למה המדינה כ"כ סבלנית בנוגע לשמאל הקיצוני? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה המדינה כ"כ סבלנית בנוגע לשמאל הקיצוני?

Pika007

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא עניין של מודל לחיקוי, זה עניין של מציאותיות.

מה לעשות אנחנו לא חיים באזור אירופאי, מערבי או מתקדם. ואלא אם כן בא לך להתחיל לחנך ולקדם את כל הסובבים אותנו ולהביא אותם לשנת 2008..

point is שאנחנו לא יכולים לשפוט את עצמנו ואת הסובבים אותנו באותם עיניים. אנחנו לא יכולים לשאוף להיות נאורים ומתקדמים ואירופאים ולהלחם לפי החוקים ולצמצם פגיעה בחפים מפשע ולשמור על החוק הבינ"ל וכו', בזמן שהסובבים אותנו בכלל לא שמעו על הדברים האלה.

-זה- חוסר הוגנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנטאליות מתנשאת שלא שייכת לאזור

תודה על הדוגמה הקלסית של ^^^ כמו שכבר כתבתי

מפני שבמזרח התיכון אין דבר כזה ניתוק כולם כאן מחוברים עוד מימי אברהם אבינו ( המשותף לידיעתך ) נתק משתמע כאן כהיתנשאות והתנשאות דינה אחד ( ריב / מלחמה ) וכן , המנהיגים צורריי הללו שהזכרת, כולם שייכים לליגה הערבית למשל וכן , כולם חולקים את אותה מנטליות של מה המשמעות של היתנהגות מסויימת כמו הדוגמה המצויינת שהדגמת , אז שוב תודה על העזרה בהוכחה של נקודה , מנוחה נעימה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דויד, אם המדינה שלנו הייתה בנויה לפי המודל הערבי, לא הייתה לנו כלכלה חזקה, לא היה לנו מדע מוביל. איך היינו מצליחים להתקיים? אפילו נפט אין לנו!

מזל שבן-גוריון וחבריו קראו היטב של אלטנוילנד והחליטו לייבא את אירופה ואת הקדמה בכוח למזרח התיכון. בזכות היותנו "נטע זר", התוצר לנפש בישראל הוא הגבוה במזרח התיכון, כמות הפרסומים המדעיים שיוצאים מישראל גדולה מזאת היוצאת מכל מדינות ערב גם יחד, יש לישראל תעשיה צבאית ותעשיית שאין לערבים אפילו בחלומות הכחולים שלהם ויש לנו (על פי פרסומים זרים) ארסנל גרעיני מרשים.

אתה חושב שאם נזרוק את כל זה, נמליך על עצמנו מלך או ראיס ונעבור לגור באוהלים, פתאום כל הערבים יהפכו להיות חברים שלנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינה פוסטמה.

אני לא מבין את הטמטום, הערבים כבר הוכיחו מכל כיוון שהם רק רוצים להשמיד אותנו, לא לחיות איתנו בשום פנים ואופן כי הם גם ככה מאמינים שלהם מגיע ירושלים.

אין אף ערבי באיזור שרוצה יהודים חיים איתו יחד במדינה.

לכן למה לעזאזל לנסות לעזור להם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דויד, אם המדינה שלנו הייתה בנויה לפי המודל הערבי, לא הייתה לנו כלכלה חזקה, לא היה לנו מדע מוביל. איך היינו מצליחים להתקיים? אפילו נפט אין לנו!

מזל שבן-גוריון וחבריו קראו היטב של אלטנוילנד והחליטו לייבא את אירופה ואת הקדמה בכוח למזרח התיכון. בזכות היותנו "נטע זר", התוצר לנפש בישראל הוא הגבוה במזרח התיכון, כמות הפרסומים המדעיים שיוצאים מישראל גדולה מזאת היוצאת מכל מדינות ערב גם יחד, יש לישראל תעשיה צבאית ותעשיית שאין לערבים אפילו בחלומות הכחולים שלהם ויש לנו (על פי פרסומים זרים) ארסנל גרעיני מרשים.

אתה חושב שאם נזרוק את כל זה, נמליך על עצמנו מלך או ראיס ונעבור לגור באוהלים, פתאום כל הערבים יהפכו להיות חברים שלנו?

זה לא קשור, זה ממש לא מה שאמרתי (או מה שדוד התכוון).

הנקודה היא שאין מקום במלחמה לשפוט את המעשים שלנו בעיניים נאורות כאשר השכנים שלנו לא שופטים את מעשיהם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה המדינה כ"כ סבלנית בנוגע לשמאל הקיצוני?

בדיוק מאותה הסיבה שהיא כ"כ סובלנית לימין הקיצוני: מחסור בחזון, פוליטיקה מושחתת ואכיפה חלשה.

אני לא מבין את הטמטום, הערבים כבר הוכיחו מכל כיוון שהם רק רוצים להשמיד אותנו, לא לחיות איתנו בשום פנים ואופן כי הם גם ככה מאמינים שלהם מגיע ירושלים.

אין אף ערבי באיזור שרוצה יהודים חיים איתו יחד במדינה.

ביננו, גם השמאלנים היו מעדיפים מדינה יהודית בלבד. אבל מה? המציאות היא קצת מורכבת יותר: אז הימין מתפשר פחות, והשמאל מתפשר יותר. הכל זה עניין של תפישת עולם, תקווה וציפיות

אין מקום במלחמה לשפוט את המעשים שלנו בעיניים נאורות כאשר השכנים שלנו לא שופטים את מעשיהם בכלל.

