Race Driver : GRID - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Race Driver : GRID - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

קודם כל תודה למעדכן שמעלי על הפאטצ' 1.1 :)

דבר שני יש לי שאלה..

כדי להתקדם במשחק אני חייב כל מסלול לסיים במקום הראשון ולקחת את הזהב? או שאני אמור רק לנצח את זה שמופיע כזה לפני תחילת המירוץ והקריין אומר שהמטרה שלי היא לסיים לפניו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האם זה יאפשר ליישם הגדרות Ultra לגרפיקה, או שעדיין צריך לשנות בקונפיג?

באמת שאין לי מושג, יכול להיות שצריך מוד חדש לעניין, ליתר בטחון. (עדיין לא התקנתי את הפאץ')

אם השתמשת בקבצי המוד ל-Ultra High שנתתי קודם, אני ממליץ להחזיר את הגיבוי לפני השימוש בפאץ'.

בכל אופן, זה ה changelog:

http://www.gamershell.com/infosheets/447426.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התחלתי לשחק ותמיד בכל מירוץ שאני עושה אחרי שאני חוטף מכה קטנה ממשהו (בלתי נמנע כי השליטה חרא) אז זה כאילו שהגלגלים התעקמו ושאני נוסע ישר זה לוקח אותי כאילו נסעתי ישר ושמאלה או ישר וימינה.

??? חשבתי שזה בעיה במקלדת או משהו אבל כשאני עושה את המירוץ מחדש אין את הבעייה עד שאני חוטף מכה קטנה, וזה חוזר על עצמו.

מה לעשות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התחלתי לשחק ותמיד בכל מירוץ שאני עושה אחרי שאני חוטף מכה קטנה ממשהו (בלתי נמנע כי השליטה חרא) אז זה כאילו שהגלגלים התעקמו ושאני נוסע ישר זה לוקח אותי כאילו נסעתי ישר ושמאלה או ישר וימינה.

??? חשבתי שזה בעיה במקלדת או משהו אבל כשאני עושה את המירוץ מחדש אין את הבעייה עד שאני חוטף מכה קטנה, וזה חוזר על עצמו.

מה לעשות?

תודה.

לפי אך שאתה מתאר את זה זה ממש לא מכה קטנה! כדי שזה יגיע לרמה כזאת אתה צריך ממש להיכנס חזק בקיר או במשהו.... בקיצור בפניות אתה חייב! להאט אחרת אין לך סיכוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(בלתי נמנע כי השליטה חרא)

תלמד לנהוג, תשחק ואחרי שבוע שבועיים אתה כבר תדע...

השליטה מצויינת ! אני כבר לא נתקע בקיר ולא יוצא מהמסלול, אני בעונה 7 ועד עכשיו עשיתי את כמעט כל המירוצים על הפעם הראשונה שנכנסתי אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד לנהוג, תשחק ואחרי שבוע שבועיים אתה כבר תדע...

השליטה מצויינת ! אני כבר לא נתקע בקיר ולא יוצא מהמסלול, אני בעונה 7 ועד עכשיו עשיתי את כמעט כל המירוצים על הפעם הראשונה שנכנסתי אליהם.

כן גם אני רק שאני הולך בשיטה שונה בגלל שאני מתחיל במקומות לא משהו ואין לי כוח כול המרוץ לרדוף אחריהם אז אני פשוט משחק קצת הגרסיבי בהתחלה(נכנס בהם כדי לפנות דרך) ואם אני מצליח בלי להיות יותר מדי נזוק(שזה בדרך קוראה) אני ממשך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל יש בעיה עם השיטה שלך, מאוחר יותר במשחק רוב הספונסרים הנדיבים דורשים ממך לסיים את המירוץ בלי נזק (לא בלי שיפשופים אלא בלי נזק

רציני) ואז אתה הרבה יותר נזהר מנזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל יש בעיה עם השיטה שלך, מאוחר יותר במשחק רוב הספונסרים הנדיבים דורשים ממך לסיים את המירוץ בלי נזק (לא בלי שיפשופים אלא בלי נזק

רציני) ואז אתה הרבה יותר נזהר מנזק...

כן יש לי כאלה אני פשוט לא בוחר אותם :\

אולי אם אני הראה שיש הפרש רציני אני יתחיל להיות יותר זהיר

(אני בעונה 9)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...