לוחות לפנטיום 3 וסלרון... - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוחות לפנטיום 3 וסלרון...

KoM

Recommended Posts

"1. באמת הלוח תומך בכל מעבדי הפנטיום 3 והסלרונים הקיימים !

2. אני משיג את הלוח במחיר מעולה, ככה שזה מתאים לי בינתיים, ואני בינתיים לא קונה שום מעבד חדש, ככה שעוד כמה חודשים, או פחות מחיר הסלרונים השונים, ואפילו הטואלטינים האמיתיים (פנטיום 3), ירדו עוד...

3. בינתיים אני לא רואה את עצמי עובר לזכרונות DDR, חשבתי על האופצייה הזאת וראיתי שכדאי לי לחכות עם העניין, אז אחרי חשבונות רבים החלטתי לקנות תלוח הזה, ולראות אילו אפשרויות יהיו בעתיד עם המעבד המצוין הזה של אינטל... (ואפשר לעקוף את ה-1333 דיי בקלות...) "

1. איזה מעבד אתה מתכוון לקנות ? ותיהיה בטוח שלגבי הפנטיום 3 טואלטין המחיר לא עומד להשתנות בחודשים הקרובים, אלה רק לעלות (הדולר......) כי אין לאינטל שום אינטרס להוריד לו מחירים. הם רוצים לקדם את מכירות הפנטיום 4 וממש לא מעוניינים שאנשים ייקנו את המעבד הזה בכמויות. הוא כמו "דור קודם".

2. טוב..... אתה מחליט. רק שלדעתי אתה ממש מפסיד בלי קשר לDDR. תחשוב שDDR מביא שיפור של בערך 10% מזיכרון SDRAM. ותחשוב שעם מעבד פנטיום 3 טואלטין תגיע ל1333 מגה הרץ אחרי אוברקלוק, ותישאר עם זכרונות איטיים יחסית. ואם תקנה מעבד Athlon XP 1800+ בפחות מהמחיר של הטואלטין, תקבל ישר 1.53GHz ואתה יכול להיות בטוח שתגיע ל1.67 עם קצת קירור, ואם אתה לא רוצה משהו רציני תוכל גם ל1.6 בקלות. זאת אומרת שעם אתה מקבל: 10% שיפור מצד הזיכרון, ועוד 53% (עוד 530 מגה הרץ) שיפור בביצועי המעבד. לעומת זאת במערכת אינטל שתקנה: תקבל שיפור מביצועי הזיכרון של0%, ומהמעבד תקבל שיפור של עוד 33%.

אני חושב שאתה יכול לראות שהאופציה של יותר מהירה, ותעלה לך כמו האופציה של אינטל. יותר מזה אין לי מה להגיד לך.....

וקצת על המחירים של הטואלטין: דגם 1.13GHz עם 512K מטמון (יש גם דגם של 256K אבל הוא זול רק ב25 דולר אז לא שווה): 1090 ש"ח. מתקבל על הדעת. דגם של 1.26GHz (זה בא בכל מקרה עם 512K), מחיר: 1950 ש"ח (???!! what for), על עוד 130 מגה הרץ מסכנים, מחיר כמעט כפול. וברטר לך שתוכל להגיע עם 1.13 ל1.26 בלי בעיה..... (אני מקווה שאתה יודע שהמעבדים האלה מיוצרים ב0.13 מיקרון. אלה בעצם המעבדים הראשונים שיוצרו אצל באינטל ב0.13 מיקרון, עוד לפני הפנטיום 4 החדשים)

לידע כללי: XP 1800+ עולה 1060 ש"ח. יותר זול משניהם. ומציע ביצועים גבוהים בהרבה משניהם... 1.533GHz (ובלי קשר לגה הרץ ליבת הפלאלומינו פשוט יותר מהירה כי היא עובדת בבאס יותר גבוה מן הסתם...)

3. So ? ועם 1800+ אתה יכול להגיע ל1.67GHz בקלות. מה זה לא מספיק ? תראה אם אתה רוצה לעשות OC ל1.6GHz תקח מאוורר שקט וטוב, Volcano 7. אם אתה רוצה 1.67 קח משהו יותר רציני.... בכל מקרה, אפילו בלי OC, את'לון יותר מהיר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

AMD מיצרת מעולים

אבל KOM יודע "להעריך" את מעבדי האנטל המצוינים לאובקלוק.

חלק גדול (רובם) של מעבדי בדרך כלל מגיעים בOC למהירות רבה יותר מאלה של AMD

לפי דעתי, אם זה ענין של שימוש יומי במחשב, פנטיום 3 גיגה יספיק לכל שימוש. (חוץ מעריכת ודחיסה)

אבל אם זה הניסיון שבOC תן לו לבחור באיזה מעבד הוא רוצה להתעלעל.

;D

נ.ב.

למה המעבד בלוגו של האתר הוא אינטל? (KOM הסיט את ענקודר?! ;D)

logo.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך, שבינתיים קיבלתי את הלוח במחיר מעולה ובינתיים הוא יוציא לי עוד ביצועים.

בינתיים אני לא רואה את הטואלטין נעלם, כלל וכלל לא, כאשר דגם ה-1.4 יצא כעת. אני גם רואה את התפתחות הסלרון, כאשר כבר היום סלרון 1200 טואלטין נותן ביצועים טובים מאד, ועם אוברקלוק קליל הוא יכול להיות מוקפץ מהר מאד לסביבות ה-1500, ואני בודק את הנושא. אני לא מתווכח על תמורתם של מעבדי האת'לון, אבל בינתיים נראה לי שהכיוון שלי הולך עדיין עם הטואלטין.

