לוחות לפנטיום 3 וסלרון... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוחות לפנטיום 3 וסלרון...

KoM

Recommended Posts

אני בהחלט אוהב את הפנטיום 3 שלי, ואפשרות שדרוג מענינת שאני רואה זה איזה סלרון טואלטין חזק באיזשהו שלב, אז בינתייים אני רוצה לקנות לוח אם שיתאים לפנטיום 3 שיש לי עכשיו וגם יתאים לטואלטין העתידי, ברור לי שלוח זה יהיה מתוצרת אסוס שמובילה בתחום הזה (טואלטין לפחות...), והמבחר בהחלט חביב, בינתיים אני נראה לי הולך על ה-TUSL2-c, אבל מנגד עומדים לוחות מבוססי צ'יפסטים אחרים כדוגמאת ALI או SIS, כאשר ל-ALI יש אפשרות ל-...

להשאר עם ה-TUSL2-c ?

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור. אם יש דבר אחד שאינטל עושה טוב, זה ערכות שבבים..

(לפני שאתם קופצים עם ה-i820: זה צ'יפסט בסדר גמור. ה"בעיה" היחידה שלו היתה שהוא עשה שימוש בזכרונות RDRAM בלבד, ולכן הוציאה בשלב מסויים מתאם (מתאמים הם לא יודעים לעשות... ;D) שפגע קשות בביצועים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, אני זוכר טוב מאד את ה-I440BX הקסום, או את ה-I815 הטוב...

אני שואל האם ערכות השבבים האחרות נוראיות ? כי זאת של ALI באמת נשמעת לא משהו למרות פתוי ה-...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-TUSL2-c לוח מצויין. ואם כבר לשדרג לפנטיום 3, שיהיה פנטיום 3 טואלטין ולא סלרון.

הבעיה היא, שהמחיר של פנטיום 3 טואלטין (1.26GHz) הוא כמעט כמו פנטיום 4 2GHz כך שהוא לא שווה.

אבל 1.13GHz הוא אופציה נחמדה........ (פנטיום 3 טואלטין הוא מעבד שנועד רק למשדרגים. מי שקונה מחשב חדש עדיף פנטיום 4/Athlon XP) כי בוא נגיד שפנטיום 4 1.7GHz שווה בביצועיו לפנטיום 3 טואלטין 1.26GHz ועולה פחות ממנו..... וגם כולל SSE2...

אתם יודעים שפעם רצו להוציא את טואלטין 1.4GHz אבל בגלל שהוא הגיע למהירות של 4 1.9GHz וכמעט 2GHz, הם לא רצו כי זה היה פוגע קשות במכירות הפנטיום 4 שלהם. מה גם שעם המחיר שלו אף אחד לא היה קונה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר כמה זמן טואלטין 1.4Ghz...

והסלרון טואלטין מתאים ללוח הזה ? חוץ מזה שאין מצב לפנטיום 4 אצלי, אני שומר מקום חם מאד לפנטיום 3... וגם לסלרונים החדשים, אשר נראים טוב יותר ויותר...

אגב אם לא הבנת יש לי עכשיו 3 רגיל שאני אשים על הלוח ובהמשך אני אשדרג לטואלטין... מה דעתך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל 1.13GHz הוא אופציה נחמדה........

זה לא אותו מעבד חמוד שעבר Recall כמה שבועות אחרי שהוא יצא לחנויות ? ;D

אתה מתבלבל עם הפנטיום 3 הרגיל... לא הטואלטין, מבין ?

ואיפה אתה IBROW ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבלבל עם הפנטיום 3 הרגיל..... הטואלטין 1.13GHz כבר יצא דיי ממזמן לחנויות... באמת קניה מעולה......

"יש כבר כמה זמן טואלטין 1.4Ghz...

והסלרון טואלטין מתאים ללוח הזה ? חוץ מזה שאין מצב לפנטיום 4 אצלי, אני שומר מקום חם מאד לפנטיום 3... וגם לסלרונים החדשים, אשר נראים טוב יותר ויותר...

אגב אם לא הבנת יש לי עכשיו פנטיום 3 רגיל שאני אשים על הלוח ובהמשך אני אשדרג לטואלטין... מה דעתך ? "

איפה בדיוק ראית טואלטי 1.4GHz בחנויות ? לא היה ולא יהיה כדבר. הייתה לפני איזה חצי שנה שאינטל דיברו שהם כנראה יוציאו אותו אבל אז ראו שהביצועים שלו משתווים לאלה של פנטיום 4 1.9GHz וכמעט 2GHz והם לא רצו לפגוע במכירות של פנטיום 4 היקר שלהם, אז פשוט לא הוציאו את טואלטין 1.4. מה גם, שהעבדים הטובים של אינטל, מאוד יקרים. זאת אומרת, טואלטין 1.26GHz עולה כמעט 400 דולר לא כולל מע"מ כשAthlon 1500+ שעולה בסביבות 100 דולר עוקף אותו (הוא 1.33GHz וגם יש לו באס יותר גדול....).

כל המעבדי טואלטין מתאימים ללוח הזה..... הכל עיניין של עדכון ביוס מהאתר של . תכנס לאתר של ותראה. לא הייתי ממליץ לך לקחת סלרונים טואלטין, זאת אומרת אם היית לוקח איזה מחשב משני בסדר, אבל להחליף 3 1000 (אני זוכר שמתישהו אמרת שיש לך אותו, לא ?) בסלרון לא נראה לי רווחי.

בקשר לקניה של הלוח נראה לי שזאת קניה מצויינת..... השאלה אבל, אם הלוח הזה תומך במעבד הפנטיום 3 1000 שיש לך עכשיו. לדעתי הוא תומך רק בטואלטין. אם כבר תקנה סלרון/פנטיום 3 שמבוסס על טואלטין אז תקנה אותו יחד עם הלוח, כי נראה לי שהוא תומך רק במעבדי טואלטין. חוץ מזה שאם אתה עושה OC בקלות תוכל להגיע עם 3 טואלטין 1.13GHz ל1.26GHz...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...