סידירום מפסיק להגיב ותוקע את כל המחשב ...הרבה נסיונות נעשו ללא הואיל מבקש עזרה.. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סידירום מפסיק להגיב ותוקע את כל המחשב ...הרבה נסיונות נעשו ללא הואיל מבקש עזרה..

kosta

Recommended Posts

אוקי שלום לכולם לפני שאני יתחיל אני יספר לכם שהמחשב הוא מחשב חדש שנקנה בשבוע שעבר

הנה המפרט :

מעבד אינטל 2.4 533

לוח אם של ספיר כולל כרטיס מסך עליו של ATI SHAPIR

זכרון סמסונג אורגינל 256 מגה 266DDR

ארדדיסק 20 גיגה 5400RPM

צורב 52X24X52

הנה המפרט מקווה שלא שכחתי כלום

אוקי אז הנה הבעיה :

מדי כמה זמן ... אין הגדרה מדוייקת זה יכול לקרות פעם ביום או כל 10 דקות ...

מה שקורה זה שהצורב מפסיק להגיב ומה הכוונה מפסיק להגיב

אני לוחץ על הכפתור להוציא את הצורב או להכניסו ופשוט כל המחשב נתקע וזה לא רק שהווינדוס נתקע ...

אפילו הצורב עצמו נתקע ... ואני לא יכול אפילו להכניס או להוציא את הצורב פשוט הכל תקוע ....

(ייש אור של חשמל בצורב אבל כלום לא מגיב)

דרכים שבאמתעותם ניסיתי לפתור את הבעיה :

בפעם הראשונה החלפתי צורב ...

לא עזר ...

בפעם השנייה

החלפתי ספק כוח ושוב פעם את הצורב

וגם לא עזר ....

בינתיים אני אובד עצות ...השלב הבא זה החלפת לוח אם וזכרונות אולי אבל אני לא יודע עם זה יעזור לזה

מבקש את עזרת המומחים כאן בהקדם האפשרי ....

נ.ב.

לא ניסיתי להתקין את הווינדוס שוב פעם מכוון שאני חושב שהבעיה תמונה בחומרה איפהשהוא מכוון במידה והייתה בעיה בווינדוס כשהמחשב היה נתקע עיין הייתי יכול לפתוח ולסגור את הסידירום .....

תודה רבה לכל התומכים והעוזרים מצפה לתגובות שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהמחשב לא מגלה את הצורב והוא נתקע.

סבירות גבוהה שכבל הIDE שלך נפגם או לא מחובר כמו שצריך..

או שזו בעייה בהספקת המתח לצורב (הבעייה לא בספק) כלומר תוודה שהחיבורים של המולקס כולם נוגעים בפינים של הצורב

תנסה לדחוף חזק או תחליף לחיבור מולקס אחר שיוצא מהספק

(יכול להיות שחיבור ה5V לא תקין כי הוא אחראי על המנוע שמניע את מגש התקליטורים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין המחשב מזהה את הצורב ומזהה דיסקים שבפנים

ואפילו מריצים ממנו משחקים .

החלפתי כבר שתי כבלים של IDE

גם ספק גם ניסיתי חיבורים שונים

ועם לא קראת כבר החלפתי שתי צורבים לצורבים חדשים....

הבעייה בעיינה

עדיין מחפש מומחה ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין מחפש מומחה ......

:AR15:

עם גישה כזו לא תשיג בכלל תגובות! אין דוקטורנטים למדעי חומרת המחשב. יש כאן אנשי פורום שינסו לעזור לך ככל יכולתם.

תתיכס למה שרשמתי לך כאן בכובד ראש בכל הקשור למולקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם גישה כזו לא תשיג בכלל תגובות! אין דוקטורנטים למדעי חומרת המחשב. יש כאן אנשי פורום שינסו לעזור לך ככל יכולתם.

תתיכס למה שרשמתי לך כאן בכובד ראש בכל הקשור למולקס

במידה ונעלבת אז קבל התנצלות זה בסך הכל היה בצינייות אני מחפש כל אחד שיוכל לעזור לי .... ולא משנה מומחה או חבר פורום

מה המצב שבו הCdrom עובד

Dma\Pio?

איך אני בודק את זה ?

תודה amiram

אני יעשה את הבדיקה וירשום את התשובה עוד היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וובכן דקתי את המעבד בעזרת התתוכנה הזאת וקיבלתי 2.4 533

זאת אומרת שהמעבד בסדר לא המהירו אותו ...

תודה בכל אופן amiram

יש למישהו עוד רעיונות ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המצב שבו הCdrom עובד

Dma\Pio?

