Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 163 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחזק. :xyxthumbs:

יש כמה שהן מאסט:TIKTAK ,AIOS, ABP, TMP ,TABSIDEBAR. :yelclap:

בלי אחת מאלה אני לא עובר ל-FF4 גם אם הוא יהיה הדפדפן היחיד באזור. :nono:

בנוסף יש עוד כמה הרחבות שעושות את החיים עם השועל נוחים יותר: AUTOFILL FORMS, GM, QTL. :hi:

בלי כל השאר אפשר להסתדר.

הלכתי ובדקתי ו- tictak אכן נראה כמו תוסף חובה (ובדיוק מה שכבר זמן רב חיפשתי)

אבל.. נראה שאינו תומך ב- 3.6 :-[

יש משהו לעשות בנדון? (כלומר לבד מלשנמך ל- 3.5...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או להתקין את זה:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6543?src=api

או:

1. Type about:config into Firefox’s address bar and click the “I’ll be careful, I promise!” button.

2. Right-click on the window. Select New > Boolean.

3. When asked to enter the preference name, type extensions.checkCompatibility.3.6 and click OK.

4. Make sure false is selected/highlighted and click OK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי ובדקתי ו- tictak אכן נראה כמו תוסף חובה (ובדיוק מה שכבר זמן רב חיפשתי)

אבל.. נראה שאינו תומך ב- 3.6 :-[

יש משהו לעשות בנדון? (כלומר לבד מלשנמך ל- 3.5...)

להשתמש ב-MRTOOL KIT (הרחבת חובה :kopfpatsch:) כדי להבהיר להרחבות לא מותאמות שהן כן מותאמות. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

נסה את הפתרון שמוצע כאן

http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?f=38&t=338477&start=0&st=0&sk=t&sd=a

[br]פורסם בתאריך: 22.02.2010 בשעה 17:48:19

להשתמש ב-MRTOOL KIT (הרחבת חובה :kopfpatsch:) כדי להבהיר להרחבות לא מותאמות שהן כן מותאמות. :bash:

טוב, שאלה

האם אתה מתכוון ל- MR TECH TOOLKIT? (כי זה הדבר הכי קרוב שמצאתי ל- MRTOOL KIT .

ואם כן, הורדתי ונראה שמדובר על חתיכת תוסף מפוצצץ באופציות ויקח לי קצת זמן להכיר אותו, אז עד אז תוכל לומר לי כיצד לקנפג אותו כדי לאפשר הרחבות לא מותאמות

אני גם מקווה שבאותה הזדמות הוא יאפרש לי להשתמש ב IE TAB - הוא חסר לי ונראה שאין לו אלטרנטיבה מספיק טובה (שגם אינה חולקית קוקיז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם דנים פה על הפעלה ממוזערת של פיירפוקס, ולא "ממוקסמת".

וכן, התוסף שמצאת זה מה שהתכוונו אליו פה, וההגדרה שאתה צריך היא

Miscellaneous >> XPI Install Config >> Enable Addon Compatibility Checking

אתה צריך להסיר את הסימון

ממליץ גם על הדרך לסמן את הוי שמתחתיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה, DaySleeper

1. אופס משום מה קראתי את הודעת מינימייז ולא מקסימייז - סורי

2. עשיתי מה שאמרת ואכן נראה ש- TIKTAK התקבל (אם כי באופן מעניין אינו הופך טקס בפנים העמוד בחלק מהאתרים - מעריכה שזה קשור בצורת הכתיבה בהם - היש משהו לעשות בנושא?

3. נסיתי לאפשר את ה- IE TAB ואכן אפשרתי אותו אולם אני מקבלת מסך שחור כאשר אני מנסה לפתוח דרכו.

לכן הסרתי את ה- IE (לגמרי) והתקנתי את ה- CORL אולם כאשר התקנתי אותו קבלתי הודעה שיש איזו בעיה והאם להסיר את ה- MR. לא אישרתי וכעת נראה שהCORL אינו - רשום כעובד אבל אין אינצקציה לכך בתפריט העכבר (קליק ימני) האם אכן יש התנגשות בין התוספים והאם ניתן לפתור את זה ע"י קינפוג כלשהו?

4. סימנתי את התיבה תחתיו כפי שאמרת. תוכל לומר לי מה המטרה בכך ובמה זה מועיל?

5. אני = היא.

או להתקין את זה:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6543?src=api

או:

1. Type about:config into Firefox’s address bar and click the “I’ll be careful, I promise!” button.

2. Right-click on the window. Select New > Boolean.

3. When asked to enter the preference name, type extensions.checkCompatibility.3.6 and click OK.

4. Make sure false is selected/highlighted and click OK.

תודה על התשובה, Art Tatum

בינתים התקנתי את MR TOOL KIT אך אם אראה שאינו עונה לצרכי בהחלט אשקול לעבור ל- Nightly Tester Tools 2.0.3

אגב, טרם עברתי בפרוטרוט על האופציות של שני התוספים, האם כפי שלפחות נדמה MT TOOL KI עולה עליו, או שיש דברים בהם דווקא ה- Nightly Tester Tools 2.0.3 עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אופס משום מה קראתי את הודעת מינימייז ולא מקסימייז - סורי

2. עשיתי מה שאמרת ואכן נראה ש- TIKTAK התקבל (אם כי באופן מעניין אינו הופך טקס בפנים העמוד בחלק מהאתרים - מעריכה שזה קשור בצורת הכתיבה בהם - היש משהו לעשות בנושא?