בקרוב הולכת להיות מהפיכה לא קטנה בכל הנושא, כאשר מחליף ה-PCI יכנס, ומעבדים חדשים מבית ישנו את כל מה שחשבנו על , ואני רואה בינתיים את הפנטיום 3\ הסלרון מחזיקים אותי יפה יפה עד אז...

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כאשר דגם ה-1.4 יצא כעת."

מתי בדיוק הוא יצא???!

תביא לי ידיעה אחת על זה........

חוץ מזה, מה שווה לקנות אותו...... תבין, מעבד 3/AMD שעובד במהירות 1400MHz, שווה לביצועי 4 1800MHz-1900MHz שעולים פחות ממנו. מה נראה לך שיעלה יותר, 4 1.9, או טואלטין 1.4 ? אם היום טואלטין 1.26 עולה כמעט 400 דולר לא כולל מע"מ, בוא לא נחשוב כמה יעלה הטואלטין 1.4. הפנטיום 4 לעומת זאת יגיע לאותם ביצועים במחיר נמוך בהרבה....................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IBROW, אם כל הכבוד לידע שלך חסר לך כאן משהו, ויש טואלטין 1.4 כבר בחנויות בישראל ! ודגם ה-1.5 מתקרב !

מה אתה רואה כאן תגיד לי ?

חוץ מזה שבמחיר שקיבלתי תלוח לא חושבים, וחוץ מזה שכאשר אני יעבור ל- זה לא יהיה בקרוב, אני בהחלט אחכה כבר ל-HUMMER\ ל-KT333A, ואז אולי כבר נשקיע במחשב חדש, בינתיים אני לא רואה את עצמי עובר לאת'לון, כי זה יוצא יותר יקר לי בסופו של דבר, במיוחד אם אני אלך על טואלטין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KoM אתה חושב בדיוק כמוני, גם אני חשבתי על לקנות את ה-1.4 אבל אני לא יודע אם יש בכלל לוח ל-Pentium 3 שתומך בכזאת מהירות, אני לא חושב שצריך לקפוץ על פלטפורמת DDR ל-Pentium 3 בגלל שהיא לא מראה ביצועים הרבה יותר גבוהים מ-SDRAM, וכנראה המעבד הבאה שאני יקנה יהיה ה-Hammer של רק טוב שומעים עליו, KoM אם אתה מוצא כזה לוח תגיד לי, עם ה- 3 החדש (Tualatin ) אפשר לעשות O/C טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tualtin 1.4 ?!

אני לא יודע מה החנות הזאת מוכרת אבל כנראה שזה מעבד שעבר OC. קודם כל לא הייתה שום ידיעה של אינטל על זה שהיא מוציאה את המעבד, אבל שום הודעה. דבר שני, כנס לדף

http://www.intel.com/home/desktop/pentiumiii/index.htm?iid=ipp_dlc_proc+desk_p3p&

זה מהאתר של על מעבדי הפנטיום 3 שלהם. אומרים שם שהמעבד עם המהירות שעון הכי גבוה הוא פנטיום 3 עם 1.33GHz.... ובטבלת ביצועים בכלל מופיע הכי גבוה שזה 1.2, אני משער שהם התכוונו ל1.26 טואלטין. 1.4 לא מוזכר בשום מקום.

אתה לא זוכר שפעם רצו להוציא אותו ואז בסוף וויתרו על זה ?

אם כבר טואלטין, הכי גבוה שיש זה 1.26. ואם אתה רוצה אותו לOC, הוא באמת טוב. אם לא, חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאיש חדשות, אני יודע על מה אני מדבר, והמעבד הושק ונמכר לציבור ביפן, ואתה יכול לחפש גם בחנויות בארץ..

וברור שלאוברקלוקינג, ורק אל תשכח שלעבור ל- נראה לי רק כשיבוא הדור הבא, וזה קורה בקרוב אחי, קרוב מאד, לא ? שמעת מה כתבתי על ה-KT333A המתקרב בצעדיי ענק ?

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד לך למה הוא לא מוזכר שם? בגלל שאתה הסתכלת במעבדים לשולחנות עבודה זה מעבד לתחנות עבודה....

והנה לינק כי לא הייתי אומר סתם שיש כזה מעבד וגם Kom אני חושב...

הנה יש לך לינק לפה: תסתכל בטבלה למטה

ועוד אחד פה לא נראה לי שתפספף את הכותרת הגדולה:

אז זהו נגמר הסיפור אתם עכשיו מאמינים שיש במהירות של 1.4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה. מוזר שרק בחנות הזאת הוא נמצא...... כמה הוא עולה שם ?

עדיין, המחיר שלו בטח מופקע. אם 1.26GHz עולה כמעט 400 דולר לא כולל מע"מ....... אפילו עם ההנחה שיש לך על הלוח, אני חושב שלקנות 4 1.9GHz (שווה לטואלטין 1.4GHz) יצא יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שה-1.4 עולה בארץ(פנדה) 399$ ובאיזה חנות לא זוכר את השם אבל גם בארץ 385$, נראה לי שאני יוותר ויקנה את ה-1.26 אם המחיר ירד קצת. KoM תנהג בחוכמה כמוני ותקנה את ה-1.26 אלא אם אין לך בעיות תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...