Race Driver : GRID - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Race Driver : GRID - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

זה מה שאני עושה, ובזכות זה אני מסיים את המירוץ... אבל תמיד אחרון! :nixweiss:

כל פעם לפני סיבוב רציני אני מעט טיפה ומסתובב נקי, אבל בזמן הזה כל האחרים דופקים מהירות של 300 בשניה, אני נוסע על 120 מרגיש כאילו אני על 10 ליידם :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש אפשרות לשנות את המקשים, אני משחק עם גיים פאד של למחשב ואני רוצה לשנות את הכפתורים של הגאז והרוורס,

אני רוצה לשנות מ RT ל RB ומLT ל LB

אבל שאני נכנס לקונטרול הוא לא משנה כלום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקקק באמת טוב ,אני מאוד נהנה לשחק בו למרות שאין לי כל כך הרבה זמן בגלל הבסיס , עכשיו עברתי את יפן

ועכשיו התחלתי את אירופה ,משחק על רמה אני משחק אותו עם הג'ויסטיק של הXBOX360 קיצר משחקקק לפניםם

יש לי עכשיו 4 וחצי מיליון הדריפטים עם האימפרזה פשוט תענוגגג שלומדים לשחק זה פיצוץץ!

זזתי לבסיס

שבוע טוב אנשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להתקדם במשחק לפני שיש לך את האופציה הזאת.

לא זוכר בדיוק באיזה שלב אתה מקבל עוד נהג אבל אני חושב שזה כשאתה מקבל רשיון בינוני.

אוקיי תודה.

יש לי עוד בעיה חמורה במשחק. שאני יוצא מהמשחק, הרבה פעמים אני מקבל מסך כחול, אני לא מצליח לקרוא מה כתוב ואז המחשב עושה ריסט. התקנתי פאצ' 1.1 וזה עדיין קורה. אם אין לא את המסך הכחול, אז עדיין אחרי שאני יוצא מהמשחק, הוא מופיע בתהליכים במנהל המשימות ורק דרך מנהל המשימות אני יכול לסגור את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.2 בדרך

Fix for errors generated on game shutdown

Support for TrackIR

Online experience points: more points awarded for completing longer races

Assists on/off toggle added to session creation and browsing

Additional championships added to event voting (event voting screen now scrolls to see additional championships)

Fix for failure to recognise some devices in user-created action map presets, including Cordless Rumblepad 2.

Fixed GRID startup issue where it appears as a process in Task Manager but fails to run.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק התחלתי לשחק, לא הגעתי ל 80K שרוצים ממני בהתחלה.

ככה זה כל המשחק? נותנים לך מירוץ, מכונית מוכנה מראש ו"יאללה סע"? או שבהמשך אני אצטרך לחסוך למכונית משלי, לשפר אותה, לענות על דרישות של מרוצים מסויימים (לדוגמא במירוצי 4WD אי אפשר להכנס עם הנעה קדמית וכו')?

קיצור איך זה הולך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...