מדיות RW , יש המלצות ? ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות RW , יש המלצות ? ?

gil_st

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

כקשניתי את הצורב RICOH 20X10X40

קיבלתי את המדיה של RICOH כמובן והיא תומכת ב X10 והיא מעולה :D

אין לי מושג חנות או מחיר אבל בטח איפה שמוכרים את הצורב יש גם את המדיה הזאת ;)

Ricoh לא מייצרים מדיות, בדיוק כמו שHP, YAMAHA, או כל חברת צורבים אחרת לא מייצרת מדיות.

כשאתה קונה צורב, אתה מקבל איתו מדיה חד-פעמית ומדיה רב-פעמית, על שתיהן מוטבע הסמל של אותה חברה שייצרה את הצורב, זה נכון.

אבל המדיות שייכות באמת לאיזושהי חברה עלומת שם שמוכרת בכמויות לחברות הצורבים...

בעקרון, מדיות רב-פעמיות אפשר לקנות בכל חנות (לא רק אונליין), והמחיר לא אמור להיות יותר מדי גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ricoh לא מייצרים מדיות, בדיוק כמו שHP, YAMAHA, או כל חברת צורבים אחרת לא מייצרת מדיות.

כשאתה קונה צורב, אתה מקבל איתו מדיה חד-פעמית ומדיה רב-פעמית, על שתיהן מוטבע הסמל של אותה חברה שייצרה את הצורב, זה נכון.

בעקרון, מדיות רב-פעמיות אפשר לקנות בכל חנות (לא רק אונליין), והמחיר לא אמור להיות יותר מדי גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל זה טוב ויפה אבל מה שאני יודע זה שיש לי צורב עם יכולת RW פחות משנה וכבר זרקתי יותר מדי מדיות RW שפשוט נדפקו ולא היה ניתן לקרוא מהם את החומר הצרוב. ובשום אופן לא יכול להיות שהגעתי אפילו קרוב למקסימום שניתן למחוק ולצרוב (אומרים שזה 1000 פעמים !) כי לרוב אני צורב על מדיות חד פעמיות.

אין מדיות של RICOH. אפשר לקנות בחנויות או GPT או VERBATIM או PHILLIPS.

ד"א : גם המדיה "של RICOH" שקיבלתי עם הצורב הלכה לעולמה אחרי אולי 15 מחיקות וצריבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לקוסמוס במערב ראשון לציון....... בפעם האחרונה שהייתי שם קניתי X10 700MB של SILVERLINE.......

משנה לך חברה? אבל אל תיקח אותי במילה כי יכול להיות שאזל או משהו אחר....... תתקשר תראה.

ZiP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי rw של verbatim

הם מצוינות והם 700 מגה אבל תומכות (לפחות שלי) רק במהירות של X4

בכל אופן קניתי אותם ב"קצת אחרת" רחוב יד חרוצים ת"א

לא עשו בעיות עד עכשיו וקניתי 7 כאלה!!!

כשאני קניתי זה עלה 8 שקלים לאחד

באריזה של 5 יש הנחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק היום זרקתי מדיה RW של VERBATIM שהלכה לעולמה אחרי 3-4 צריבות :AR15: :AR15: :AR15:

יכול להיות באמת שהמדיות של פיליפס טובות , רק יש שתי בעיות :

1.הן נמכרות באריזה של 10 ואני ממש לא צריך כל כך הרבה.

2.הן נמכרות בפלונטר, לא צריך להוסיף יותר מזה... :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15:

הזמנתי שתי VERBATIM של 650 מ"ב שאמורות לתמוך ב-X10 בלמיר. נראה כמה צריבות חוזרות הן יוכלו לסחוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא היו שום בעיות עם הverbatim

צרבתי כבר עשרות צריבות על כל אחד מהם ורוב הצריבות הם של 700 מגה ועדיין לא שבק לי אף אחד מהם

אתה בטוח שלא קנית של verbaAZA?

;D ;D ;D

סתם צוחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא היו שום בעיות עם הverbatim

צרבתי כבר עשרות צריבות על כל אחד מהם ורוב הצריבות הם של 700 מגה ועדיין לא שבק לי אף אחד מהם

אתה בטוח שלא קנית של verbaAZA?

;D ;D ;D

סתם צוחקים

צ'מע.. כבר אין לי את הקופסאות שלהם אז קשה לי לבדוק (ויש מדבקה לבנה שמכסה את כל הדיסק אז גם לא רואים מה כתוב עליו). אני חושב שקניתי אותם באופיס דיפו אז אם הם עובדים מול ספקי ציוד בעזה זאת כבר בעיה לא פשוטה ;D

אני אחכה למדיות מלמיר ואם יהיו גם איתן בעיות אז אולי יש לי בעיה בצורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות

מקווה מאד בשבילך שלא זאת הבעיה ;)

אגב איזה צורב יש לך?

יכול להיות, ואני זורק פה סתם ניחוש שאולי איזה סוג מסוים של דיסקים לא מתאים לסוג מסוים של צורבים

אבל זה סתם ניחוש ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...