עזרה| מתלבט, צריך המלצות למסך 22" LCD - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| מתלבט, צריך המלצות למסך 22" LCD

Froze

Recommended Posts

היי

אני מעוניין לקנות מסך LCD 22" שאני יוכל לחבר אליו גם את הPS3 וגם את המחשב, רצוי שיהיה לו .

לא חשבתי על דגם מסוים אך בין הבירורים שעשיתי, באופיס דיפו המליצו לי על 225MSוSamsung וגם VW222UוAsus.

השימוש שלי הא בעיקר למשחקים וכו'.

אשמ חלשמוע המלצות ועזרה, כדי שאני אוכל לקנות מסך חדש במהרה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול לקנות מתאם DVI-to- לחברו לכרטיס מסך, ובנוסף לזה לרכוש כבל -DVI אשר יחובר למסך ב-DVI ולהעביר את הכבל בהתאם לצורך בין המחשב לקונסולה - דבר שיחסוך לך מאות שקלים לטובת האסוס.

אפשרות נוספת היא ה-Chimei 222H עם ארגונומיה משוכללת אשר בו קיימים כל החיבורים של הסמסונג 225MS למעט DVI והמחשב יכול להיות מחובר ב-D-Sub במקביל לקונסולה ב-. אתה אולי מתפשר כאן על איכות הטקסט ב-D-Sub , אבל יכול לחסוך עם הצ'אי מאי סכום מכובד לעומת ה-225MS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני די נוטה לטובת הASUS.

לא הבנתי את מה שהסברת על החיבור לכרטיס מסך. למסך יש כניסת DVI, אני פשוט יכול לחבר את הקונסולה בכבל לDVI ואת המחשב ביציאה האנלוגית, לא?

יש המלצות למסכי טובים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להבין שפשוט אין דבר כזה כיול צבעים אמין ב-TN. אם רוצים מסך מכוייל ומדוייק בצבעים למשעי לוקחים מבוסס פאנל VA/IPS עם מכלול צבעים סטנדרטי. יש מעט כאלו בהיצע השוק ומבין המעט רק היקרים מאוד תומכים ב-HDCP ובעלי מכלול צבעים סטנדרטי, כאשר הזול ביותר הוא ה-S1932 של איזו והוא 19" לא רחב לא נראה לי אידיאלי לקונסולות משחקים אבל הוא באמת איכותי. למשחקים כיול צבעים לא ממש חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר התבלבלתי.

אחד הדברים שחשובים לי זה תמיכה בHD כמובן, ההתלבטות בין הסמסונג 5MS הייתה בעיקר בגלל שהוא די ותומך בHD ועל מסך מחשב אני לא בטוח שיראו אותו דבר (אלא אם כן תגידו לי אחרת..)

בקיצור, על מה אתם כן ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירו באופיס דיפו עומד על 2100 שקלים בערך.

את האסוס המחיר הזול ביותר מצאתי הוא כ 1000 שקלים.

את הסמסונג ראיתי גם במחירה פומבית, אבל בכל מקרה זה בערך הטווח מחירים, בין האלף לאלפיים (סביבות ה1500) אבל יש די הרבה מסכים שאפשר למצוא במחירות פומביות.

השאלה היא מה אתם ממליצים ע"פ צרכים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר הסמסונג 225MS הוא מוגזם לטעמי. אין הבדל מבחינת הצגת HD בין האסוס לסמסונג, ואתה יכול ללכת על האסוס ללא בעיה מכיוון שאיכות התצוגה של שניהם דומה. יש להם אותו פאנל מסוג TN.

לתמיכת HD של קונסולת משחקים ונגן בלו-ריי כ-PS3, נדרש יישום תקן HDCP על מחבר DVI או HDMI. האסוס לא בעייתי מבחינה זו כי יש לו תמיכת תקן HDCP ב-DVI.

http://en.wikipedia.org/wiki/HDCP

מהירות התגובה המוצהרת היא נתון שלא ניתן לאמוד אותו כרלוונטי להתאמה למשחקים. קרא על זה במדריך של הפורום בסטיקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תודה קודם כל על העזרה המהירה והמקצועית.

אתה אומר שאני יכול ללכת בלב שלם על האסוס? אין אחרים במחיר הזה הטובים ממנו?

חבר המליץ לי על הסמסונג 22BW וה W2252TQ. מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירו באופיס דיפו עומד על 2100 שקלים בערך.

את האסוס המחיר הזול ביותר מצאתי הוא כ 1000 שקלים.

את הסמסונג ראיתי גם במחירה פומבית, אבל בכל מקרה זה בערך הטווח מחירים, בין האלף לאלפיים (סביבות ה1500) אבל יש די הרבה מסכים שאפשר למצוא במחירות פומביות.

השאלה היא מה אתם ממליצים ע"פ צרכים שלי.

אתה יכל בבקשה לשלוח לי לינק למקום שבו מצאת את הVW222U ב- 1000?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...