עזרה| מתלבט, צריך המלצות למסך 22" LCD - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| מתלבט, צריך המלצות למסך 22" LCD

Froze

Recommended Posts

אסוס, מחירו בחנות הזו- 1090

http://www.dealer4u.co.il/ProductDetails.asp?id=362

יש לי עוד שאלה, במידה ואני קונה מע' יש אפשרות לחברם למסך למרות שיש לו מבנים?

והאם ניתן לקנות שלט (בנפרד), ולשלוט על המסך? (אוניברסלי יכול לעבוד?).

מה דעתך על הסמסונג 2253BW?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צריך להבין שפשוט אין דבר כזה כיול צבעים אמין ב-TN. אם רוצים מסך מכוייל ומדוייק בצבעים למשעי לוקחים מבוסס פאנל VA/IPS עם מכלול צבעים סטנדרטי. יש מעט כאלו בהיצע השוק ומבין המעט רק היקרים מאוד תומכים ב-HDCP ובעלי מכלול צבעים סטנדרטי, כאשר הזול ביותר הוא ה-S1932 של איזו והוא 19" לא רחב לא נראה לי אידיאלי לקונסולות משחקים אבל הוא באמת איכותי. למשחקים כיול צבעים לא ממש חשוב.

אתה לא מבין. ראיתי די הרבה מסכי LCD בחיים -כולם אומנם 15-19 אינץ' וכולם TN - אבל הצבעים שלהם היו הרבה יותר טובים מהאסוס. אני בקושי משחק (אם בכלל), אז אני לא יכול להגיד לך אם זה מפריע או לא - אבל אני רואה ואני חייב להגיד לך שאני נהנה יותר לראות על המחשב הנייד שלי (15 אינץ') מאשר על האסוס, כי אולי התמונה באסוס גדולה יותר, אבל הצבעים מזעזעים. אני מעדיף תמונה קטנה יותר ואיכותית על תמונה גדולה וגרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? בוודאי שזה כן. שיטת האלימנציה. נגיד שיש 10 דגמים אפשריים שהוא מתלבט בינהם, אמרתי לו שמניוסני דגם אחד מתוכם הוא גרוע, זה עזר לו - צמצם את האפשרויות שלו. זה כמו שמי שרוצה לקנות אוטו חדש ולומד שנגיד רנו גרועה זה עוזר לו, כי הוא לא יקנה אותה. ומאיפה שאני אכיר דגמים אחרים? קניתי את האסוס על בסיס המלצות בפורום וביקורות באינטרנט והתאכזבתי קשות. ראיתי גם כמה מסכים באופיס דיפו (וה-932BF האמת נראה לי איכותי מאוד) אבל אני לא יודע עד כמה אפשר ללמוד מתצוגה של הדסקופ. לרוב החברים שלי בעיקר יש מסכי LCD 17 שהם קנו סתם לפני שנתיים שלוש (והם נראים בסדר גמור האמת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מהיום אני מפסיק להמליץ על האסוס VW222U, אולי הגיע הזמן לשקול אופציות אחרות. אני יכול להבין שאתה לא היחיד כי היו לפחות עוד שניים שטענו כמוך כי כיול הצבעים לא נראה טוב בעיניהם ואין לי בכלל סיבה טובה לריב על מסך 22" עם פאנל נחות. אני מעדיף להסתמך על העיניים ושיטת הסקירה של ארז ורבר יותר מאשר על הסקירות של Xbit.

אפשר לקחת את ה-Dell E228WFP יש לו תמיכת HDCP ב-DVI.

http://hwzone.co.il/reviews/22inch/17/

אפשרות נוספת היא לשקול את הסמסונג 2243BW, שעליו אנשים בפורום לא הביעו יותר מדי תלונות לגבי כיול צבעים, ויתרונו לעומת ה- הוא האפשרות לשנות את גובהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Guy King,

הסיבה שה-VW222U הפך לפופולרי בפורום (גם אני המלצתי עליו לא פעם אחת) היא מחירו הזול יחסית ל- ולמסכים האחרים המקבילים לו מבחינת הנתונים, וכן הביקורת החיובית של אולג ארטמונוב (FCENTER/XBIT), בתוספת הביקורת החיובית של ארז על אחיו ה-MW221C פה ב-HWZONE.

מובן שאין להסיק אוטומטית על אחד מהם על פי השני, וכן שהביקורת של ארטמונוב אינה תורה מסיני. למען הסר ספק, מעניין אותי לדעת באילו מצבי תמונה הרצת את ה-VW222U, ובאיזה אופן בדיוק מתבטא חוסר הדיוק בצבעים.

בביקורת של FCENTER רואים בבירור שעם ניגודיות גבוהה מ-75% (וברירת המחדל היא 80%) הצבעים מגיעים לרוויה מוקדם מידי ויש אובדן חמור של גוונים בהירים, ואילו בערכי ניגודיות נמוכים יותר, המצב די טוב. כמו כן, כל מצבי התמונה מלבד Standard מתאפיינים בדיוק צבעים זוועתי באמת (וכך זה ברוב המסכים שיש להם מצבים "מיוחדים" כאלה). אם אתה מריץ את המסך באחד מהמצבים האלה, חוסר שביעות הרצון מובן, אבל אם הבעיות קיימות גם במצב Standard וניגודיות 70% ומטה - כנראה יש באמת ליקוי כלשהו שהביקורת של FCENTER לא עלתה עליו.

כמובן, אם יש מצב לתמונות השוואה בין המסך שלך למסך של הנייד, אשר לטענתך מדויק יותר - נשמח כולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Guy King התלונן עוד קודם לכן והוסבר לו ולאנשים נוספים גם בפוסט אחר על העניין של ההמלצה לא לעלות את הניגודיות מעבר ל-75%, כפי שבביקורת הומלץ ולא להחליף לשום מצב שונה מ-standart. שם הוא אמר שהוא לא סובל את כל המצבים חוץ מה-Standard ועכשיו הוא חוזר על אי-שביעות רצון למרות זאת.

נדיר שמבקרי מסכים מפשלים עם הניתוח שלהם. אני לא הייתי אומר באופן גורף שכל הביקורות ב-XBit רעות כי בכל זאת ה-2007WFP/FP ו-200P7ES התגלו כמסכים מצויינים באיכות תמונה. אני רק מאוכזב שאין היעזרות במכייל לתוצאות dE94 ממוצע כפי שזה מקובל לבצע בביקורות של ארז, PRAD, Behardware, flatpanels, TFT Central ועוד.

קל מאוד למצוא פאנלים איכותיים מכויילים מהקופסא גם בלי מכייל כבעלי איכות תמונה נפלאה. יותר קשה לבחור בין מסכי TN על סמך העיניים, ומכייל הוא כלי עזר מצויין לבחינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבור קונסולת משחקים כ-PS3 ניתן להסתפק בכבל HDMI-to-DVI עם המסך הנ"ל של Dell ואת המחשב אתה מחשב לאנלוגית. אבל בענייני רמקולים, עושר של כניסות וארגונומיה אתה לא מתפשר, אז אציע לך לעיין בביקורת של ה-Chimei 222H:

http://www.prad.de/en/monitore/review/2007/review-chimei-cmv-222h.html

הוא עולה פחות כסף מה-225MS

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=692773

אם לא תמצא אותו במלאי, אז בסופו של דבר אם תרצה ברמקולים, כנראה שיהיה עליך לנסות להשיג 225MS במחיר נמוך ככל שתוכל. הצ'אי מאי מאפשר לך לשנות את הגובה - מה שחסר בסמסונג לכן הוא יניב תמורה טובה יותר לכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...