2 שאלות - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 שאלות

Shmoolik

Recommended Posts

1. מישהו יכול בבקשה להסביר לי איך עושים שנגיד האיכות דו מימד של הרקולס יותר טובה משל או סתם חברה אחרת...?

2. זה כל כך משנה אם זה הרקולס או שיש עוד חברות טובות חוץ מהם ? ואם העיניים שלי יכולות להרגיש את ההבדל באיכיות ( השאלה נובעת מהערות של כמה אנשים פה בפורום ש"התעצבנו" על הרקולס :D )

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל חכה קצת זמן לפני שאתה עונה לעצמך כי זה לא ציאט ולוקח זמן לענות (חוץ מזה אנחנו לא אונליין כל הזמן..... לפחות רובנו ;D)

1)איכות הדו מימד של הרקולס לא נחשבת להכי טובה בשוק אלא טובה במחיר זול לשוק הכרטיסים הבייתים.........

2)יש עוד הרבה חברות מעולות לייצור כרטיסים כמו elsa, leadtek,,,ati,gainword האלסה והלידטק הם כרטיסים מעולים (ומחירם בהתאם......) לאסוס יש מליון אפשרויות (פיצ'רים) מטרוקס כרטיסי הדו מימד הכי טובים אך איכות התלת מימד שלהם נמוכם משאר הכרטיסים שצייניתי פה איי.טי..איי כרטיסים מצויינים במחירים טובים (אך הכרטיס המיוחל ati readon 8500aiw dvi לא מגיע........) וגיינוורד כרטיסים ברמה גבוהה במחירים זולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים של הרקולס מתפארים באיכות הדו מיימד הטובה בעולם, ועולים כמו (ואפילו פחות, כי הם לא באים עם כל מיני שטויות כמו שבאות עם ELSA ואסוס, למרות שגם ELSA נחשבים טובים מאוד) האחרים.

אם לא הרקולס, אז ELSA. לא הייתי יורד מזה !

למרות שהאיכות דיי דומה, הבדלים מזעריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הדו מימד של כמו שציינתי קודם טובה משל הרקולס אבל איכות התלת מימד נופלת בהרבה........

תזכרו שהמטרוקס מיועד לדברים אחרים בניגוד להרקולס שמיועד למשחקים בעיקר

המטרוקס מיועד לעריכה גרפית במחיר זול מאוד ולעורכים שלא צריכים ולכן המטרוקס מצטיין באיכות דו מימד הרבה יותר טובה מההרקולס המעולה בתלת מימד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אענה לך על השאלה ה-2.....

הדו-מימד זה מה שלא תלת-מימד וזה הרוב שאתה עוסק בו, נכון?!

קודם כל איזה מסך יש לך?

לי יש את הרקולס ואת בבית על שני מחשבים אבל עם מסכים שונים.........

אחד עם NEC ואחד עם ........ שניהם מסכים מצויינים!

אני לא עיוור ואני לא רואה שום הבדל בין הכרטיסים............

לפי דעתי זה תלוי במסך אבל גם(!) לא יהיה הבדל גדול.........!

ZiP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור המסך?

האיכות של המסך שלך באמת גרועה אבל כמות הפריימים שהוא מוציא וכמות מהירות העיבוד שלו לא קשורים למסך

מה שלא תוכל להינות ממנו זו איכות התמונה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לא דיברתי על להנות מהכרטיס-מסך לפי המסך אלא אמרתי שאת "הצבעים החיים" ואת ההבדלים של ה-"דו-מימד" הזה אתה כנראה

תראה רק אם תשווה בין מסך חרא למסך טוב....... ודי זה באמת נמאס כבר כול הקטע של הדו-מימד החרטא הזה.......

2)

כן, NEC מסך מצויין... כמעט כמו המסך של Newron...

ורצית לומר ש........ זה חרא של מסך???

אם כן אז טועה ובגדול...... כי אתה אפילו לא יודע את הדגם שלו............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...