Thermaltake Soprano RS 101 + Liberty 500W vs. Antec Sonata III 500W - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Thermaltake Soprano RS 101 + Liberty 500W vs. Antec Sonata III 500W

Toolbox

Recommended Posts

מפרט:

Leadtek GeForce GTS 512MB

Intel E8400

אם יהיה OC, מעט מאוד... עם המפרט הזה לא צריך יותר מידי, גם ככה הוא יכול להריץ בערך הכל- אולי בעתיד אני אצטרך

יש עוד רכיב צורך כוח בכל העסק או שאלה הקריטיים ?

בכל מקרה... שניהם באותו מחיר במקום שבו אני קונה- קרוב ל 800 ש"ח

אני אשמח לדעת אם שווה להשקיע את התוספת מחיר ב Liberty שבאה על חשבון מארז יותר איכותי... או לייתר דיוק- האם לספק שמגיע עם ה תהיה בעייה להתמודד עם המפרט ?

ובשיקול סופי- של נוחות/רעש ואיכות ספק/מארז, איזה משתי האופציות עדיף לי לקחת ? (או שיש למישהו אופציה אחרת יותר משתלמת ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק עולה פחות או יותר 500 ש"ח, והמארז עוד בערך 300 ש"ח

אבל סבבה... אם זה לחסוך בערך 150 ש"ח, ועוד להבנתי ה Sonata טוב יותר מה Soprano

אגב- אני לא קונה באייבורי, אני קונה מחנות בפתח תקוה... מעדיף חנות קרובה לבית.

עשיתי השוואת מחירים והיא פחות או יותר זהה למחירים אחרים שראיתי

אני אדבר איתם ונראה איך מורידים את ה Sonata לאזור ה 650 ש"ח ופחות.

אלא אם מישהו ממליץ על מארז/ספק אחר באותו מחיר או מחיר עדיף ששווה לשקול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד מארז של ANTEC, טיפה פחות טוב, מגיע עם EarthWatts 430 Watt ומקדימה יש לו מקום ל 2 מאווררי 9CM (בניגוד ל SONATA שיש לו מקום מקדימה למאוורר 12CM)

http://www.skypc.co.il/pl_product~NSK6580~6~0.htm#

לדעתי יותר כדאי להוסיף ל SONATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר אטרקטיבי במיוחד:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1156

או תגיד לאייבורי שישוו את ההצעה...

תאמין לי שהם יתנו אותו בפחות ,כי אם ב IQPC הוא ב 611 שח אפשר לקחת אותו גם בפחות מ 600 שח

מאייבורי. ב SKYPC הוא ב660 שח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אמרת..

אם אתה בא אליהם סתם ככה ורוצה לרכוש את המארז, הוא עולה 650 ש"ח נראה לי (הנציג שלהם שלח לי מייל כששאלתי אותו).

אם תגיד להם שבIQPC יש אותו ב611 ש"ח, הם ישוו לך. למה להם לרדת ל600 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כך אני עושה גם ,אני לא הולך פיזית לחנות שלהם ,אלה מתקשר ואומר להם .מה IQPC יותר זולים ממכם !(במקרה הזה )

הוא ניכנס לאתר שלהם ואז לבד הוא מוריד לך פחות מהמחיר של המתחרה ,הרי הם רושמים (וגם מקיימים)

שהם מתחייבים למחיר הזול ביותר .את האמת כניתי מאצלם והם באמת מקיימים ,אם אתה מוצא יותר זול כמובן.

תראה לי אין שום רווח או חלילה אנטרס,אבל זו האמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חבר, אתה אחלה. טוב מאוד שאתה אומר את זה כאן. זה משחק לטובתי ואני מאמין שזה משחק לטובת כל אחד אחר.

במיוחד במארזים, ודברים כאלו. שכל חנות יש לה אותה סחורה. זה לא כרטיס מסך או שאפשר לחבל בו/להביא משומש/מתוקן וכדומה..

:xyxthumbs:

זה מה שאני כנראה אעשה איתם עם הP182, עם העכבר לא צריך כי הG5 2008 כבר עולה אצלם 220 ש"ח זול מאוד כמו בKSP, ומקלדת כבר בפנדה.

השאלה אם הם באמת אחלה ומורידים ל600 או יורידו שקל ל610 ש"ח, כי בכל זאת זה הכי נמוך בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...