאסה שהוא לא קולט את זה בעוד אחר שפתוח :'( (לפחות זמנית אם היה אפשר להגדיר לו רגע על ספיציפי..)

אני מקווה שזה יתוקן בקרוב..... קידני, אם יצא לך לראות עידכון לפני שאשים לב אתה מוזמן לעדכן כאן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה עם התוסף ViewMyCurrency

הצלחתי להתקין אותו עם ה nightly tester tools אבל הוא לא עובד לי מה יכולה להיות הבעיה,

הוא צריך לעבוד כי אני זוכר שראיתי שהוא עבד אצל מישהו( בFF3 כמובן)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים שלום,

האם יש איזשהו תוסף או אפשרות ששומרת את כל התוספים + הלינקים + ההגדרות שלי (ההגדרות +ההגדרות שקבעתי לתוספים שלי) כך שאני אוכל ליצור גיבויים.

(חשוב לי לדעת שיש גם אפשרות לשמירת ההגדרות של התוספים).

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנה ויש תוסף, אבל לא צריך את שניהם: אתה יכול פשוט להעתיק את כל תיקיית הפרופיל שלך. פשוט, קל ולא דורש הורדה והתקנה של כלום.

המרכיבים:

1 מחשב

1 מערכת הפעלה

אופן ההכנה:

סגור את פיירפוקס. חשוב מאוד! תעשה את זה כשפיירפוקס פתוח ויהיו דברים שלא יגובו.

מצא את תיקיית הפרופיל של פיירפוקס. הדרך הפשוטה ביותר לדעתי היא לחפש את הקובץ places.sqlite, אני לא מאמין שיש עוד תוכנה עם אותו שם קובץ. אם מצאת כמה, יש לך כמה פרופילים, בדוק את הנתיב כדי לדעת איזה פרופיל אתה רוצה לגבות. ב- WinXP זה יהיה בד"כ משהו כמו:

C:\Documents and Settings\USERNAME\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\RANDOM.PROFILENAME

כש- PROFILENAME בסוף הוא שם הפרופיל של פיירפוקס.

מה שאתה צריך לגבות הוא את התוכן, כולל תתי התיקיות, של התיקייה הזו, כלומר התיקייה בה מצאת את הקובץ places.sqlite. אתה יכול להעתיק אותה למקום אחר או לדחוס אותה, מה שאתה מעדיף.

בזוק סוכר לפי הטעם. להגיש קר.

כדי לשחזר את הגיבוי או להעביר אותו למחשב אחר:

סגור את פיירפוקס אם הוא פתוח. חפש שוב את הקובץ places.sqlite. שפוך את הגיבוי כולו לתיקייה בה places.sqlite נמצא, כך שהקבצים הישנים ידרסו את החדשים. אם לא מצאת את הקובץ, כנראה שעוד לא הרצת את פיירפוקס במחשב הזה, הרץ את הדפדפן וסגור אותו, אפילו בלי לגלוש - בהרצה הראשונה נוצר לך פרופיל.

בהרצה הבאה תקבל את הדפדפן בדיוק כפי שהיה כשגיבית אותו.

רק דבר אחד לא מגובה בשיטה הזו: הפלאגאינים כגון , ג'אווה וכו'. הם בעייתיים גם כיוון שהם יושבים בד"כ בתיקייה אחרת, שמשותפת לכל הפרופילים, גם בגלל שהם יכולים גם לשבת בכל מקום אחר בדיסק וגם בגלל שלפעמים דורשים עוד קבצים שמפוזרים לך תדע איפה. אבל זו לא בעיה, 99% מהפלאגאינים הפופולאריים יותקנו מהאתר של מוזילה בפעם הראשונה בה תגיע לאתר בו נעשה בהם שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחפש תוסף או אפשרות, שאני יוכל לפתוח את הכל הלינקים שיש בעמוד הנוכחי, או שתראה לי את כל הלינקים ואני יסמן מה אני רוצה ומה לא

תודה מראש

אני משתמש בLINKIFICATION שהופכת את כל הכתובות בדף לקישורים. יש עוד תוסף שמאפשר הפיכת כתובת לקישור אם הסמן מרחף

מעליה, אמור להפחית שימוש במעבד. תחפש בתר'ד כבר דנו בזה לפני כמה עשרות עמודים.

אני לא על כתובות לקישורים

אני מחפש תוסף שיפתח את כל הקישורים ב THREAD בפורום/אתר כלשהו

לדוגמא:

http://XXX.com

http://ttp.com

וכו'

יש מלא קישורים בתוך "נושא" בפורום , ואני רוצה לפתוח אותם אוטומטית

איך אני עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...