פרטים על GeForce GTX 280 ו GeForce GTX 260 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטים על GeForce GTX 280 ו GeForce GTX 260

avihy

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אבל אתה לא קונה כרטיס מסך HIGH END לקיפול חלבונים, נכון?

עוד מוקדם לדעת את הדברים האלה... רק כשיצאו בנצמארקים לCRYSIS ומשחקים אחרים, נוכל לדעת בוודאות מה הוא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג מתי יתחילו לשלב את הGDDR5 ואת חומרת הAGEIA PHSX על הכרטיסים?

זה נראה לי יהיה שילוב מנצח שני הדברים האלה יחד על הכרטיסים החדשים....סך הכל עושה רושם שעשו עבודות טובות עם הליבה החדשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחדעתי כולנו צריכים לקוות שATI יתנו פייט רציני!

אחרת, אנו עלולים למצוא את עצמנו עם כרטיסים יקרים מאוד, ובעלי טכנו' ישנה :kopfpatsch:

NVIDIA לא יוציאו שום דבר מעניין (כולל תמיכה של DX 10.1) אם לא יראו קצת תחרות.

די מזכיר מה שקרה בעבר בDIRECTX 9 (מדבר על גרסאות C וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה , הם יוסיפו את הדברים האלה רק כשהם יראו שקונים יותר מידי כרטיסים של ATI.

הם אפילו לא הוסיפו תמיכה ב DX10.1 איך אתה מצפה שיוסיפו דברים חדשים יותר?

כי לעומת DX10.1 שבנתיים מראה שיפור במשחק אחד (כבר לא)

GDDR5 כן יציג שיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מקווה שהפעם יהיה קרב טוב בין שני החברות... שכל חברה תיקח פה ושם שיהיה די שווה ביניהם שיהיו מחירים סבבה לנו הצרכנים והתקדמות טכנולוגית טובה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DX10.1 לא מציג שיפור בביצועים כי לא רוצה להוא יציג! הם מבטלים את התמיכה במשחקים.

NVIDIA לא תחדש שום דבר בזמן הקרוב, היא מנצלת את זה שרוב המפתחות עובדות איתה, רוב המשחקים מותאמים לכרטיסים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג מתי יתחילו לשלב את הGDDR5 ואת חומרת הAGEIA PHSX על הכרטיסים?

זה נראה לי יהיה שילוב מנצח שני הדברים האלה יחד על הכרטיסים החדשים....סך הכל עושה רושם שעשו עבודות טובות עם הליבה החדשה...

אם אני לא טועה זה יהיה מהשבבים 280 ו 260

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש חזק שNV הטמיעו את הphysx בכרטיסים! זה דבר נחמד אבל לא שווה קניה של כרטיס בנפרד כמו שהיה בעבר.

לא ידעתי שיוצאים כרטיסים, מזל שראיתי את הת'רד הזה :xyxthumbs: כמעט ביקשתי שיביאו לי 8800GT מארה"ב ב :bash:180$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת מפחד שNV תדחוף את הphysx הזה שלה בצורה אגרסיבית (כמובן בלי שום דבר באמת מדהים מאחורי זה)

כדי לדרגם תמיד יכול ליהיות שהphysx זה באמת משהוא מהפכני אבל קשה לי מאוד להאמין

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים האלה באמת יהיו מפלצות. אבל אחרי שאושרו המחירים [450$ לGTX260 ו600$ לGTX280] אני לא חושב ששווה לגעת בהם. רק תחשבו שבמחיר של הGTX260 אפשר לקנות 2 HD4870 או HD4870X2 ובמחיר של הGTX280 אפשר לקנות HD4870X2 וHD4870 [קרוספייר משולש] עכשיו כולנו יודעים שהקרוספייר של ATI מציג שיפור גדול בהרבה מSLI של נוידיה בנוסף לעובדה שהכרטיסים של נוידיה יצריכו ספקי כוח מפלצתיים. בקיצור. אני בספק אם הכרטיסים האלו ינחלו הצלחה רבה. מצפה בכליון עיניים לHD4XXX בלי להשמע כמו פאנבוי... במחירים ATI אי אפשר להפסיד פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת לזה שיעלה 600$ ?? אם כבר השמועות אומרות שיעלה 500$....

ואיך אתה כל כך בטוח למחירים של ati ? הכל יכול להשתנות ולהיות שיקרי לשמועות שאומרים היום....בדיוק כמו ה500 דולר שאולי יתברר כ600

אבל זה לא משנה את העובדה שהמחירים של ati לא יהיו כאלה זולים במיוחד שיצור זיכון חדש כגון הddr5 לא בדיוק "זול"....

אם יש לך כרטיס של ati זה לא אומר שאתה צריך לצאת בהצרות לא נכונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יוצא בהצהרות לא נכונות. טוב אולי הם יתבררו כלא נכונות אבל אתרים שבד"כ לא משקרים כתבו את המחירים האלה למשל:

זה המחירים והמהירויות של הג'יפורסים:

http://www.nordichardware.com/news,7794.html

ואני מצטט:

"Prices will be $600 for the GTX280 and $450 for the GTX260, pretty much as expected."

ושניה אני מחפש את החדשה בה כתוב שהHD4870 יעלה כ229$ בזמן ההשקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...