3. נסיתי לאפשר את ה- IE TAB ואכן אפשרתי אותו אולם אני מקבלת מסך שחור כאשר אני מנסה לפתוח דרכו.

לכן הסרתי את ה- IE (לגמרי) והתקנתי את ה- CORL אולם כאשר התקנתי אותו קבלתי הודעה שיש איזו בעיה והאם להסיר את ה- MR. לא אישרתי וכעת נראה שהCORL אינו - רשום כעובד אבל אין אינצקציה לכך בתפריט העכבר (קליק ימני) האם אכן יש התנגשות בין התוספים והאם ניתן לפתור את זה ע"י קינפוג כלשהו?

4. סימנתי את התיבה תחתיו כפי שאמרת. תוכל לומר לי מה המטרה בכך ובמה זה מועיל?

5. אני = היא.

1. הכוונה היא מה שחשוב (למרות שגם פיתרון יכול להיות נחמד) :P

2. באיזה אתרים הוא לא עובד לך? לא נתקלתי בבעיה בעבר

3. אני התקנתי את CORAL כשה- IE היה עדיין מותקן, ואז עשיתי לו DISABLE. הכל עובד לי אז לא נראה לי שיש התנגשות...

לא הבנתי בדיוק מה הייתה ההודעה שקיבלת ומה עשית ומה המצב עכשיו, אבל תנסי להסיר את שניהם, להפעיל מחדש את השועל, ואז להתקין שוב.

4. זה מבטל את הספירה לאחור שיש על הכפתור OK כשמתקינים תוסף.

5. מצטער :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה, Art Tatum

בינתים התקנתי את MR TOOL KIT אך אם אראה שאינו עונה לצרכי בהחלט אשקול לעבור ל- Nightly Tester Tools 2.0.3

אגב, טרם עברתי בפרוטרוט על האופציות של שני התוספים, האם כפי שלפחות נדמה MT TOOL KI עולה עליו, או שיש דברים בהם דווקא ה- Nightly Tester Tools 2.0.3 עדיף?

אני מעולם לא התקנתי אף אחד מהם.

בשביל התוסף הישן שרציתי להתקין השתמשתי בהגדרה הפשוטה בabout:config שנתתי קודם.

זה קצר ולעניין, אין לי צורך ביותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה תשובות:

1. TIKTAK- משנה את הטקסט שהוקלד ב-url bar, searchbox, ו-textarea בלבד, כלומר רק נתונים שהוקלדו ע"י המשתמש.

בנוסף, הסמן צריך לעמוד על השדה עליו רוצים לעשות את המניפולציה.

אם יש בשדה מיקס של אנגלית ועברית הכל (כולל הכל) יהפוך לשפה אחת - לפי ההקשר.

2. Coral IE Tab - לא אמורה להיות בעיה בהתקנתה, ובטוח לא בעייה שתדרוס את הסרת Mr Tech Toolkit,

ל-IE TAB המקורית יש בעייה לעבוד מול IE8, ב-Coral IE Tab לא אמורה להיות הבעיה.

בנוסף, Coral IE Tab מאפשרת שיתוף עוגיות בין השועל לאקספלורר, הפעלת ABP תחת אקספלורר והפעלת כיישום חיצוני.

3. באשר ל-Mr Tech Toolkit מול Nightly Testers Toolkit - שתיהן מאפשרות עקיפה של מנגנון בדיקת ההתאמה,

אבל ל-Mr Tech Toolkit יש עוד הרבה אפשרויות שימושיות (רשימת כל ההרחבות להעתקה, מניעת בדיקת עדכונים להרחבה ספציפית, ועוד).

גם אם אין לך חפץ באפשרויות המתקדמות של Mr Tech Toolkit - הן לא מזיקות, אפשר לא להשתמש בהן.

מה שכן, לא כדאי להתקין את שתי ההרחבות ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הכוונה היא מה שחשוב (למרות שגם פיתרון יכול להיות נחמד) :P

2. באיזה אתרים הוא לא עובד לך? לא נתקלתי בבעיה בעבר

3. אני התקנתי את CORAL כשה- IE היה עדיין מותקן, ואז עשיתי לו DISABLE. הכל עובד לי אז לא נראה לי שיש התנגשות...

לא הבנתי בדיוק מה הייתה ההודעה שקיבלת ומה עשית ומה המצב עכשיו, אבל תנסי להסיר את שניהם, להפעיל מחדש את השועל, ואז להתקין שוב.

4. זה מבטל את הספירה לאחור שיש על הכפתור OK כשמתקינים תוסף.