איך אני בודק את זה ?

הסידירום יכול לעבוד בשני המצבים (PIO/DMA)

אתה יכול לבדוק את זה דרך הביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על הצורב

אבל תגיד מי הזבל הזה שמכר לך כזה מחשב עם דיסק של 5400

כולה עוד 100 ש"ח והיית לוקח 7200 עם 8 מגה יש לך מושג איזה הבדל אדיר זה בביצועים.

זה כמו למכור מרצדס עם מנוע של פיאט לך זרוק לו תדיסק בראש וקח אחד נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף את ההרד דיסק מהר זה ההרד דיסק הכי גרוע שיש מתקלקל מהר ביותר יש סיכוי שההרד דיסק דופק לך את כל המערכת כן כמה שזה נשמע מוזר.

גש לחנות ותגיד למוכר שאתה רוצה הרד דיסק של 40 גיגה 8מגה באפר של ווסטרן דיגיטל.ואתה תוסיף כסף על ההפרש.

דבר שני תמחוק את תוכנת ההתקנה של הצורב ותתקין את נירו הכי חדש שיש.

נ.ב עם אין למוכר וואסטרן דיגיטל של 8 מגה באפר אז גם 2 מגה באפר יעשה את העבודה נאמנה יש לי 3 הרד דיסקים חדשים של2 מגה באפר

ואני מרוצה מהם ביותר. ההבדל הוא שה8 מגה באפר קצת כן קצת יותר מהר אבל ה+ הגדול זה שאתה מקבל 3 שנים אחריות עליו. :h

חשוב לציין שמהירות ההרד דיסק שתחליף תהיה 7200 rpm ולא 5400 כמו שלך זה הבדל גדול מאוד.

נ.ב תכנס להתחל תוכניות ותרשום msconfig תכנס שם ללשונית startup ותבטל את כל הווי מכל התוכניות שרצות ברקע חוץ מnav

0נורטון אנטי וירוס) במידה ויש לך נורטון זה גם עלול לגרום לבעיה (עומס תוכנות שרצות ברקע)כי תוכנת הצריבה מאוד מעמיסה על המחשב.

בהצלחה בחור.. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף את ההרד דיסק מהר זה ההרד דיסק הכי גרוע שיש מתקלקל מהר ביותר יש סיכוי שההרד דיסק דופק לך את כל המערכת כן כמה שזה נשמע מוזר.

גש לחנות ותגיד למוכר שאתה רוצה הרד דיסק של 40 גיגה 8מגה באפר של ווסטרן דיגיטל.ואתה תוסיף כסף על ההפרש.

דבר שני תמחוק את תוכנת ההתקנה של הצורב ותתקין את נירו הכי חדש שיש.

נ.ב עם אין למוכר וואסטרן דיגיטל של 8 מגה באפר אז גם 2 מגה באפר יעשה את העבודה נאמנה יש לי 3 הרד דיסקים חדשים של2 מגה באפר

ואני מרוצה מהם ביותר. ההבדל הוא שה8 מגה באפר קצת כן קצת יותר מהר אבל ה+ הגדול זה שאתה מקבל 3 שנים אחריות עליו. :h

חשוב לציין שמהירות ההרד דיסק שתחליף תהיה 7200 rpm ולא 5400 כמו שלך זה הבדל גדול מאוד.

נ.ב תכנס להתחל תוכניות ותרשום msconfig תכנס שם ללשונית startup ותבטל את כל הווי מכל התוכניות שרצות ברקע חוץ מnav

0נורטון אנטי וירוס) במידה ויש לך נורטון זה גם עלול לגרום לבעיה (עומס תוכנות שרצות ברקע)כי תוכנת הצריבה מאוד מעמיסה על המחשב.

בהצלחה בחור.. :hi:

מה הקשר?!?!?!?!

אם יש לו הרד דיסק פחות טוב זה לא אומר שהוא דפוק ולא תקין פשוט הרד דיסק של 5400RPM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה SubX

אני חייב לציין שהארדדיסק הזה החזיק לי על משחב אחר במשך 3 ימים בדקתי גם את זה

ובקשר לשאלות שלכם אי אפשר להחליף

כי זה מתנה על הדרך ....

בוא נתמקד בלנסות להבין את הבעיה מאשר להתווכח עם אני צריך ללכת ולהחליף את הארדדיסק או לא .......

כי אוטוטו אני מקבל 120 גיגה 8 מגה זה לא הנקודה כאן

תודה רבה לכל מי שנסה לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...