Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 200 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחפש את התוסף האלטרנטיבי של no script, פשוט התמכרתי אליו (אני אחרי פירמוט, היה לי גיבוי לפרופיל אבל הוא תוסף ממש טרי אצלי).

אגב, האייקון שלו בצורת דגל (אדום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחפש את התוסף האלטרנטיבי של no script, פשוט התמכרתי אליו (אני אחרי פירמוט, היה לי גיבוי לפרופיל אבל הוא תוסף ממש טרי אצלי).

https://www.requestpolicy.com/

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מכור אליו, לא מבין איך אפשר בלי :nixweiss:[br]פורסם בתאריך: 28.12.2010 בשעה 22:11:51

בלאקליסט זה ממש טפשי. אם תכנס לאתר שמריץ סקריפט זדוני, אתה לא תדע להכניס אותו מראש לרשימה..

למה צריך תוסף אלטרנטיבי ל NO SCRIPT? במה הוא עדיף על המקור?

מהFAQ של האתר

Is RequestPolicy an alternative or competitor to NoScript?

No! :)

NoScript is a tool that gives you a default deny policy for JavaScript, Java, Flash and other plugins. NoScript allows you to whitelist scripts and objects from domains you trust.

RequestPolicy is a tool that gives you a default deny policy for cross-site requests. RequestPolicy allows you to whitelist cross-site requests you trust.

How does RequestPolicy help you where NoScript does not? RequestPolicy will protect you from various attacks that NoScript will not (such as CSRF attacks, though there some special cases that NoScript protects against) and will give you greater privacy while browsing.

Also, RequestPolicy will give you finer-grained control over JavaScript and plugins when you use it with NoScript. For example, if you whitelist a domain with NoScript to allow it to run JavaScript, then that domain will also be allowed to run JavaScript when you are on any other site that you have whitelisted with NoScript. RequestPolicy makes sure that when it is JavaScript from a third-party site, it will still be restricted unless you have allowed those cross-site requests.

Conversely, NoScript gives you protection that RequestPolicy does not. RequestPolicy will not keep you safe from malicious JavaScript or vulnerable plugins on the current site you are visiting, So, NoScript is absolutely essential for browser security.

Having two separate tools that each do their specific jobs well is the best approach. NoScript is an amazing extension and is absolutely essential (like RequestPolicy) to using securely. It is best to use both RequestPolicy and NoScript.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוסף\דרך כלשהיא לעקוב אחרי צריכת הזכרון\מעבד של טאבים בודדים? מדי פעם השימוש במעבד בתהליך של FF קופץ ל90% ואני לא יודע

מה גורם לזה. יש דרך לברר זאת (חוץ מלסגור טאב אחרי טאב ולקוות לטוב)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ?

אתה משתמש גם ב NoScript ?

1- פשוט - 0 פרסומות, שום מידע לא נאסף ללא אישור ידיעתך (לא כל כך אכפת לי אבל ככה אתרים עולים קצת יותר מהר). החסרון היחיד הוא כשמבקרים באתרים חדשים לפעמים צריך לאשר לו זמנית לאפשר גישה לכתובות שמחוף לדף על מנת להציג את המידע המבוקש בדף, לוקח לו שניה לעשות REFRESH.

2- לא, השתמשתי בו לפני שהכרתי את RP והוא היה מעצבן אותי בערך כמו הפרסומות/סקריפטים שהוא היה חוסם ^_^

אולי אם מקנפגים אותו כמו שצריך הוא עובד טוב אבל אני לא הסתדרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- פשוט - 0 פרסומות, שום מידע לא נאסף ללא אישור ידיעתך (לא כל כך אכפת לי אבל ככה אתרים עולים קצת יותר מהר). החסרון היחיד הוא כשמבקרים באתרים חדשים לפעמים צריך לאשר לו זמנית לאפשר גישה לכתובות שמחוף לדף על מנת להציג את המידע המבוקש בדף, לוקח לו שניה לעשות REFRESH.

2- לא, השתמשתי בו לפני שהכרתי את RP והוא היה מעצבן אותי בערך כמו הפרסומות/סקריפטים שהוא היה חוסם ^_^

אולי אם מקנפגים אותו כמו שצריך הוא עובד טוב אבל אני לא הסתדרתי.

0 פרסומות (או קרוב לזה) יהיו לך גם אם תשתמש ב-Adblock Plus עם ההרשמות המתאימות: רשימה אנגלית כללית + רשימה ישראלית.

http://code.google.com/p/israellist/

לגבי הפרטיות: תרשם בנוסף ל-EasyPrivacy או לרשימה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

0 פרסומות (או קרוב לזה) יהיו לך גם אם תשתמש ב-Adblock Plus עם ההרשמות המתאימות: רשימה אנגלית כללית + רשימה ישראלית.

http://code.google.com/p/israellist/

לגבי הפרטיות: תרשם בנוסף ל-EasyPrivacy או לרשימה דומה.

וואי תודה באמת היתה חסרה לי הרשימה הישראלית בABP!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...