Mass Effect - הדיון הראשי - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 571
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתמול התקנתי את המשחק.. וואלה משחק ממש מעניין, וממש לא כמו שאר המשחקים שפגשתי עד היום (פעולה).

זה משחק שלא רק ללכת ולהרוג כל היום.. בהתחלה יש ממש הרבה שיחות וכמעט ללא קרבות, ואני חייב לציין שזה ממש יפה שהצליחו לשלב ככה את הקרבות והעלילה בצורה ממש בולטת ויפה. לוקח זמן להתרגל כי בהתחלה אפשר להגיד שהמשחק (בתור משהו חדש) מעניין וגם לא מעניין - הרבה שיחות וקצת פעולה וקרבות, אבל כשמתרגלים זה ממש יפה. אני בכל אופן ממש אהבתי את המשחק. ממליץ :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המשחק Mass Effect מישהו יודע האם ניתן לעצור את המשחק בזמן השיחות עם הדמויות כדי לקרוא את הכתוביות באנגלית בקצב שלי?

תודה מראש

אתה משחק ללא סאונד? אתה אפילו לא צריך לטרוח ולקרוא את הטקסט, הדמות כבר מקריאה לך אותו.

ובבחירת דיאלוגים יש לך זמן בלתי מוגבל לקרוא ולבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול התקנתי את המשחק.. וואלה משחק ממש מעניין, וממש לא כמו שאר המשחקים שפגשתי עד היום (פעולה).

זה משחק שלא רק ללכת ולהרוג כל היום.. בהתחלה יש ממש הרבה שיחות וכמעט ללא קרבות, ואני חייב לציין שזה ממש יפה שהצליחו לשלב ככה את הקרבות והעלילה בצורה ממש בולטת ויפה. לוקח זמן להתרגל כי בהתחלה אפשר להגיד שהמשחק (בתור משהו חדש) מעניין וגם לא מעניין - הרבה שיחות וקצת פעולה וקרבות, אבל כשמתרגלים זה ממש יפה. אני בכל אופן ממש אהבתי את המשחק. ממליץ :)

בהתחלה גם אני חשבתי שהעלילה מעניינת

יותר מאוחר חשבתי אחרת לגמרי

המשחקים הקודמים של החברה פשוט טובים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק. בסופו של דבר משחק גדול, למרות כל הדברים שאפשר היה לשפר בו.

אם המפתחים היו נשארים רק עם עלילה ראשית יותר ארוכה במקום כל הקווסטים הצדדיים המשעממים, ושמים יותר אקשן כמו שהיה במערכה האחרונה זה היה משחק של 10!! אבל הם ניסו להאריך את החיים של המשחק בצורה מלאכותית, והכי גרוע שהשתמשו באותן טקסטורות של מקומות שוב ושוב ושוב.

בהתחלה קטלתי את המשחק, כי בהשוואה לkotor הוא מפסיד בכל פרמטר, אבל התרגלתי אליו, וגם אל הדמויות שמככבות בו.

כמו שהוא היום, אני נותן לו 9 למרות החסרונות. משחק חובה, לפי דעתי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים אם הציון שלך אבל אתה צודק בקשר למשימות צד המשעממות

בלי זה ואם עלילה ראשית ארוכה יותר זה כבר היה טוב יותר

העלילה הראשית מאוד קצרה

ויש את הסוף "המשך יבוא" שזה מאוד מעצבן

גם במשחק שצפוי לו המשכים בעלילה אפשר לסגור אותו טוב בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם = IF

עם = WITH....

בכל מקרה קרירין דוקוא אהבתי את העלילה, המשחק עשוי מעולה, אמנם קצת משעמם נכון בקטעי מעבר שאתה משחק בכוכבים נידחים, קצת מעצבן גם הקטע שאי אפשר לנחות בכל כוכב ולגלות יותר, כמה חבל שאין עולם שלם על כל כוכב אלא סתם מפה קטנטנה כזו..המון זמן ציפיתי למשחק מסגנון כזה והנה בא MASS EFEECT שהביא טעימה קטנה, מקווה ש 2 יהיה טוב יותר.

לדעתי סוף של המשך יבוא זה עוד יותר טוב כי ככה זה מרמז על המשך למשחק...עוד ציפיות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש את הסוף "המשך יבוא" שזה מאוד מעצבן

גם במשחק שצפוי לו המשכים בעלילה אפשר לסגור אותו טוב בהרבה

לדעתי סגרו את העלילה בצורה מספקת..

הבעיה לדעתי במשחק היא לא בעלילה, אלא במשחקיות הבעייתית, כמו שכתבתי מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי איזה באג במשחק שאני נכנס למכשיר הזה בספינת שמדמה את הגלקסיה ואז אני צריך לבחור לאן לטוס

אז אני בא לבחור גלקסיה ואז אני רואה מסך שחור פשוט,המשחק עובד והכל אבל לא רואים כלום אז אי אפשר בעצם לבחור לאן לטוס וככה אני תקוע עכשיו במשחק לא יכול לשחק,איך מסדרים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי איזה באג במשחק שאני נכנס למכשיר הזה בספינת שמדמה את הגלקסיה ואז אני צריך לבחור לאן לטוס

אז אני בא לבחור גלקסיה ואז אני רואה מסך שחור פשוט,המשחק עובד והכל אבל לא רואים כלום אז אי אפשר בעצם לבחור לאן לטוס וככה אני תקוע עכשיו במשחק לא יכול לשחק,איך מסדרים את זה?

זה באג שמופיע רק למי שהוריד את המשחק פרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...