DELL 2009W-יש מה להגיד? המלצות למשהו אחר? מעודכן! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2009W-יש מה להגיד? המלצות למשהו אחר? מעודכן!

davidreznic

Recommended Posts

1. ראיתי שאפשא לסובב את המססך. כשמעבירים אותו למצב מאונך, התצוגה גם מתחלפ באופן אוטומתי או שצריך לשנות משהו בהגדרות?

2.קראתי בסיקור אחד שיש מצב DESKTOP, , MULTIMEDIA מה ההסדל ביניהם?

זהו לבינתים, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המצב מאונך נקרא PIVOT,והתצוגה לא משתנה ומותאמת אטוטומטית אלא צריך לשנות דרך הדרייבר או תוכנה

המצביםן המוגדרים אמורים להכיל כיול מיטבי לתכונה הספציפית שאתה רוצה לראות סרט לעבוד על טקסט או לשחק,זה שמנה את ערכי הבהירות והצבע RGB

אני לא השתמשתי בזה אף פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. כנראה שאני כבר לא אשיג אותו. אזל בכל החנויות וירד מפס הייצור. אני "אתפשר" על 2009W. הוא קצת יותר זול מה 2007WFPאבל יש לו זוויות צפיה של 160 אנוכי ו- 170 אופקי,ל 2007WFP יש 178 לאופקי ולאנוכי. ניגודיות של 1:2000, ומצב PIVOT. אמא שלי עובדת בבית די הרבה (צילומי CT), והמסך בעבודה שלה מאונך-וזה הרבה יותר נוח לה-אני צריך גם PIVOT יש לכם עוד משהו להוסיף על המסך הנ"ל?

http://www1.euro.dell.com/content/products/productdetails.aspx/monitor_2009wfp?c=il&l=he&s=bsd

http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=21561

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-2009W יש החלפה על פיקסל 1 תוך 48 שעות. ו-22 אינץ' גדול מידי לשולחן שלי.

מצאתי בחנות אחת את ה2007WFP מתצוגה, עם שנתיים אחריות, S-, והמחיר: 1500 שקלים. הבחור אמר לי שהוא מצב מעולה, אף אחד לא נוגע בו. ושהוא ישבור ת'ראש למי שנוגע במסכים בתצוגה בחנות שלו. שווה נסיון?

מנקסטופ אני לא רוצה כי זה ממש יקר, כנארה גם ייבוא אפור/מקבילי, רחוק מהבית, במקרה של מימוש אחריות לא יהיה להם מה להציע, ואי אפשר לבדוק אותו אצלהם...הם אמרו שהם לא פותחים מסכים בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי בחנות אחת את ה2007WFP מתצוגה, עם שנתיים אחריות, S-, והמחיר: 1500 שקלים. הבחור אמר לי שהוא מצב מעולה, אף אחד לא נוגע בו. ושהוא ישבור ת'ראש למי שנוגע במסכים בתצוגה בחנות שלו. שווה נסיון?

שווה גם שווה (בתנאי שאתה בוחן את המסך בקפדנות ומוצא שהוא תקין).

מנקסטופ אני לא רוצה כי זה ממש יקר, כנארה גם ייבוא אפור/מקבילי, רחוק מהבית, במקרה של מימוש אחריות לא יהיה להם מה להציע, ואי אפשר לבדוק אותו אצלהם...הם אמרו שהם לא פותחים מסכים בחנות.

במקרה של מימוש אחריות לא יהיה לאף אחד מה להציע, אבל המחיר (החדש), המרחק והתנאים (החדשים) הם בהחלט פקטורים קריטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם החנות שיש לה WFP מתצוגה והם אמרו שבמקרה שאני אצטרך לממש אחריות, לדל יש חלקים/מסכים חלופיים שמיועדים רק למימוש אחריות ולא למכירה.

מצד שני, גם אם בתור מימוש אחריות יביאו לי את ה2009W אני לא אפגע מזה יותר מדי כי הWFP שלהם עולה 500 שקלים פחות ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תפגע? בעוד איך תפגע.

זה שתגיד ותנסה לשכנע את עצמך שזה לא יפגע לא יעזור.

ראסמי ה2007WFP מסך איכותי יותר מה2009W וזה לא משנה מה המחיר שהם מתומחרים בארץ.

ראש בראש ה2007WFP מתעלה על ה2009W בכל קריטריון (בעקבות הפאנל האיכותי), אולי מלבד העיצוב והחידוש שזה מסך חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...