5. מצטער :-*

תודה על התשובה, DaySleeper

2. האתר אשר בינתיים ראיתי שהטיקטק לא עובד בו הוא קפה דמרקר - שם ניסיתי להפוך טקסט שכתבתי ולא היתה תגובה. באתר הזה לאומת זאת ניסיתי והוא עבד יופי . לינק לקפה דמרקר http://cafe.themarker.com/

3. היות ואמרת לי להסיר ולהתקין מחדש את שניהם - היות וכבר הסרתי ניסיתי את השיטה עליה Art Tatum המליץ. ועושה רושםם שהטיקטק עובד. כך שכבר לא התקנתי מחדש את ה- MR אלה רק את הקורל. והנה, הקורל למרות שמותקן לא עובד. מצרפת תמונת מסך של מקש ימני.

4. אין בעיה. קרה (בווב) לרבים וטובים לפנייך :)

אני מעולם לא התקנתי אף אחד מהם.

בשביל התוסף הישן שרציתי להתקין השתמשתי בהגדרה הפשוטה בabout:config שנתתי קודם.

זה קצר ולעניין, אין לי צורך ביותר מזה.

Art Tatum

עשיתי את הדברים הללו אתמול כאשר הייתי עייפה וכנראה פספתי מה שכתבת. בכל מקרה, היות ויועץ לי להסיר את שני התוספים, ניסיתי את שיטתך ועושה רושם שהטיקטק עובד יופי ללא צורך בתוסף מיוחד לשם כך. בינתיים איני מתקינה אף אחד משניהם.

תודה :xyxthumbs:

כמה תשובות:

1. TIKTAK- משנה את הטקסט שהוקלד ב-url bar, searchbox, ו-textarea בלבד, כלומר רק נתונים שהוקלדו ע"י המשתמש.

בנוסף, הסמן צריך לעמוד על השדה עליו רוצים לעשות את המניפולציה.

אם יש בשדה מיקס של אנגלית ועברית הכל (כולל הכל) יהפוך לשפה אחת - לפי ההקשר.

2. Coral IE Tab - לא אמורה להיות בעיה בהתקנתה, ובטוח לא בעייה שתדרוס את הסרת Mr Tech Toolkit,

ל-IE TAB המקורית יש בעייה לעבוד מול IE8, ב-Coral IE Tab לא אמורה להיות הבעיה.

בנוסף, Coral IE Tab מאפשרת שיתוף עוגיות בין השועל לאקספלורר, הפעלת ABP תחת אקספלורר והפעלת כיישום חיצוני.

3. באשר ל-Mr Tech Toolkit מול Nightly Testers Toolkit - שתיהן מאפשרות עקיפה של מנגנון בדיקת ההתאמה,

אבל ל-Mr Tech Toolkit יש עוד הרבה אפשרויות שימושיות (רשימת כל ההרחבות להעתקה, מניעת בדיקת עדכונים להרחבה ספציפית, ועוד).

גם אם אין לך חפץ באפשרויות המתקדמות של Mr Tech Toolkit - הן לא מזיקות, אפשר לא להשתמש בהן.

מה שכן, לא כדאי להתקין את שתי ההרחבות ביחד.

תודה על התשובה, em28

1. הבנתי שכך הדבר. עמגתי על הטקסט אולם בניגוד לאתר הזה בו הוא התחלף ללא בעיה(די באסה שהכל מתחלף אבל שיהיה) באתר קפה דמרקר לא הצלחתי לבצע את המניפוליה וזאת כאשר עשיתי את אותם מהלכים בדיוק, מהלכים אותם גם אתה ציינת.

2. כאמור, הסרתי את שני התוספים והתקנתי מחדש ראת הקורל. נראה שלא עובד. כאמור מצורפת תמונת מסך.

3. מהמעט שיצא לי לקרא לשתיבהן יש מספר פונקיות וייתכן ררצוי שאעבור עליהן לראות אם משהו בינהן רחשוב בעיני כאגע. בינתיים כמו שכתבתי היות והסרתי כבר ניסיתי את השיטה עליה Art Tatum המליץ והיות ועבדה לי כבר לא התקנתי מחדש את ה- MR.

אגב, התקנתי כמה תוספים ופתאום אני רואה שכמה אפשריות נעלמו לי מהרייט קליט בינהן undo.

איני יודעת איזה תוסף גרם לכך, אבל אני תוהה אם יש אפשרות לשחזרן לתפריט

עריכה:

עושה רושם שהקורל עובד. פשוט לא ראיתי אותו במקום שרגילה ההיתי את ה- IE מקווה שלא יהיו איתו בעיות ותקלות.

ה- UNDO עדיין נעלם.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שביטול בדיקת גרסאות של תוספים ישנים בכדי להתקינם, טובה בעיקר לתוספים קטנים ופשוטים שבהם אין שום סיבה שלא יעבדו או שיתנגשו עם גרסת חדשה.

הסיבה היחידה שהם לא ניתנים להתקנה היא בגלל שהיוצר שלהם לא הגדיר לתוסף שהוא תואם לגרסאות חדשות למרות שפועל הוא כן.

כמו הTIKTAK וTAB HISTORY (שזה MUST מבחינת כל מי שמכיר והשתמש בזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...