Race Driver : GRID - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Race Driver : GRID - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעייה עם המשחק, הוא עובד, במירוץ הראשון טוב מאד ואז במירוץ השני הוא פשוט "נתקע" ועובד לאט לאט לאט, יש לציין שזה קורה בדרך כלל כשמתקרבים לפנייה הראשונה במירוץ.

8800GT שלא מתחמם אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E6600 4GB זכרון, פעילים קצת פחות בגלל 32BIT, עובד על .

יש לציין כי האיטיות המוגזמת מופיעה רק בסיבובים או בקטעים שהמשחק מנסה לעשות הילוך איטי (למשל תחילת המירוץ), ונראה כי יציאה למנהל המשימות וחזרה למשחק (בלי סגירת המשחק) מתקנת את הבעיה ככה שאני לא חושב שמדובר בבעיית חומרה, כשהמשחק רץ הוא רץ חלק על 1650 AA ועוד...

מאיפה להוריד את הפאצ' והאם הוא אמור לעזור ? אשמח לכל עזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בעיה דומה.. אחרי זמן מסויים, בד"כ אחרי משחק במירוצי דריפט המקש הימני משתלט על המשחק,

זתומרת אני לא יכול לנווט בין הטאבים כדי לסיים את המירוץ, אני חייב לרסט את המשחק עם ALT+F4 וזה מבאס כי זה הורס לי את ההתקדמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין המשחק הזה הוא משחק מצוין אבל אני עכשיו בעונה 16 והמסלולים פשוט חוזרים על עצמם ועוד כול טורניר יש יותר מרוצים אני הגעתי למצב שאני נוסע לפי הזיכרון שלי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים שלי לא נתקלתי במשחק כזה קשה, לעזאזל! אני משחק על easy ואני מגיע אחרון במרוץ או לא מגיע בכלל :kopfpatsch:

כל מי שאומר שהוא סיים וכל זה - אתם משחקים עם מקלדת? טיפים \ משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בעיה דומה.. אחרי זמן מסויים' date=' בד"כ אחרי משחק במירוצי דריפט המקש הימני משתלט על המשחק,

זתומרת אני לא יכול לנווט בין הטאבים כדי לסיים את המירוץ, אני חייב לרסט את המשחק עם ALT+F4 וזה מבאס כי זה הורס לי את ההתקדמות.

[/quote']

זה בכוונה.

גלגלי האוטו מתעקמים בגלל ההתנגשויות לכן האוטו מטה את עצמו וקשה

להשתלט עליו (זה קורה כשהאוטו נפגע קשה, זה לא קורה מיד).

זו לא בעיה של הגדרות מקשים ולא כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים שלי לא נתקלתי במשחק כזה קשה, לעזאזל! אני משחק על easy ואני מגיע אחרון במרוץ או לא מגיע בכלל :kopfpatsch:

גם לי זה היה ככה בהתחלה.. במשחק הזה לא צריך לנהוג כדי להגיע ראשון, צריך לנהוג חכם ולנסות בכלל לסיים את המירוץ, אחרי זה מתרגלים לשליטה ולומדים איך המכוניות המשחק מתנהגות, זה לא NFS פה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תאט לפני סיבובים... אתה צריך לעזוב את הגז.. וכמו שכתבו זה לא NFS :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...