לוחות לפנטיום 3 וסלרון... - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוחות לפנטיום 3 וסלרון...

KoM

Recommended Posts

הרגע ראיתי באתר של אסוס (שיפורו אותו ! הפעם האחרונה שביקרתי בו הייתה לפני חצי שנה) שהוא תומך בכל מעבדי פנטיום 3, כולל מה שיש לך. כעקרון אם אתה רוצה להשאר עם פנטיום 3 זה שידרוג מצויין......................................

חוות דעת אישית אבל באמת שזה משקף רק את דעותי האישיות:

השתגעת??????!!! אתה מחליף לוח ומעבד בשביל עוד 130MHz-260MHz מסכנים שבקושי תוכל לראות שיפור ביצועים?!

אם כבר אתה קונה גם מעבד חדש וגם לוח חדש, קנה את ASUS A7V266-E שמבוסס על KT266A ומעבד Athlon XP 1800+ ואז באמת תרגיש שיפור בביצועים (עוד 530MHz נוספים, ותחשוב שבלי קשר לMHz מעבדי Athlon XP מהירים יותר גם באותה מהירות שעון מול פנטיום 3 בגלל הבאס שלהם.....). יעלה לך אותו הדבר ובאמת תרגיש שיפור בביצועים, ותקח את VOLCANO 7 כדי שיהיה לך שקט וגם טוב. החיסרון היחידי הוא שתצטרך לקנות זיכרון חדש (DDR), אם אתה מוכן, זה שווה את זה. אפילו אם תרד לAthlon XP 1700+........

אבל אם כל כך חשוב לך להשאר עם זיכרונות SDRAM ולקבל מעבד שמהיר בסך הכל במקסימום 260MHz ממה שיש לך עכשיו, אז תעשה את השידרוג שחשבת עליו. לדעתי כשבאותו מחיר אתה תקבל ביצועים נוספים זה ממש לא נכון מה שאתה עושה... אפילו תוכל לקחת את הלוח A7V133-C שתומך בכל מעבדי גם עם SDRAM ! (הוא קצת יותר איטי מA7V266-E אבל לא בהרבה) ועדיין זה יהיה יותר מורגש מלקבל עוד 260MHz מקסימום (גם לא נראה לי שתקנה את הגירסה של 1.26GHz, היא מאוד יקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חביב...

1. באמת הלוח תומך בכל מעבדי הפנטיום 3 והסלרונים הקיימים !

2. אני משיג את הלוח במחיר מעולה, ככה שזה מתאים לי בינתיים, ואני בינתיים לא קונה שום מעבד חדש, ככה שעוד כמה חודשים, או פחות מחיר הסלרונים השונים, ואפילו הטואלטינים האמיתיים (פנטיום 3), ירדו עוד...

3. בינתיים אני לא רואה את עצמי עובר לזכרונות , חשבתי על האופצייה הזאת וראיתי שכדאי לי לחכות עם העניין, אז אחרי חשבונות רבים החלטתי לקנות תלוח הזה, ולראות אילו אפשרויות יהיו בעתיד עם המעבד המצוין הזה של ... (ואפשר לעקוף את ה-1333 דיי בקלות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kom יש לי הרגשה שלא תרצה את הלוח שלי..........

הוא ידוע בתור הoverclocker הכי טוב בעולם............ מי אחר עם לא....... drum rool.........

intel d815epea2

נכון שאתה לא רוצה אותו כבר..........?

כמה אתה רוצה על שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...