זה שהשכן מתנהג כמו חיה, לא אומר שאני צריך להתנהג כמותו. אני מצפה מעצמי ליותר וזאת בדיוק הסיבה למה אני יותר טוב.

ההבדל הקליל בין המתנחלים ובין האנרכיסטים זה שהמתנחלים בחרו מרצונם לגור באזור עימות כדי לחזק את המדינה. השמאלנים מזדהים עם האויב ומחרחרים ריב עם הצבא.

ובאותה מידה אני יכול להגיד שהמתנחלים משחקים לידי האויב ע"י ירידה לרמה שלהם (פיגועים, התרסה לשילטון החוק שהוא אחד הסממנים החזקים של מדינה) ומחרחרים ריב עם הצבא, בעוד שהשמאלנים בחרו מרצונם שלא להוסיף שמן למדורה ע"י הימנעות ממגורים באיזורי העימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וא וא וי וא

אני, עדיין באותו נושא קרי מנטליות .

עלינו לשנות את המנטליות , צורת החשיבה , אנחנו מסוגלים לזה .

השינוי הוא כדלהלן : יש עוד אנשים מלבדנו בעולם .

ברגע שנפנים את הנקודה הזו , הכל יהיה טוב יותר , אני בהחלט לא רוצה לאבד דבר ממה שיש לישראלים וליהודים להלן מולדת ישראלית ומדינה יהודית דמוקרטית שבסיסה התרבות המערבית , בהחלט אני לא רוצה לאבד את זה , מה שכן אני רוצה להוסיף זה את היכולת לדבר בשפתם של בני האזור ( ליכאורה ) מפני שכך אנחנו נפעיל את הלגיטימציה האמיתית שלנו להיות כאן - הרי אנחנו מכאן , מהאזור הזה - מדוע אנחנו איננו יכולים לגשר בין אחינו הערבים לתרבות ממנה באנו ? מפני שאנו מתנשאים מעליהם ( דבר אשר נעשה גם כלפי האחים היהודים שבאו מהתפוצות - ראה ערך ילדי תימן האבודים וגם עליית מרוקו וילדיי הגזזת וכמובן יש עוד הרבה מאוד דוגמאות חיות עד היום כמו למשל מיקום וחלוקת הארץ לפי חתך עדתי וכו' ) אנחנו מתנשאים עליהם , הם קוראים לנו כובשים ( והם ממש מאמינים לזה - מפני שאנו מתנהגים כך לפי הבנתם ואנחנו מתעקשים על הדרך שלנו - כבר נאמר עלינו שאנו עם קשה עורף ) , ברגע שנבין שיש עוד אחרים מלבדנו בעולם נלמד איך להתנהג איתם הם יראו שאנחנו מתנהגים איתם לפי הבנתם , הם יבינו שאנחנו מכאן .

אבל מה אומר ? אם לא נבין דרך הראש ( אנחנו עם חכם , לא ? ) נבין דרך הרגליים . ( היינו בגולני )

עריכה : לעניות דעתי כל הבעיות של מדינת נובעות/ נוגעות מחטא הגאווה . ( ביננו לבין עצמנו וביננו לבין אחינו - זו אותה גברת בשינוי אדרת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת , אתה לא יורד לרמה שלהם . אם ערבים יבואו ויהרגו את כל המשפחה שלך , או אפילו קסאם יפול על הבית שלך , תאמין לי ידידי אתה "תרד" לרמה שלהם ועוד איך.

הם משחקים באש ביינתיים כל מה שהם מקבלים זה נשיקות על האצבע ,צריך לבוא המנהיג שידע לתת להם את הכוויה שלא ישכחו לעולם.

אדם פרמטיבי מבין רק את הדרך שלו , מאוד קשה לשנות את דעתו כמעת בלתי אפשרי,אנחנו משחקים במשחקי פוליטיקה ,להם זה נירא כמו צחוק אחד גדול והם "זורמים איתנו" משחקים בנו כאילו אנחנו בובות.

אדם נלחם אחד בשני מאז ומתמיד , אנחנו חיות זה בטבע שלנו (יקומו אלה שיגידו אני לא יחה אני יותר מזה , אבל המציאות היא אחרת זה לדיון אחר) ,צריכה להיות מלחמה ותהיה הרבה ימותו משני הצדדים אבל אחד ינצח ובזה יגמר הסיכסוך המטופש הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור, זה ממש לא מה שאמרתי (או מה שדוד התכוון).

הנקודה היא שאין מקום במלחמה לשפוט את המעשים שלנו בעיניים נאורות כאשר השכנים שלנו לא שופטים את מעשיהם בכלל.

זה קלישאתי, אבל אז במה אתה תהיה שונה מהם?

יש עניין של תגובות שרשרת, אם הצבא יהיה אכזרי ולא יעשה חשבון זה יחלחל למישורים אחרים במדינה, לדעתי. אני מעדיף מדינה "נאורה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר חצי צינית והידרדרות בלי להכיל התנשאות

עריכה : ועוד אחרי זה מצפים שהערבי יגיד ואללה הוא צודק " הצלבני " הזה . ( שלושת ריבעי ציניות ורבע התנשאות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...