שתי שאלות בנוגע לסריקת אנטי וירוס ובנוגע לטמפרטורות... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות בנוגע לסריקת אנטי וירוס ובנוגע לטמפרטורות...

e-d-a

Recommended Posts

שאלה ראשונה היא כמה זמן אמור לקחת סריקת מערכת מלאה עם אנטי וירוס מלאה? (פחות או יותר עם מפרט כמו שלי)

ושתיים הטמפרטורה של המעבד שלי היא 55 מעלות, ושל המערכת בכללי היא 50, זה בסדר? טוב? או מסוכן? (כי זה נראה לי ממש גבוהה!)

תודות מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סריקה של אנטי וירוס תלויה בכמות קבצים ובגודל שלהם, בעיקרון זה לא אמור לקחת יותר מרבע שעה,

זה הזמן שלי לוקח לסרוק את הארדיסק (גודל הקבצים בערך 40 גיגה)

אבל זה גם תלוי במהירות הכונן והמחשב,

כמה זמן לקח לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאתמול בלילה עד עכשיו וזה לא סיים! (אבל זה full system scan) וסריקה רגילה זה מסיים תוך רבע שעה... אבל עדיןן הסירקה המלאה לוקחת 10 שעות וזה לא מסיים אז אני מפסיק אותה...

איך לטפל בזה?

ומה מה קבשר למעלות הם נורמליות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משתמש בנורטון אז יש באפשרויות שלו תחת manual scans אפשרות לבטל סריקה של קבצים דחוסים.

מומלץ מאוד לבטל את זה, אחרת הוא פותח כל zip/rar/cab וכו' במחשב וסורק את התוכן שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משתמש בנורטון אז יש באפשרויות שלו תחת manual scans אפשרות לבטל סריקה של קבצים דחוסים.

מומלץ מאוד לבטל את זה, אחרת הוא פותח כל zip/rar/cab וכו' במחשב וסורק את התוכן שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את העיניין שאני מוריד את הסריקה של הקבצים ההמקובצים וזה לא עבד זה עדיןן לוקח שעות מאתמול באחד בלילה עד עכשיו שתיים וחצי............. איך אני מסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי עשית DEFRAG בפעם האחרונה? אם התשובה היא "מזמן" או "וואלה לא זוכר..." אולי זו הבעיה.

נסה גם לסרוק בSAFE MODE ולראות אם הסריקה יותר מהירה ככה, יכול להיות שיש לך איזו תוכנה ברקע שמפריעה לנורטון לקרוא קבצים מהר.

אצלי יש מעל 200,000 קבצים (50 - 60 גיגה בערך) והסריקה לוקחת בערך שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

defrag עשיתי ממש לפני שבוע בערך אז לא נראה לי שזה הבעיה בכל מקרה אני ינסה לסגור את כל התוכנות שרצות ברקע ולהריץ במצב בטח ואני ידווח מה קורה..............

ויש למישהו מושג מה קורה עם הטמפרטורות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הטמפרטורות - אני עם אותה בעיה בדיוק כרגע (אם זו בכלל בעיה), אפילו במצב הרבה יותר גרוע, תעקוב גם אחרי הת'רד של השאלה שלי, אולי משם תגיע הישועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...